Посадка після зими — що та коли садити потрібно навесні

Особливості посадки після зими


Посадка після зими - Весняна посадка її особливості Садимо після зими, обробляємо землю навесні, хороша врожайність навесні, все для посадки навесні і після зими

 

Посадка після зими - що та коли садити потрібно навесні

 

Посадка після зими

У першу чергу необхідно обрати відповідне місце для посадки після зими. Для першої грядки підійде сонячне місце для того, щоб не допустити застою води. Найкраще зробити дану грядку неподалік від будинку або іншої будови — це допоможе забезпечити захист посадок від вітру. Після цього необхідно визначитися яку саме культуру варто посадити. Для весняної посадки можна зупинити свій вибір на крес-салаті, кропі, листового буряка, на зелень часник і т.д. З квітів — насіння айстри, посівної однорічної хризантеми.

 

 

Наступний етап — розігрів мерзлого ґрунту для посадки

Посадка після зими - Весняна посадка її особливостіЗмітаємо сніг з підібраної грядки. Після чого кип’ятимо кілька відер води і дуже акуратно, щоб не обпектися, поливаємо грядку. Після цього вже в відталий ґрунт слід встановити для спорудження парника спеціальні дужки. Тепер можна зайнятися посівом насіння. Тут може існувати тільки одне правило: культури більш морозостійкі, такі як айстра, кріп або цибулю, слід розташувати ближче до краю. Держаком від лопати, або підходящою палицею необхідно проробити борозенки, посипати їх золою (десь на борозенку, що має довжину 1 метр — пів склянки). Насіння варто садити набагато густіше, ніж у сучасному посіві. Це потрібно для того, щоб результат був гарантований.

Читайте також: Робимо правильні грядки в теплиці

Останній етап — оформлення грядки для посадки

Насіння варто закладати неглибоко, а зверху накрити нетканим полотном. Воно в міру росту рослин буде підніматися і до того ж забезпечить додатковий захист від холоду та вітру. Досвідчені садівники на дуги накидають відразу три шари поліетилену і закріплюють його надійно, використовуючи цеглу. Після цього про грядки можна не турбуватися аж до першого травня, коли необхідно розсаджувати саджанці квітів, а також збирати врожай.

Відео: Підготовка ґрунту в теплиці після зими


На цьому все, наша стаття  «Посадка після зими» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні! До нових зустрічей. Рекомендуємо переглянути рубрику город де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом.

 

Посадка після зими - що та коли садити потрібно навесні