Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році за місячним календарем

Коли садити перець у відкритий ґрунт в 2021 році


Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році. Правила та сприятливі дні

 

Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році за місячним календарем

 

Перець відноситься до однорічних трав’янистих культур. Вирощуванням перцю займаються практично всі дачники, оскільки рослина має приємний смак і яскраве забарвленням (від зеленого до фіолетового). Хоча перець і є теплолюбною рослиною, його культивацією займаються не тільки в південних регіонах країни, але і в місцевостях з більш холодним повітрям (Сибір, північні широти), правда, найчастіше в теплицях. Перець широко застосовується при приготуванні готових страв, використовується при консервуванні, вживається в сирому вигляді (в салатах). Коли здійснюється посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році за місячним календарем? Відповідь на це питання буде обговорюватися в цій статті.

Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році. Правила та сприятливі дні

Посадка перцю у відкритий ґрунт за місячним календарем

Практично завжди перець вирощують з розсади. Які умови необхідні рослині для гарного росту? Ось кілька правил:

Місце знаходження. Посадки перця, потребує добре прогрівальні, захищені від вітру ділянки. Хорошими місцями для посадки перцю, є грядки, де до нього росли квасоля, горох, морква, огірки. Перед тим, як почати висаджувати перець на грядку потрібно внести піввідра перегною і один стакан деревної золи, з розрахунку на один квадратний метр.

Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році. Правила та сприятливі дні

Час посадки перцю. Розсада готова до висадки у відкритий ґрунт, коли має по 8-12 листочків і намітилося утворення перших бутонів. Висаджувати можна в кінці травня, при цьому повинна минути загроза заморозків. У теплицю висаджують розсаду раніше-з початку травня.

 

 

 Правила та сприятливі дні посадки перцю.

Читайте також: Коли садити перець на розсаду в 2021 році?

Відстань між рядами. Висадку розсади в землю потрібно проводити ввечері, коли немає палючого сонця. Між кущами перцю потрібно передбачити відстань не менше 35 сантиметрів для низькорослих сортів і не менше 60 сантиметрів — для більш високих, і до 60 сантиметрів — між рядами.

Поради по вирощуванню перців з насіння в домашніх умовах.

Лунка. Перед висадкою кущика перцю, слід підготувати лунку, полити її слабким розчином марганцівки, і додати в неї жменю перегною. Розсаду потрібно обережно витягти з ємності, намагаючись при цьому не пошкодити кореневу систему. Висаджують на глибину до нижніх листочків. Притримуючи кущик перцю рукою, потрібно полити стінки лунки водою і після цього присипати коріння рослини землею, злегка її ущільнюючи. Зверху можна замульчувати торфом. Близько кожної рослини потрібно встановити кілочок, висотою не менше 60 сантиметрів, для підв’язування підріс кущика. Між рядками посадок встановлюються дуги на висоту до 120 сантиметрів, і на них укладається плівка, якою будуть закриватися саджанці, до встановлення теплої погоди.

Особливості посадки розсади перцю у відкритий грунт.

Догляд за посадженим перцем в домашніх умовах

Протягом перших 7-10 днів кущики перця будуть адаптуватися до нового місця, у них буде млявий хворобливий вигляд. Для того, щоб допомогти їм, можна подрихлити землю для припливу кисню, але не потрібно поливати. Через 14-15 днів після висадки розсади у відкритий грант, можна зробити першу підгодівлю суперфосфатом. Полив здійснюється не часто (один раз на тиждень), після зав’язування плодів, поливати можна один раз в 3 дня.

Перець: вирощування розсади з насіння.

Так як перець — це запилювальна культура, то в разі, якщо на ділянці одночасно зростає і солодкий, і гіркий перець, їх слід висаджувати подалі один від одного, щоб не погіршувати смакові якості. Для того, щоб залучити бджіл для запилення, між рядками перцю можна посадити коріандр і петрушку. Деякі городники розкладають з цією метою бананову шкірку.

Посадка перцю на грядці.

Добре висаджувати між рядками кущиків перцю квіти — чорнобривці, календулу. Ці рослини зможуть не тільки відлякати шкідників — комах, а й надати яскравості городу. Потрібно вчасно знімати плоди з кущів перцю. Це сприятиме зав’язування нових і збільшення врожаю. Після того, як зібраний весь урожай плодів, можна викопати найбільш міцні кущики і посадити їх в ємність для кімнатних рослин. Взимку можна буде отримувати урожай перців з власного підвіконня.

Відео: Як садити перець у відкритий ґрунт. Посадка розсади перцю

Отже, тепер ви знаєте, коли садити перці у відкритий ґрунт в 2021 році. Для тих, хто звик звірятися з місячним календарем, сприятливими днями для висадки в ґрунт в травні підходять наступні числа: 8, 14, 15, 24, 25. У червні — 2, 11, 20.  Залишайтеся з нашим сайтом і ваш город буде в повному порядку, а ваш будинок затишним!

 

Посадка перця у відкритий ґрунт в 2021 році за місячним календарем