Парник своїми руками з агроволокна

Як зробити парник в домашніх умовах


Як зробити парник з агроволокна своїми руками вдома - відео та фото

 

Парник своїми руками з агроволокна

 

Практично кожен садівник має уявлення про парник з агроволокна, але не кожен може уявити, наскільки просто можна його виготовити самостійно, своїми руками на дачу.

Для багатьох садівників покривний матеріал став незамінним помічником, так як завдяки йому, земля гріється набагато швидше, а волога в ній залишається на тривалий час час. Також в рази зменшується проростання бур’яну.

Як зробити парник своїми руками з агроволокна вдома

У холодну пору року покривний матеріал захистить рослини від замерзання.

Чому варто обирати саме агроволокно для парників?

  • Міцність і надійність матеріалу.
  • Стійкість до сильного вітру і навіть великого граду.
  • Збереження рослини в незначний мороз або під час випадання опадів.
  • У спеку не дає засохнути рослині.
  • Захищає рослину від ультрафіолету завдяки своїй структурі.
  • Довговічність, простота чищення.

Як зробити парник з агроволокна своїми руками

 

 

Як зробити парник своїми руками з агроволокна

Для того щоб власноруч виготовити парник, необхідно придбати певну кількість агроволокна, а також кілька трубок з полівінілхлориду, які будуть використані в якості дуг.

Читайте також: Парники і теплиці — в чому різниця

Визначаючись з розмірами парника і купуючі агроволокно, враховуйте, що не обов’язково шукати такий же обсяг матеріалу, його можна запросто зшити на швейній машинці.

Чому варто обирати саме агроволокно для парників?

Виготовлення дуги. Придбані труби з полівінілхлориду дуже легко гнуться руками. Після того як додали їм форму, надіньте їх, на заздалегідь вкопані в землю, по периметру майбутнього парника, штирі. Розташування дуг залежить від розміру парника.

Як зробити парник в домашніх умовах

Обтягнути агроволокном дуги можна і до і після того, як вони були встановлені. Але найкраще вставити дуги в готові складки матеріалу, в такому випадку, якщо у Вас не буде потреби використовувати парник, Ви зможете його просто скласти. Також без праці його можна встановити заново. У разі використання цього варіанту, для зручності можна використовувати кліпси.

як правильно зробити парник

Якщо Вам знадобитися високий парник, то необхідно придбати трохи більше труб з полівінілхлориду, і з’єднати їх між собою за допомогою спеціальних фітингів.

Відео: Виготовлення парника власноруч з агроволокна

Сподіваємося, що прочитавши нашу статтю про те, як зробити парник з агроволокна своїми руками , Ви побудуєте гарний парничок. Також радимо переглянути рубрику теплиці, в якій Ви знайдете чимало корисної інформації на цю тему.

 

Парник своїми руками з агроволокна