Плитка для садових доріжок

Як зробити плитку для садових доріжок своїми руками


Плитка для садових доріжок своїми руками

 

Плитка для садових доріжок

 

Плитка для садових доріжок своїми руками

Дача — улюблене місце для відпочинку міського жителя, втомленого від суєти і шуму. Дачники прагнуть не тільки засадити територію овочами і фруктами, але упорядкувати її найкращим чином. Щоб вийшла садова доріжка не потрібно докладати багато зусиль, однак протоптана стежина під час дощу швидко перетворюється на болото і завдає чимало незручностей. Так як купити тротуарну плитку сьогодні — задоволення дороге, в цій статті ми вирішили розповісти, як зробити плитку на садову доріжку самостійно, своїми руками.

Як зробити плитку для садових доріжок своїми руками

Матеріали для виготовлення плитки своїми руками:

-цемент М400;
-пісок;
-вода;
-ємкість для приготування цементного розчину;
-дрель;
-гумовий килимок з малюнком;
-армірующа сітка.

 

 

Робимо тротуарну плитку для садової доріжки на дачу

Робимо тротуарну плитку для садової доріжки на дачу

1. У першу чергу, необхідно зробити форму для плитки. Вважається оптимальним розміром плитка 30х30 см, так як її надалі можна буде укладати в один або два ряди.
2. Щоб плитка вийшла красивою, візьміть гумовий килимок з малюнком. Зробіть опалубок висотою 3 см з бортиками і на дно покладіть килимок малюнком вгору.
3. Приготуйте цементний розчин. Змішайте цемент з піском у співвідношенні 1: 3. Розчин добре перемішайте. Якщо немає бетономішалки, скористайтеся звичайним дрилем з насадкою. Для підвищення міцності розчину рекомендуємо додати пластифікатори.
4. Опалубок заливають на 2/3 об’єму до бортиків. Щоб плитка вийшла надійною, зверху покладіть армуючої сітки. Якщо сітки немає, можна використовувати дріт і звичайні консервні банки, які потрібно нарізати у вигляді смужок. Саморобна арматура повинна викладатися у вигляді сітки з осередками близько 2 см.
5. Після цього заливаємо цементний розчин до самого верху бортиків. Плитку залишаємо добре просохнути в сухому і теплому місці. У такому випадку вона буде досить міцною і не розіб’ється, навіть після удару молотком.

Подивіться корисне відео: Плитка для доріжок на дачу своїми руками

Щоб плитка для садових доріжок вийшла з малюнком можна використовувати не тільки гумовий килимок, а й різні пластмасові деталі. Рельєфна поверхня плитки підвищить безпеку доріжки під час ожеледиці. Самостійно зробити плитку нескладно і набагато вигідніше. Проявляйте фантазію при приготуванні розчину, наприклад, в нього можна додати фарбувальні пігменти. Плитка для садової доріжки з цементного розчину прослужить тривалий час і не дасть тріщин і сколів. Всі вироби для дачі дивіться у нашому розділі дача.

Читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво» і не знайте проблем і турбот на Вашій дачній ділянці!

Читайте також:

 

Плитка для садових доріжок