Садимо перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

Як правильно виростити перець у 2022 році


Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

 

Садимо перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

 

Перець — це дивовижний овоч, дуже багатий на вітаміни і корисні речовини. Перець, як сільськогосподарська культура давно полюбилася багатьма городниками нашої країни. Сьогодні ми розповімо вам коли і як садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем.

Садимо перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем

Перець має дуже широкий спектр застосування. Його їдять у свіжому вигляді, роблять салати і різні смачні заготовки на зиму. Тому кожен городник бажає отримати високий урожай перцю. Вирощування перцю здійснюється за допомогою посадки насіння на розсаду. В іншому випадку, він не встигне дозріти. Перець є пізньостиглою культурою.

Вирощування перцю — це ціла наука. Якій слід присвятити окрему статтю. На цій сторінці ми лише розберемо питання термінів посадки перцю на розсаду.

Це дуже важливе питання. Якщо посадити занадто рано, то рослини переростуть, стануть слабкими і будуть схильні до хвороб і шкідників. Якщо ж посадити перець занадто пізно, то можна зовсім не дочекатися врожаю.

Радимо прочитати: Коли сіяти перець на розсаду

При вирощуванні рослин бажано дотримуватися місячного календаря.  Сьогодні  ви зможете знайти список сприятливих днів для посадки перцю на розсаду за місячним календарем.

 

 

Коли садити перець на розсаду в 2022 році?

Перець на розсаду садять,  починаючи з лютого і закінчують в середині березня. Все залежить від різновиду сорту, місцевого клімату і деяких інших чинників. Більшість дачників віддають перевагу тому, щоб садити перець на розсаду у другій половині лютого, на березень намагаються посіви не відкладати. Щоб спростити подальше вирощування, краще всього віддати перевагу штамбовим сортам перцю. Так само важливо пам’ятати, що болгарський перець дуже погано переносить пасинкування.

Краще всього виробляти посадку за місячним календарем.

Ще в давні часи люди помітили вплив фази місяця на зростання культурних рослин. З часом стали помічати, які місячні фази здійснюють вплив на ті чи інші роботи.

Коли садити перець на розсаду в 2022 році

В період зростаючого місяця (коли диск починає світитися з правого боку і поступово заповнюється) у рослин відбувається рух всіх соків вгору. Цей стан досягає свого піку в повний місяць. У цей час частина рослини, яка росте над землею найбільш вразлива. Тому в цей час рекомендується виробляти роботи, які стосуються кореневої системи.

В період убуваючого місяця, коли диск починає втрачати обсяг з правого боку, то рідина у рослинах спрямовується вниз.

Так само великий вплив на овочеві рослини складає й те, через які знаки зодіаку проходить місяць. Одні з них дуже плідно позначаються на зростанні рослин, а інші – не дуже.

Сприятливі дні для посадки перцю на розсаду за місячним календарем 2021

Сприятливі дні для посадки перцю на розсаду за місячним календарем 2022

 

  • Лютий — 16, 17, 18, 21, 23, лютого.
  • Березень — 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 15, 16, 17, 18, 22, 23 березня.
  • Квітень — 3, 4, 12, 13, 14, 18, 19 квітня.

Щоб отримати високий урожай перцю, мало вчасно і правильно посадити насіння, необхідно ще правильно його виростити. Про це читайте в інших статтях нашого сайту.

Відео: Особливості посадки перцю за місячним календарем

На цьому наша стаття «Коли садити перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем» підійшла до кінця. Сподіваємося, що за допомогою наших порад ви отримаєте хороший урожай. Ще більше корисних порад для свого городу ви можете прочитати на нашому сайті. Нехай щастить і до нових зустрічей!

 

Садимо перець на розсаду в 2022 році за місячним календарем