Перфоратор для дому — який кращий та як обрати

Перфоратор, якої фірми краще купити для дому


Як вибрати перфоратор для дому - фото.

 

Перфоратор для дому - який кращий та як обрати

 

Щоб дізнатися який перфоратор для дому краще придбати, в даній статті проаналізовано близько 250 пропозицій, які розбиті на основні моделі застосування, далі кожен сам для себе вирішує, яка модель підходить саме йому. При цьому в даному випадку рекомендуються тільки найцікавіші перфоратори.

Рекомендовані

В першу чергу розраховують, що господар буде застосовувати техніку для роботи з бетоном, свердлити отвори, використовувати коронки і штроблення. Тому опишемо якості інструментів для кожних перерахованих робіт.

Перфоратор, щоб свердлити отвори в бетоні

Найголовніший критерій — це енергія удару, інша її назва Дж і частота ударів, вироблених за 60 секунд. Для отворів, які в основному роблять і мають діаметр 5-10 мм можна придбати будь-який перфоратор, який продається, але якщо при цьому потужність удару і їх частота буде великими, то робота буде зроблена набагато швидше.

Перфоратор, щоб працювати з коронками по бетону

Більшість фахівців стверджують, що інструменти з патронами SDS + не можна використовувати в якості помічників з коронками і залізобетоном. Для цього найкраще підійдуть інструменти з патронами SDS-Max. Українські ж будівельники застосовують техніку для роботи з коронками 67 мм і менше потужністю, починаючи від 760 Вт і частоту удару не менше 2 Дж. Для одного підрозетника витрата часу буде дорівнювати 11 хвилинах, потім необхідно охолодити техніку. Якщо ж використовувати модель з потужністю 870 Вт і 3 Дж, то ця робота буде виконана за 7 хвилин. При використанні перфоратора в 18 Дж все займе не менше хвилини.

Штроблення

Для даної роботи найкраще взяти техніку з ударом не менш 2 Дж. Крім того у моделей від 1 до 2,5 Дж взагалі не призначений для режиму штроблення, а включені тільки свердління і свердління з ударом.

 

 

Рекомендації для вибору перфоратора для дому

Для початку необхідно визначити на два види споживачів — майстрів, що виконують роботу вдома і фахівців. Другі виконують велику кількість робіт і роблять це регулярно. Що говорить про те, що для них краще перфоратор з більшою потужністю і довговічністю. Крім усього іншого, для домашніх майстрів теж не буває все однаковим. Так як комусь потрібно просвердлити три дірки за 12 місяців, а комусь зробити ремонт у всій квартирі, а може навіть у двох. В результаті техніка розбита на кілька підтипів.

Любитель — людина, яка раз за пару років свердлить три отвори і не хоче витрачатися на дорогу техніку і не планує встановлювати підрозетники.

Домашній майстер — людина, у якої може виникнути велика кількість будівельних робіт середньої тяжкості або той, хто хоче на непередбачений випадок мати в наявності якісний інструмент відомого виробника.

Професіонал — людина, яка щодня використовує інструмент і не хоче при цьому витрачати зайві гроші. Також йому потрібно довгий термін служби і надійність.

Перфоратор, якої фірми краще купити для дому

Енкор ПЕ-500 / 20ЕР 500 Вт, 2Дж — вартість 600 грн. Прийнятна цінова категорія і при цьому досить непогана потужність, що говорить про те, що інструмент прослужить довгий термін. У нього не включена функція довбання, що дуже підходить для роботи в домашніх умовах.

Енкор ПЕ-500

Енкор ПЕ-500

Енергомаш ПЕ-25501 500 Вт, 2 Дж — вартість 700 грн. Аналогічний попередній моделі, також відсутня функція довбання.

Інтерскол П-18/450 ЕР 450 Вт, 2 Дж — вартість 750 грн. Легкий за своїм складом, за функціями схожий з ударним дрилем.

Hammer PRT 650 A 650 Вт, 2 Дж — вартість 800 грн. Включає в себе режим довбання, має гарну потужність. Вважається лідируючим варіантом, що знаходиться у вартості до 1000 грн. Єдиний мінус — це повільна робота з коронками. Загалом, непоганий варіант для роботи вдома, але відстає в своїх властивостях від наступної моделі.

Перфоратор, якої фірми краще купити для дому

BauMaster RH-2590X 900 Вт, 6 Дж — вартість 900 грн. Інструмент, у якого мотор розташований вертикально і найкращий по потужності з усіх перерахованих. Купивши його гарантують довгий термін служби і не шкодують про витрачені на покупку грошових коштах. За вагою досить важкий, тому використовувати для стельових робіт його не вийде. Але в основному, він чудово підходить для домашньої роботи, і вартість дозволяє його придбати практично кожному бажаючому.

Перфоватор BauMaster

Перфоватор BauMaster

Hammer PRT 620C Premium 450 Вт, 1,3 Дж — вартість 750 грн. Непогана і якісна модель з представлених вище, але має ряд негативних якостей, наприклад, відсутність функції довбання, а з коронками інструмент взагалі не здатний впоратися. Не найкраща модель, тому й коштує вона на останньому місці.

З усіх перерахованих інструментів, кожен сам вирішує, який перфоратор краще купити для дому. Висновок тільки один, що відносно якісну модель легко можна придбати не дорожче 1000 грн.

Як вибрати перфоратор для дому відео

Читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво» і не знайте проблем і турбот.

 

Перфоратор для дому - який кращий та як обрати