Піч з цегли своїми руками

Піч своїми руками


Піч з цегли своїми руками

 

Піч з цегли своїми руками

 

Для кожного власника дачі існують свої методи по організації опалення. Хтось купує обігрівачі, що працюють від електрики, хтось робить опалення на пару або робить піч з цегли своїми руками. Далі опишемо покрокове виконання такої печі. Для розчину використовують глину і пісок з розрахунком один до трьох. Надалі додають трохи води, щоб отримати потрібну консистенцію.

Піч своїми руками з цегли, як зробити

Спочатку кладемо базову цеглу. В даному випадку можна використовувати будь-яку цеглу та щебінь. Але при подальшій кладці найкраще взяти цеглу стійку до вогню. У даній печі таку цеглу не застосовуватимуть.

Піч своїми руками з цегли, як зробити
Фундамент для майбутньої печі покривають розчином цементу і роблять рівним.
Початковий цегляний ряд для приблизної горизонталі.

Фундамент для майбутньої печі покривають розчином цементу і роблять рівним.
На місце для майбутньої печі, заздалегідь кладуть ґрати.
Постійно перевіряйте за допомогою рівня готовий ряд.

Піч своїми руками
Другий цегляний ряд викладається весь, а для майбутнього димоходу залишають вільне місце. Не забувайте про дверцята, щоб видаляти золу.
Дверцята закладаються на цемент і фіксується за допомогою молотка.
Щоб зробити упор для решітки в бічних стінах викладають ще два ряди з цегли.
Решітка встановлюється на них же.
Цеглу за своєю довжиною міняти, просто відміряйте і відріжте.
Над самим каміном кладуть перший ряд з цегли для топки. Щоб конструкція стала міцнішою, її починають класти на смужку з металу.

Щоб конструкція стала міцнішою, її починають класти на смужку з металу.

 

 

При кладці цегли на решітку вона повинна лежати рівно з цегляним поруч. За допомогою дроту надійніше закріплюємо дверку. Далі викладаємо піч. Над нею обов’язково викладають цеглу стійку до вогню білого кольору. Беремо смужки з металу і ділимо димар на колодязі. Укладаємо їх.

Над дахом грубки закріплюємо сажечістки. Щоб краще їх зафіксувати використовуйте дріт. Далі знову поділяємо його на колодці і зміцнюємо за допомогою смуг з металу нижні ряди. Над каміном робимо стелю, а проріз залишаємо порожнім. Також над піччю залишаємо карниз і робимо далі димохід.

Отже, все для першого поверху готово. Споруда розташована знизу з лівого боку. Дим іде направо, а потім по змійці вгору і вниз в самому димоході і виходить з ліва у верхній частині. Місце, де колодці закінчуються, перекривають бляшаним листом. Після чого на нього викладають ще два ряди цегли, щоб компенсувати тиск, який створюється в печі.

На другому поверсі повинні знаходитися два димоходу, які далеко один від одного і на них закріплені засувки.
Там, де виявляється перекриття, встановлюють гідроізоляцію і зміцнюють спорудження за допомогою куточків з металу. Прорізають отвір, де в подальшому буде димар. Цегляна піч виконана.

Піч для бані своїми руками з цегли

Піч для бані своїми руками з цегли

Щоб зробити таку піч необхідно:

схема кладки печі

схема кладки печі

На самому початку викладають фундамент, переходячи до кутів. В даному випадку цеглини повинні бути ідеально рівними. Після чого наповнюють підставу всередині.

фундамент

Цеглини повинні бути покладені зі зміщенням і шви ряду, посередині.
Відступають місце, де буде розташований зольник, і закріплюють до нього дверцята. Використовують оцинкований дріт, занурений біля цегли в розчин.

Далі ставлять куточок, щоб надалі було легко міняти колосники, що мають властивість прогорати.
Кладуть внутрішні стіни, використовуючи цеглу, стійку до вогню, роблячи топку до 14 ряду.
Закріплюють топкові дверцята. Найкраще, щоб були просвердлені близько десяти отворів, щоб був приплив кисню. Або ж її доведеться відкривати.

На 14 ряді встановлюють куточки. З 22 по 27 ряд залишають місце, щоб виходив пар. За розмірами він 38 або 50 сантиметрів завширшки. Цього цілком вистачить навіть, якщо внутрішній ремонт або заміну каменів буде робити великий чоловік. Дверцята для прорізу дуже складно знайти у продажі, тому їх доведеться виготовляти на замовлення.

піч зроблена своїми руками

Над прорізом викладають цеглини. Футеровку перекривають за допомогою шамотних деталей. По центру, в двох сусідніх деталях роблять отвір для диму. На дах викладають ще один ряд цегли, тим самим закриваючи шви.

Читайте також: Піч барбекю своїми руками

Всю споруду накривають листом, виконаним зі сталі, перед цим вирізавши в ньому отвір.
По всьому периметру викладають цеглини. Встановлюють цеглу для даху і закривають її цеглою, попередньо залишивши місце для димового отвору.

В результаті, щоб виготовити піч з цегли своїми руками не потрібно особливих знань. Все робиться досить просто, єдине, що витрачається досить велика кількість часу. Оскільки, щоб виконати роботу більш якісно, ​​не слід поспішати і необхідно перевіряти викладені ряди за допомогою рівня для того, щоб уникнути нерівностей.

Піч своїми руками відео

Сподіваємося, Вам стало зрозуміло, як зробити піч з цегли своїми руками! Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і у Вас буде гаразд не тільки Ваш город але й дача!

Читайте також:

 

Піч з цегли своїми руками