Плоскоріз Фокіна — для чого потрібен даний інструмент

Як використовувати плоскоріз Фокіна, як їм працювати відео!


Плоскоріз Фокіна - як їм працювати: відео

 

Плоскоріз Фокіна - для чого потрібен даний інструмент

 

Плоскоріз Фокіна — як їм працювати: відео

На дачах і городах люди завжди містять масу садового інвентаря. Хочете звільнити місце в садовій коморі? Придбайте плоскоріз Фокіна — як їм працювати, відео, розміщене в нашій статті, розповість докладно. Крім того, що він зможе замінити безліч городніх помічників, плоскоріз ще й значно полегшить вашу працю, максимально знизивши навантаження на спину.

Як використовувати плоскоріз Фокіна, як їм працювати відео!

Інструмент названий так за прізвищем свого творця. В. Фокін, багато років закоханий в роботу з рослинами, довго виношував ідею оптимального пристосування, яке легко впорається з усіма основними завданнями по обробці землі. Інфаркт позбавив винахідника можливості займатися улюбленою справою, а й підштовхнув його до геніальної розробки — незабаром з’явився унікальний плоскоріз, робота з яким стала під силу навіть людям із захворюваннями хребта.

Плоскоріз Фокіна — помилки і правильний підхід

Плоскоріз являє собою вигнуту металеву пластину, заточену з трьох боків і прикручується до ручки на болти. В залежності від призначення, плоскорізи бувають великими і маленькими. Ручка інструмента має бути плоскою — вона більш зручна і дозволяє уникнути появи мозолів. Крім того, круглий держак внаслідок іншого захоплення змінить кут нахилу ріжучої пластини, це призведе до порушення принципу роботи інструменту. Дуже важливо стежити за тим, щоб леза завжди були гострими, хоча, при правильному використанні забезпечується самозагострювання плоскорізу.

 

 

Дотримання правил роботи, запропонованих інструкцією до виробу, забезпечує зручність роботи і підвищення врожайності культур.

Починаючи працювати цим інструментом, врахуйте, що тут неприйнятні великі зусилля. Правильні дії — це легкий натиск і плавні рухи. Щоб отримати від роботи потрібний ефект, необхідно стояти якомога рівніше і лише злегка нахилитися всім корпусом. Тримаючи плоскоріз, прослідкуйте, щоб великі пальці були повернені догори — подібно до того, як тримають косу.

Легким натиском і рухом вправо забезпечте поглиблення передньої кромки на 3-5 см (залежить від величини бур’янів). Вести інструмент потрібно строго паралельно площині землі. Рукоять при цьому знаходиться перпендикулярно по відношенню до оброблюваної поверхні. Коріння рослин при цьому підрізають, і Ви без особливих зусиль одним рухом зможете обробити не менше одного квадратного метра ґрунту. Ніяка сапка не впорається з подібним завданням.

Як використовувати плоскоріз Фокіна, як їм працювати відео!

При розпушуванні землі можна діяти двома методами. Перший: занурення передньої кромки в грунт і рух до себе (як при прополюванні), тоді земля залишається на колишньому місці. Другий: загрібання ґрунту в свою сторону заднім лезом. Торцева сторона створює ефект сохи з розпушуванням, але без перевертання пласта.

Перший досвід роботи може здатися невдалим, але не впадайте у відчай — Ви не дарма придбали плоскоріз Фокіна; як їм працювати, відео продемонструє наочно. Ретельно стежте за рухами, дотримуйтесь рекомендацій і незабаром Ви обов’язково зможете оцінити все, що пропонує вам чудовий винахід.

Плоскоріз Фокіна відео


На цьому ми завершуємо нашу статтю як використовувати плоскоріз Фокіна, та як їм працювати, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору проскорізу і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Плоскоріз Фокіна - для чого потрібен даний інструмент