Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

Технічні характеристики Мотоблок «Каскад»


Мотоблок «Каскад» технічні характеристики Мотоблок Каскад технічна характеристика

 

Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

 

Технічні характеристики Мотоблок «Каскад»

З приходом весни кожен власник земельної ділянки налаштовується на довгі і виснажливі роботи по перекопці, прополюванні, скошуванні, вивезенні сміття. Значно полегшити працю можливо, придбавши вітчизняний мотоблок. Дана стаття повністю присвячена темі «Мотоблок «Каскад» технічні характеристики».

Мотоблок являє собою універсальний механічний засіб для робіт на присадибній ділянці. Для невеликих площ підходять легкі і середні мотоблоки масою до 120 кг. Для обробки земель від гектара рекомендуються промислові важкі механізми. До всіх мотоблоків поставляється величезний асортимент навісного устаткування, що дозволяє проводити найрізноманітніші роботи: копати, підгортати, розпушувати, косити траву, поливати, прибирати сніг і навіть подрібнювати дрібне будівельне сміття.

Мотоблоки «Каскад» виготовляються в Пермі на заводі ВАТ «Редуктор» і є одними з найбільш затребуваних у російських садівників. Слід зазначити, що мотоблок «Каскад» технічні характеристики має відповідні світовим якісним стандартам ISO-9002.

Даний мотоблок володіє двома передніми і двома задніми передачами, його швидкість становить 3,7 км / год і 8,3 км / год. Легка модель має вагу 103 кг, порівняно невеликі габарити (83 * 48 * 74) і забезпечує обробку землі на глибині до 30 см. Ширина оброблюваної смуги може досягати 90 см. Редуктор на мотоблоці вартий посилення, його вихідний вал кріпиться на підшипниках великого діаметру, що забезпечує стійкість механізмів до вібрацій і ударів.

Пристрій агрегату заснований на чотирьох головних частинах: ходова система, двигун, трансмісія і елементи управління. Про двигуни докладно буде розказано нижче. Ходова система являє собою раму до якої кріпляться колеса з провідними вузлами. Дуже зручна опція — зміна міжколесної відстані. Колеса можна встановлювати як пневматичні, так і важкі з металу.

 

 

Призначення трансмісії зводиться до передачі від мотора колесам крутящого моменту. Регулювати швидкість і забезпечувати поворот мотоблока також допомагає трансмісія. Її складовими є зчеплення, коробка передач і ланцюговий редуктор. Дані елементи можуть бути встановлені як окремо, так і в єдиному блоці.

Управління всієї системи забезпечують ручки зчеплення, кермо, тяги передач, зупинки двигуна, потужній регулятор, управління повітряной карбюраторной заслінкою. Важливо відзначити, що кермо мотоблока регулюється по висоті, а центр ваги розташовується досить низько. Це забезпечує легкість і маневреність в процесі роботи. Зручність підтримується і тим, що всі елементи управління, за винятком важеля перемикання швидкостей розташовуються на кермі. Навісне обладнання надійно монтується за допомогою сталевих пальців. Для роботи з «Каскадом» ідеально підходять фрези, візок, окучувач, косарка, плоскоріз і кормоподрібнювач.

Мотоблок «Каскад» технічні характеристики двигуна

Мотоблок «Каскад» технічні характеристики двигуна

Мотоблок «Каскад» технічні характеристики двигуна

Описувана садова техніка виробляється з чотирма видами двигунів. Це ДМ-68 і ДМ-66 російського виробництва, Briggs & Stratton (Америка) і японського Honda.

Мотори ДМ-68, вироблені тим же Пермським заводом, оснащені масляним насосом шестеренчатого типу. При такій системі мастило ретельно обробляє всі необхідні вузли, забезпечуючи тривалість експлуатації мотоблока.

Двигуни ДМ-68/66 є одноциліндровими, чотирьохтактними і володіють потужністю в 6 кінських сил.

 • Поршень в діаметрі 76 мм, його хід також становить 76 мм;
 • Робочий об’єм мотора — 317 кубічних см;
 • Стиснення двигуна складає 6,64;
 • Частота обертів 3000 об / хв;
 • Показники обертального моменту по максимуму — 14,2 н.м,
 • Мінімум стійкої частоти обертання двигуна прирівнюється до 1500 хв;
 • Колінвал горизонтальний, обертається вліво;
 • Запуск мотора ручний, полегшений декомпресором;
 • Змазування ДМ-66 проводиться маслорозбризкувачем;
 • Система запалювання оснащена свічками А11-1;
 • В якості палива використовуються основні марки бензину;
 • У сухій масі «серце» мотоблока важить 25 кг.

Мотоблок каскад характеристика в текстовому варіанті міститься в інструкції, уважне прочитання якої забезпечить вірну експлуатацію агрегату. Підтримання робочого стану машини полягає в простому технічному догляді:

 1. Стеження за рівнем масла у двигуні, усувати підтікання.
 2. Регулювання та чистка системи запалювання, коли вироблення палива досягає 40-50 л.
 3. Дотримання норм навантаження двигуна, недопущення його перегріву.
 4. Спостереження за роботою редуктора.

Мотоблок Каскад відео:

На цьому все, наша стаття  «Технічні характеристики Мотоблок «Каскад»» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Мотоблок «Каскад» технічні характеристики