Посадка картоплі за голландською технологією. Відео

Інтенсивна технологія вирощування картоплі


Посадка картоплі за голландською технологією. Відео вирощування

 

Посадка картоплі за голландською технологією. Відео

 

Картопля — улюблена багатьма овочева культура. У нашій країні вона одна з найбільш затребуваних і за важливістю прирівнюється до хліба. Багато городників визнають, що не завжди виростає те, що очікуєш отримати, і досить часто трапляються розчарування. Причин може бути декілька: це і хвороби коренеплоду, його якість, недостатня кількість поживних речовин в ґрунті, сильні посухи або навпаки — підвищена вологість. Але чи знали Ви, що голландці у себе на батьківщині засаджують більшу частину своїх полів картоплею і отримують величезний урожай. Посадка картоплі за голландською технологією можлива і в нашій місцевості. У цій статті ми розглянемо основні принципи вирощування картоплі за голландською технологією.

Посадка картоплі за голландською технологією

Посадка картоплі: головні вимоги

Для того щоб все виконати правильно, важливо усвідомити для себе суть голландського методу вирощування картоплі. Він полягає в точному виконанні цілого комплексу різних прийомів. В основному вони роблять упор на аерацію ґрунту, приділяючи багато уваги його розпушуванні і посадці на необхідну відстань.

Посадка картоплі: головні вимоги

Щоб досягти успіху в цій технології, необхідне обов’язкове виконання головних правил:

 

 

  • Задіяти картоплю вищих сортів.
  • Коренеплід не повинен бути пошкодженим, хворим або другосортним.
  • На одному місці картоплю садять раз в 3 роки і тільки після зернових культур.
  • Обов’язкове удобрення ґрунту мінеральними добавками.
  • Саджанці обробляються хімічними препаратами для профілактики виникнення інфекцій і паразитів.
  • Після збору врожаю і до його посадки земля активно обробляється і рихлиться.

Голландська технологія вирощування картоплі: поетапне виконання

Перш ніж приступати до посадки коренеплоду, необхідно підготувати саму картоплю. Для цього її потрібно прогріти і протримати в освітленій кімнаті при кімнатній температурі до того моменту, поки не з’являться перші паростки. Після посадковий матеріал перекладається в льох.

Голландська технологія вирощування картоплі: поетапне виконання

Територія

Коренеплід найкраще вирощувати на рівній ділянці, на якій не повинно бути гірок і схилів. Ґрунт рясно збагачується гумусом і мінеральними добривами. Органіку використовувати не рекомендується, оскільки помічені випадки виникнення шкідників. Ніколи не висаджуйте картоплю на одному місці. Кращими попередниками можна назвати зернові культури: жито чи пшениця.

Інтенсивна технологія вирощування картоплі

Посадка картоплі своїми руками

Кожен коренеплід саджається на невеликій відстані один від одного. В ямку засипається зола, а зверху неї кладеться половина коренеплоду паростком вгору. Голландці ніколи не кладуть цілу картоплю, а використовують її половину або третину. При додаванні цибулиння, можна запобігти появі слимаків і дротяників. Відразу після виникнення перших паростків, грядку засипають землею, утворюючи гірку. Це захистить від згубної кореневої системи бур’янів.

Полив картоплі

Голландська технологія не включає рясний полив рослини. За літній сезон вони поливають овоч всього три рази: перед початком цвітіння, після появи квіток і після того, як росток відцвіте.

Посадка картоплі своїми руками

Обробка картоплі від шкідників

Важливою дією є знищення паразитів, які можуть атакувати рослину. Щоб цьому запобігти, необхідно діяти негайно. Всі препарати можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Посадка картоплі за голландською технологією нескладна. Спробуйте скористатися порадами досвідчених фахівців і посадіть картоплю на своїй дачній ділянці таким методом. Результат Вас неодмінно порадує. Щоб все чіткіше уявити, пропонуємо переглянути відео:

Технологія вирощування картоплі

На цьому все, наша стаття  «Посадка картоплі за голландською технологією» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту город де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Посадка картоплі за голландською технологією. Відео