Мотокультиватори як вибрати кращий для садової ділянки

Який мотокультиватор краще вибрати для роботи на дачі


Мотокультиватори як вибрати для роботи на дачі

 

Мотокультиватори як вибрати кращий для садової ділянки

 

Який мотокультиватор краще вибрати?

Всім відомо, що при роботі на присадибній ділянці витрачається багато фізичних сил. Йде багато так необхідної для життя енергії. У наш час високого технічного прогресу нікого не потрібно довго переконувати і нікому не потрібно пояснювати, що мотокультиватор надійний сталевий помічник у родині, яка любить природу і землю і з великим задоволенням займається копанням в землі, а саме — обробляє землю під посадку зернових, овочевих, баштанних та інших сільськогосподарських культур. Від виконуваних завдань залежить мотокультиватори як вибрати.

Щоб ощасливити себе покупкою надійного сталевого помічника необхідно відвідати не один гіпермаркет і спеціалізований магазин, щоб знайти те, що необхідно, потрібно і, що хочеться. Виникає логічне запитання, який мотокультиватор краще вибрати? Адже пропонуються всілякі мотокультиватори. Їх вибір в спеціальних магазинах і на сільськогосподарських виставках дуже багатий. Всі вони різних конструкцій, моделей, варіантів і конструкцій.

Читайте також: Як вибрати культиватор для дачі

Всім перерахованим вище дуже ускладнюється вибір, але досвідчені продавці-консультанти підкажуть мотокультиватори як вибрати залежно від поставлених завдань. У рішенні правильного вибору агрегату допоможе позитивний настрій, відокремлені бажання його придбати, а так само повна впевненість у тому, що із завданням, поставленим перед купленим мотокультиватором, він впорається повністю.

Для обробки не дуже великої ділянки землі, клумби, якщо потрібно зробити невеликий обсяг робіт у вигляді розпушування або прополки легкого ґрунту потрібно купувати легку модель, а ще краще купити надлегкий культиватор, який народ вдало прозвав «мототяпка». Виглядає він, як звичайний тріммер. Спеціально навчені продавці такої техніки пропонують придбати китайський мотокультиватор «forte» і французький мотокультиватор «puberty».

 

 

Мотокультиватори в роботі відео

Любителям своїми руками проводити ремонт технічних засобів потрібно пам’ятати, що комплектуватися культиватори однієї торгової марки можуть двигунами, які мають різні торгові марки, а також різні моделі.
На ринку СНД наданий широкий вибір легких, що відрізняються компактністю мотокультиваторів. Зараз великим попитом у населення користуються сучасні зразки китайських виробників, однак і в цьому сегменті треба знати мотокультиватори як вибрати. Дуже поширеними, що мають велику популярність серед населення є машини фірм Forester і MTD.

Також користуються великим попитом дуже якісні культиватори торгової марки: Efco,Solo, а також інших не менш відомих у світі брендів, таких як Kipor, Pubert. Потрібно нагадати про те, що більша частина моделей культиваторів знаходиться в Китаї, а представлені під широко відомими торговими брендами. Також можна звернути свій погляд на машини такої марки як каскад.

Ціна на такий товар коливається від 200 до 350 доларів, що істотно впливає на платоспроможність покупця. Якість же таких апаратів, істотно не відрізняється від тих, які зібрані в Європі. Заплатити ж за такий культиватор, зібраний безпосередньо там, де зареєстрована торгова марка, доведеться набагато дорожче. Його тільки фрезою, а й проводити інші аграрні роботи на своїй ділянці, якщо ця земельна ділянка має значні розміри, то купувати потрібно модель середнього або важкого класу. Таку техніку відразу можна відрізнити від вище згаданої наявністю гумових коліс. Фрези тут вважаються доповненням до обладнання і називаються ці фрези в народі-навішування.

Культиватор як вибрати для роботи на дачі відео

Рішення, яку модель вибрати, залишається за споживачем. Але все таки треба сказати, що всі ці культиватори дуже легкі, потужність у них не дуже велика. А наявність додаткового навісного інвентарю використовується як маркетинг. Через те, що культиватори мають маленьку вагу / 16 — 40 кілограм / і відносно маленьку потужність / 1 — 2 л.с. / багато додаткового устаткування використовувати не вийде.

Виходячи з безлічі відгуків покупців, придбавши ту чи іншу модель, можна впевнено зробити висновок, що культиватор краще використовувати для культивації ґрунту. Використання ж прикладеного плужка буде мало ефективним. Важкими культиваторами добре перевозити різноманітні вантажі підчепивши до нього невеликий причіп.

У продажу так само є електрокультиватори. Що стосується їх, то потрібно знати, що у них маленька потужність приводу. Радіус обробки землі дуже маленький. Він обмежується шнуром, який має свою певну довжину. Цей шнур може застрягнути в самий невідповідний момент, тим самим заважаючи роботі.

Який мотокультиватор краще вибрати фото

Також важливу роль в зручній роботі електрокультиватора грає саме розміщення розетки. Вона повинна розташовуватися поблизу земельної ділянки. З висячим шнуром працювати не дуже зручно, не дуже приємно і навіть в деякій мірі небезпечно, так як під час роботи можна серйозно пошкодити шнур. Ціна електрокультиватора становить від 180 до 400 доларів. Вибирати і вирішувати покупцеві, який мотокультиватор краще вибрати. Вдалої, корисної та приємної покупки.

На цьому все, наша стаття  «Мотокультиватори як вибрати для роботи на дачі» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Мотокультиватори як вибрати кращий для садової ділянки