Рецепт варення з вишень: як правильно варити вишневе варення

Як зробити варення з вишень покроковий рецепт


Рецепт варення з вишень

 

 

Багато домогосподарок готують варення з вишень, оскільки воно є ніжним, солодким, ароматним. Воно дозволяє в зимовий час зануритися в спогади про літнє тепле, сонце. До того ж воно має широке застосування і може бути, як самостійна страва, так і доповнення до смачних млинців, булочок, штруделів і святкового пирога.

Радимо спробувати приготувати до зимового часу подібний вид консервації, оскільки супер вкусне варення з вишень не займає багато часу і робиться досить просто. І так, ознайомимося з простим рецептом варення з вишень.

Варення з вишні без кісточок на зиму

Необхідні інгредієнти:

  • цукор 500 гр
  • вишня 1 кг

Як зробити варення з вишень покроковий рецепт:

Зібрану або куплену вишню слід ретельно перебрати, позбутися від зіпсованої, прим’ятої і гнилої. Також потрібно видалити хвостики у плодів і висипати їх у друшляк. Гарненько промийте вишню в холодній воді і залиште на недовгий час для подальшого стікання зайвої води.

Потім акуратно позбудьтеся від кісточки, при цьому не потрібно сильно натискати, щоб з вишні не вийшов весь сік, і вона не втратила форму.

Підготовлену вишню висипте у відро або емальовий таз, в якому будите варити варення і висипте необхідну кількість цукру.

 

 

Як зробити варення з вишень покроковий рецепт:
Після того, як цукровий пісок засипаний у вишню, посуд слід поставити в темне і прохолодне місце на 5 годин для того, щоб плоди виділили сік.

Коли необхідна кількість часу пройшла, і сік виділився, посуд потрібно поставити на газову плиту на повільний вогонь і почекати закипання. У цей час обов’язково потрібно стежити за тим, щоб піна яка з’являється була видалена і вишні постійно помішувати, щоб уникнути пригорання ягід.

Рецепт варення з вишень без кісточки
Коли після закипання пройшло точно п’ять хвилин, варення з вогню знімається.
Тепер займемося підготовкою склянних банок для подальшої закрутки. Їх потрібно ретельно помити з використанням звичайної соди або господарського мила і простерилізувати протягом п’яти хвилин.

Коли банки готові, в них заливається кипляче варення. Попередньо кип’ятяться залізні кришки і потім банки закатуються.

Готові банки з вишневим варенням потрібно перевернути догори дном і залишити в такому положенні поки вони остаточно не охолонуть, накривати або вкутувати ковдрою їх не потрібно.

Як зробити варення з вишень
Коли все охолоне банки потрібно обережно перенести в комору або будь-яке інше мало освітлене і прохолодне місце для подальшого зберігання. Термін зберігання такої банки не повинен перевищувати трьох років.

Основні рекомендації, щоб рецепт варення з вишень вийшов надзвичайно смачним.

У першу чергу потрібно вибирати тільки стиглу і темного кольору ягоду. Якщо вони будуть червоними і недозрілими, то смак варення буде зіпсований. Крім того, кісточки не обов’язково видаляти, можна їх залишити, тоді варення не втратить своєї принадності.

Тільки треба враховувати, що термін зберігання такого варення зменшується і становить трохи більше одного року. Але воно напевно буде з’їдено набагато швидше, тому що володіє неймовірними смаковими якостями. Також варення з кісточками в кінці приготування укутують в теплу ковдру і залишають накритим мінімум на один день, а краще більше.

Відео: Рецепт приготування смачного варення з вишень

На цьому все сподіваємося, що з нашим рецептом варення з вишень без кісточки Ви впоралися. Залишайтеся з нашим сайтом «Сільське господарство і садівництво» і у Вас усе буде смачно та корисно.

 

Рецепт варення з вишень: як правильно варити вишневе варення