Правильне зберігання моркви і буряка на зиму в домашніх умовах

Як зберігати буряк і моркву на балконі в ящику на зиму


Правильне зберігання моркви і буряка в домашніх умовах

 

Правильне зберігання моркви і буряка на зиму в домашніх умовах

 

Якщо Ви не бажаєте купувати овочі в магазині, а краще вживати те, що виросло на вашій дачній ділянці, тоді Вам, напевно, буде цікаво дізнатися як зберігати моркву і буряк взимку в домашніх умовах. Ці смачні, корисні і соковиті коренеплоди постійно використовуються для приготування різних перших та других страв, тому повинні бути під рукою. Але що робити, якщо льоху для зберігання овочів немає, а підвалом скористатися немає можливості? Давайте розглянемо декілька практичних порад.

Зберігання буряка і моркви взимку

Зберігання буряка і моркви взимку

Зберігання моркви і буряка в будинку взимку

Звичайно, можна щоразу купувати овочі, коли виникне бажання приготувати щось смачне, але набагато легше використовувати наявні продукти, які Ви ретельно збережете у своїй квартирі. Тим більше що ближче до зими вартість буряка і моркви значно підвищується. Сьогодні виростити багатий урожай це важка і щоденна праця, тому слід докласти максимум зусиль для того, щоб зберегти його до самої весни.

Зберігання моркви і буряка в будинку

Чи можна зберігати буряк і моркву в домашніх умовах? Звичайно. Ці овочі ідеально зберігаються при температурі +2 градуси, але показник вологості повинен показувати не менше 90%.

Пропонуємо Вам кілька варіантів збереження продуктів в домашніх умовах:

 

 

  • Можна скласти моркву і буряк в щільні поліетиленові пакети і поставити поруч з балконом або вхідними дверима. Там овочі не почнуть гнити і псуватися від теплого повітря.
  • Якщо у вашій квартирі засклена лоджія, тоді чому б не обладнати там спеціальний ящик для зберігання овочів? Це відмінний варіант, оскільки там коренеплоди збережуть не тільки свої естетичні, а й смакові властивості. Деякі використовуються балкон. Єдина умова наявність теплої ковдри, якою слід укутати продукти.
  • Також буряк і моркву можна висипати в один ящик з картоплею. Коренеплоди від цього не постраждають, а навпаки будуть довше зберігатися.

Як зберігати буряк і моркву на балконі в ящику на зиму

Головне правило при зберіганні овочів взимку розташовувати і якнайдалі від опалювальних приладів, оскільки тепло і відсутність вологи негативно позначаться на стані плодів, роблячи їх млявими і не соковитими.

Чи можна зберігати буряк і моркву в холодильнику? Це питання найчастіше задають господині, які встигли зібрати великий урожай зі своєї дачної ділянки. Насправді, холодильник не найкраще місце для такого зберігання, оскільки велика ймовірність утворення конденсату головного ворогу овочів. Максимальний термін зберігання в холодильнику не повинен перевищувати 30 днів. Важливо проконтролювати наявність отворів в пакеті і стежити за кількістю конденсату.

Як зберігати моркву на балконі в ящику

Як продовжити термін зберігання овочів?

Від того, що Ви зробите для збереження овочів, залежить їх цілісність, соковитість і смакові якості на початку весни. Але важливу роль відіграє сорт буряка і моркви, умови їх вирощування і час збору. Багато дачників припускаються помилок, збираючи коренеплоди завчасно, заливаючи рослину і не обробляючи її від шкідників і комах.

Як продовжити термін зберігання овочів?

На що звертати увагу перед збором врожаю? Важливо якомога обережніше викопувати овочі, не пошкоджуючи їх шкірку. Також відокремте ті плоди, які вражені захворюваннями або шкідниками. Не варто мити буряк і моркву! Це призведе до швидкого псування плодів. Якщо на зібраному врожаї залишилася земля, потрібно злегка струсити її сухою ганчіркою. Не обрізайте хвостики, маленькі корінці вони допомагають зберігати достатню кількість вологи.

Відео: Чи можна зберігати буряк і моркву в домашніх умовах

Тепер Ви знаєте, як зберігати моркву і буряк взимку в домашніх умовах. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам насолоджуватися смачними, соковитими і стиглими плодами до самої весни.

 

Правильне зберігання моркви і буряка на зиму в домашніх умовах