Мошки в кімнатних квітах. Як позбутися і що робити, щоб вони не завелися

Як позбутися мошки в кімнатних квітах в домашніх умовах


Мошки в кімнатних квітах.Як позбутися в домашніх умовах

 

Мошки в кімнатних квітах. Як позбутися і що робити, щоб вони не завелися

 

Для багатьох любителів кімнатних рослин справжньою проблемою стають мошки, які часто з’являються в холодний період часу. Ці мошки не просто заважають насолоджуватися зовнішнім виглядом красивих квітів, а й відкладають у вологий ґрунт яйця, з яких згодом з’являються личинки. Але чому з’являються ці надокучливі мошки і як їх позбутися?

Мошки в кімнатних квітах.Як позбутися мошки в домашніх умовах

Мошки в кімнатних квітах: причини виникнення

Причин появи маленьких мошок може бути декілька:

  1. Заражений ґрунт. Якщо Ви купували землю для посадки квітів в спеціалізованих магазинах, існує ймовірність того, що вона вже заражена личинками.
  2. Надмірний полив. Мошки активно розмножуються у вологому середовищі, особливо часто це відбувається взимку, оскільки ґрунт не встигає повністю просихати, що сприяє виникненню нежданих гостей.
  3. Процеси гниття. Мошки харчуються субстратом, в якому містяться частинки коров’яку. Тому не рекомендується удобрювати ґрунт органічними добривами.

Мошки в кімнатних квітах: причини виникнення

 

 

Мошок в кімнатних квітах виявити на так складно. Вони активно злітають при дотику до рослини, селяться на піддонах, куди стікає волога. Великої шкоди завдають комарики, які роз’їдають коріння квітів.

Щоб мошки не з'явилися необхідно регулярно проводити профілактичні заходи

Як позбутися мошки в кімнатних квітах

Щоб мошки не з’явилися необхідно регулярно проводити профілактичні заходи, але навіть якщо ви вже зіткнулися з цією проблемою, зневірятися не варто. Досить зробити наступні дії:

  • Часто провітрювати приміщення. Навіть якщо на вулиці прохолодна погода, невелике провітрювання запобіжить розмноження нових комах.
  • Після поливу воду, що залишилася в піддоні потрібно обов’язково злити. Не слід заливати рослини. Слідкуйте за тим, щоб ґрунт повністю висихала.

Як позбутися мошки в кімнатних квітах

  • Мошки можуть відкладати свої яйця тільки у вологому середовищі, але як бути, якщо квітка потребує рясного поливу? Досить зробити дренажну систему своїми руками, завдяки якій ґрунту не буде надмірно сухим.
  • Якщо всі методи не допомагають, можна також використовувати звичайну крейда від тарганів, обробивши нею місце, де стоять горщики з квітами.
  • Блідо-рожевий розчин марганцівки. Їм достатньо полити поверхню ґрунту. Мошки зникнуть, а рослині не буде ніякої шкоди.

Читайте також: Календар пересадки кімнатних рослин на 2016 рік

  • Господарське мило. Як відомо, господарське мило в невеликій консистенції не принесе рослині шкоду, але зате швидко прожене шкідників. Для цього необхідно натерти 30 гр. мила на літр води, дати йому розчиниться і поливати рослину.

Відео: Як позбутися мошки в кімнатних рослинах

Якщо виконувати всі ці заходи, то мошки ніколи не заведуться у вашому домі. Деякі використовують хімічні препарати, але вони можуть негативно позначитися на стані вашої квітки, тому ризикувати не варто. Отже, позбавиться від мошок в кімнатних квітах в домашніх умовах нескладно. Головне — не запускати і здійснювати регулярні профілактичні заходи.

 

Мошки в кімнатних квітах. Як позбутися і що робити, щоб вони не завелися