Плуг для мотоблока — огляд та характеристика з відео

Плуг до мотоблоку своїми руками


Як вибрати Плуг для мотоблока Плуг для мотоблока, установка плуга на мотоблок, як вибрати підходящий мотоблок

 

Плуг для мотоблока - огляд та характеристика з відео

 

Як вибрати Плуг до мотоблоку

Доброго часу доби шановні читачі, з цієї статті Ви дізнаєтеся:

  • Як вибрати відповідний мотоблок для роботи плугом
  • к підготувати мотоблок до оранки
  • Як навісити плуг на мотоблок

Останнім часом, дрібні фермери, і власники присадибних ділянок все частіше купують в господарство мотоблок, якщо ви цікавитеся цією проблемою, то в одній з наших попередніх статей, ми розповідали про мотоблоки, як правильно вибрати. Якщо ж у Вас в господарстві вже є такий агрегат, і Ви б хотіли розширити його функціональність, то це можна зробити за допомогою плуга. Таким чином, Ви зможете, орати землю не вдаючись до допомоги більш дорогої техніки, такої як трактор. Якщо Ви ще не вибрали плуг, тоді це можна зробити за допомогою нашої статті.

Як вибрати відповідний мотоблок?

Перш за все потрібно оцінити фронт робіт для мотоблока, адже їх бувають три основних типи по продуктивності:

  1. Малий мотоблок або культиватор. Легкий агрегат вагою всього лише 40-50 кг, потужністю до 5 кінських сил. Територія яку зможе обслуговувати малий мотоблок не перевищує 10 соток.
  2. Середній мотоблок. Більш важкий агрегат вагою під центнер. Потужність такої машини досягає 21 кінської сили. А обробити зможе до 30 соток
  3. Великий мотоблок. Такий агрегат володіє потужністю до 30 кінських сил, а обробити зможе площу до 2 га. До такого мотоблоку і доцільно причепити плуг.

 

 

Готуємо мотоблок до оранки

Основне що Вам слід зробити, це підготувати плуг і мотоблок до оранки землі, не лякайтеся, в цьому немає нічого складного, потрібно лише уважно ознайомиться з матеріалом нашої статті і подивитися відеозаписи, і все стане на свої місця.

Встановлюємо грунтозацепи до мотоблоків

Спочатку встановіть свій мотоблок, на бруски або, на щось подібне. Приєднайте грунтозацепи до мотоблоків, це суттєво спростить Вам орання, і при цьому Ви будете економити свої сили. Грунтозацепи, як правило, йдуть в комплекті з мотоблоком, якщо його не було, не турбуйтеся, його можна купити окремо, коштує він не дорого.

Після того, як Ви поставили мотоблок на бруски, зніміть з нього колеса, і ступиці. Після чого на вісь, потрібно причепити ступиці для грунтозацепу. Вони довші, ніж звичайні, це дозволяє зробити мотоблок більш стійким.

Маточини для грунтозацепа потрібно встановити на вісь і з’єднати з валовим приводом. Для цього використовують спеціальні шпилі, які теж входять в комплект. Після чого встановлюємо грунтозацепи.

Як навісити плуг на мотоблок

Як Ви вже здогадалися, для оранки Вам знадобиться плуг, як же його причепити? Перше, він повинен бути міцно зчеплений з агрегатом. Для цього потрібно змонтувати ці дві деталі в одну цільну.

Щоб зробити дану процедуру, потрібно зняти зі зчіпки гвинт регулятор, і встановити плуг. На даній стійці буде 3 отвори, вони регулюють оброблювання ґрунту, Ви зможете вибрати, те положення, яке потрібно Вам. Рекомендується, встановлювати плуг на середнє кріплення, Вам тоді буде легше відрегулювати положення плуга, для ваших потреб.

Коли Ви вибрали положення кріплення, почніть регулювання плуга. Поставте п’яти плуга паралельно землі. Кермо мотоблока встановіть по центру гвинта регулювання

Відео: Установка плуга для мотоблока

Плуг до мотоблоку для вспашки. Перша оранка, вона сама важлива

Перша оранка дуже важлива, до неї потрібно підходити дуже ретельно. Оранку потрібно почати з середини першої смуги, до того ж, смуги краще, щоб були паралельними. Почніть орати на мінімальній швидкості. Всю увагу зосередьте на плузі. Він повинен бути перпендикулярний землі. В іншому випадку, потрібно відкалібрувати плуг ще раз.

Глибина оранки від 15-20 см. Якщо це не так, тоді змініть, положення плуга на мотоблоці, переведіть його з середнього положення в потрібну сторону. Дотримуйтеся мінімальної швидкості роботи, до того часу, поки у Вас не будуть виходити рівні борозни, після чого швидкість можна поступово збільшувати.

Відео: Як орати за допомогою плуга, мотоблоком Caiman VARIO 60S TWK

На цьому все, наша стаття  «Як вибрати Плуг для мотоблока» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Садова техніка» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Плуг для мотоблока - огляд та характеристика з відео