Підживлення полуниці добривами на початку весни

Чим підгодувати і обробити полуницю ранньою весною?


підживлення полуниці

 

Підживлення полуниці добривами на початку весни

 

Після довгої зими всі рослини потребують додаткової підгодівлі. Правильне і своєчасне підживлення полуниці призведе в майбутньому до нормального розвитку рослини і гарного врожаю. Коли сніг розтане, не забудьте очистити полуницю своїми руками від торішнього листя і сміття. Грядку необхідно привести в порядок, інакше бур’яни заглушать рослину і ви не побачите соковитих ягід влітку.

Підживлення полуниці весною

Кожен власник дачної ділянки мріє про багатий врожай полуниці. Ця ягода має безліч корисних властивостей і подобається як дорослим, так і дітям. Для того, щоб рослини на дачі добре плодоносила, за нею необхідно правильно доглядати.

Вибір добрива для полуниці залежить від віку рослини, адже якщо в перші роки її підгодовують мінеральними і органічними препаратами, на третій сезон варто обмежитися тільки мінеральними. Вносити добрива необхідно безпосередньо під кущі і зверху присипати невеликою кількістю землі. У деяких випадках зручно підгодівлю вливати між рядами на глибині до 10 см, а після цього полуницю рясно поливають водою.

Читайте також: Як навесні обробити полуницю

Для того щоб полуниця плодоносила великими ягодами в березні рекомендується вносити азотні добрива. Не обов’язково купувати готові препарати, так як азот міститься в деревній золі, якою можна посипати ґрунт навколо рослини. Одним з найпопулярніших народних методів підгодівлі полуниці — полив настоєм кропиви. Кущі поливають цим розчином на етапі формування.

 

 

Чим підгодувати і обробити полуницю ранньою весною?

Якщо полуниці на вашій ділянці вже кілька років, то навесні потрібно внести шар компосту і перегній. Такий спосіб добрива полуниці ідеально підходить для супротивників хімічних препаратів. Оздоровити ґрунтову среду можна за допомогою ефективних мікроорганізмів (ЕМ). У таких препаратах містяться активний комплекс грибів і бактерій.

Прихильниками хімічної підгодівлі слід бути уважними з дозуванням. Органічні препарати безпечні і при цьому з їх допомогою можна отримати хороший урожай. Який саме вид добрива вибрати залежить від вас і якості бажаного плодоношення полуниці.

Чим підкормлювати полуницю весною

Весняне удобрення полуниці необхідно проводити в березні, після того як зійшов сніг. Правильно підібравши підгодівлю, ви зможете збільшити кількість полуничного врожаю на своїй дачній ділянці. Пам’ятайте, що удобрювати полуницю потрібно кілька разів на рік, тоді ягоди будете збирати набагато довше.

Корисно прочитати: Кращі сорти полуниці

Підкормка полуниці - важливий процес для гарного врожаю

Правильний догляд від хвороб полуниці, зменшить потребу обробляти її препаратами

Чим підгодувати полуницю ранньою весною і чим обробити — це актуальне питання для будь-якого дачника. Ця примхлива культура відбирає багато сил, але при правильному догляді рясно винагороджує. На нашому сайті є дуже багато корисної інформації, щодо того як зробити Ваш город гарним та врожайним.

Відео: Перша підгодівля полуниці. Весняний догляд за полуницею

 

Підживлення полуниці добривами на початку весни