Яке насіння перцю найкраще для відкритого ґрунту?

Які потрібні сорти перцю для відкритого грунту


Яке насіння перцю найкраще для вирощування у відкритому ґрунті

 

Яке насіння перцю найкраще для відкритого ґрунту?

 

Солодкий перець є лідером серед овочевих культур за вмістом вітаміну С. Наявність безлічі інших корисних речовин і ніжного аромату робить його бажаним на будь-якому столі. Особливо приємно смакувати соковитий перець з власної грядки. Агротехніку вирощування цієї культури не назвеш простою, тому за її вирощування беруться зовсім небагато дачників і фермерів.

Якщо Ви один з тих відважних хліборобів, які зважилися на вирощування перцю на своїй ділянці, серйозно підійдіть до вибору насіння. Дізнавшись, яке насіння перцю найкраще до сівби для відкритого ґрунту, і придбавши їх для посадки, Ви зможете отримати гідну винагороду за свою працю.

Сорти солодкого перцю для вирощування у відкритому ґрунті

Сорти солодкого перцю для вирощування у відкритому ґрунті

Атлантик. Представник культури зі смачними і дуже великими плодами червоного кольору. Призначення — універсальне, дозрівання — ранній. Виявляє стійкість до вірусів. Головна новина для дачника — дає рекордні врожаї!

Каліфорнійське диво. Цей перець середньостиглий, низькорослий, високоврожайний, проявляє стійкість до вірусів і відмінні товарні якості. Невеликі плоди мають чудовий аромат і годяться для будь-яких цілей.

Читайте також: Коли висівати перець на розсаду

Помаранчеве диво. Ранньостиглі високоврожайні кущики з яскраво помаранчевими перчинками середнього розміру порадують око перехожих. Його вирощують і у відкритому ґрунті, і в укритті, він смачний і в салатах, і в заготовках.

 

 

Сорт перцю для відкритого грунту - Помаранчеве диво

Сорт перцю для відкритого грунту — Помаранчеве диво

Корвет. Яскраво-оранжевого кольору невеликі красиві перчинки дозрівають рано. Протистояння вірусів і дружна віддача плодів — це не всі переваги цього сорту перцю. Господині відзначають, що він особливо підходить для фарширування і приготування лечо.

Міраж. Цей сорт відрізняє мініатюрний розмір куща з букетним розташуванням перчин середнього розміру. Висока товарність і придатність для транспортування дозволяють вирощувати сорт Міраж в цілях отримання прибутку.

Тритон. Полюбився багатьом за досить високу врожайність і раннє достигання. Тонкостінні плоди середнього розміру найчастіше пускають на заготовки. Перець сорту Тритон часто обирають жителі центральних регіонів через його стійкості до природних примх.

Перець Тритон - один з найкращих для вирощування у відкритому грунті

Перець Тритон — один з найкращих для вирощування у відкритому ґрунті

Гравець. Належить до групи кращих товстостінних сортів для фарширування. Слід відзначити високу врожайність і чудовий смак перцю даного сорту.

Подарунок Молдови. Являє собою штамбовий кущ з перцем середнього розміру, які мають не дуже товсті стінки. Урожайність і смакові якості сорту експерти оцінюють як хороші. Перець Подарунок Молдови захищений від фузаріозного в’янення, він успішно розвивається під укриттям і у відкритому ґрунті, належить до ранньостиглим сортам.

Червоний гігант. Насіння цього сорту набувають любителі перців особливо великих габаритів. Його дуже соковиті товстостінні плоди кубовидної форми підходять для будь-якого використання.

Червоний гігант

Червоний гігант

Князь срібний. Насіння цього високоурожайного сорту виробник радить купувати тільки для вирощування перцю у відкритому ґрунті. Перець Князь срібний відрізняють солодкі плоди середнього розміру і стійкість до захворювань. Кущ рослини середньої висоти.

Волове вухо. Сорт відрізняється витягнутою формою плодів. Вони дуже пружні, що досить практично для транспортування. Урожайність, смакові якості, розмір плодів і товщина їх стінок — середні. Дозрівання раннє.

Читайте також: Коли сіяти перець на розсаду

Арсенал. Середньостиглий сорт для вирощування в будь-яких умовах. Чудовий смак і аромат — візитна картка перцю Арсенал. Також його відрізняє здатність давати щедрий урожай.

Тепер Ви в курсі, яке насіння перцю найкраще для відкритого ґрунту. Постійно нагадуйте собі, наскільки корисну культуру Ви вирощуєте, якщо з’явиться бажання опустити руки. Отримання хорошого врожаю перцю Ви зможете надалі вважати своїм особистим досягненням.

Відео: Гібриди перцю солодкого для відкритого ґрунту

На цьому все, наша стаття «Яке насіння перцю найкраще для вирощування у відкритому ґрунті» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Яке насіння перцю найкраще для відкритого ґрунту?