Плоскоріз Фокіна — технічна характеристика та опис з фото

Як працювати плоскорізом на городі та в саду


Як працювати плоскорізом Фокіна правильно

 

Плоскоріз Фокіна - технічна характеристика та опис з фото

 

Якщо Ви звикли працювати на землі, то напевно часто використовуєте різні допоміжні засоби, такі як мотоблоки або культиватори, сьогодні ми Вам розповімо ще про одне пристосування для роботи на землі про плоскоріз Фокіна. Це дуже корисний інструмент, хоча він не підійде для великих фермерських господарств, але для дач і приватних будинків саме те.

Деякі взагалі стверджують, що плоскоріз Фокіна замінив їм все знаряддя праці, такі як лопати, сапки, коси. Звичайно ж, це перебільшення, але давайте розберемося, чим же такий хороший плоскоріз.

 

 

Як працювати плоскорізом правильно

Ну по перше давайте розберемося що собою представляє плоскоріз, це не сапка і не мотика як може здатися на перший погляд, їм не рубають бур’яни і не довбають землю, його потрібно занурити в землю на глибину до 3 см і просто вести паралельно землі, зі боку це нагадує підмітання. Оскільки він заточений з двох сторін, його можна вести як в одну сторону, так і в іншу. Також якщо Ви заточили його одного разу, то цього вистачить надовго, оскільки при правильному використанні плоскоріз не затупляється, а навіть навпаки.

Плоскоріз має одну форму, але ділиться на 4 основних розміри, залежно від цілей, які Ви переслідуєте, підбирайте розмір плоскорізу.

Завдання, які вирішує плоскоріз:

  • Зрізає всі види бур’янів.
  • Іскоренить навіть ті бур’яни, які ще не встигли прорости.
  • Дуже спушує землю
  • Якість прополки вище, ніж після проходу сапкою.
  • Ви витрачаєте набагато менше сил при роботі плоскорізом.
  • Можна робити борозни для посадки насіння

Звичайно їм можна вирішувати й інші завдання, ним косять траву, обрізають вусики полуниці, копають ями, але це вже для любителів, не варто захоплюватися одним інструментом, використовуйте все багатство знарядь праці які є у Вас під рукою, в тому числі і плоскоріз.

На цьому ми прощаємося і пропонуємо подивитися відеозапис про роботу з плоскорізом, до нових зустрічей на нашому сайті «Сільське господарство та Садівництво»!

Плоскоріз і техніка роботи з ним

 

Плоскоріз Фокіна - технічна характеристика та опис з фото