Склад премікс «Рябушка» для курей-несучок: інструкція із застосування препарату

Премікс Рябушка: користь вітамінних кормових добавок для курей-несучок


Склад премікс "Рябушка" для курей-несучок: інструкція із застосування

 

Склад премікс "Рябушка" для курей-несучок: інструкція із застосування препарату

 

Домашня птиця завжди була і буде одним з основних жителів присадибних ділянок. Вона приносить чимало користі: дає смачні і дієтичні продукти харчування — м’ясо та яйця. Однак, щоб курка добре себе почувала і мала високу продуктивність, її потрібно правильно годувати і стежити, щоб в складі їжі були всі необхідні вітаміни. «Рябушка» для курей-несучок здатна не тільки підвищити якість і кількість яєць, але і значно поліпшити стан пернатих вихованців.

Раціон домашніх курей повинен складатися з якісного корму, який містить всі необхідні пташиному організму речовини. Склад харчування може відрізнятися, в залежності від віку і ваги молодих особин. Дозування корму також залежить від цих чинників. Більше читайте в нашій статті .

Що з себе являє корм «Рябушка»: склад

«Рябушка» — це премікс або, як ще його називають, комплекс вітамінів та інших компонентів, який дозволяє в повній мірі забезпечити надходження в організм несучки необхідних речовин. Виробляє цю суху підгодівлю ТОВ «Ат». Премікс — це порошок світло-коричневого відтінку. До складу «Рябушки» входять різні активні компоненти, які позитивно впливають на систему травлення та забезпечують правильний розвиток органів у молодняка.

Вітамінно-мінеральна добавка «Рябушка» для курей

Вітамінний склад «Рябушки» з розрахунку на 1 кг продукту:

 • вітаміни групи B (від В1 (0,4 г) до 12 (5 мг), в тому числі В2 — 0,6 г; В3 — 4 г; В4 — 50 г; В5 — 4 г; В6 — 0,8 г);
 • А — 1,4 млн. МО;
 • E — 1 г;
 • K — 0,2 г;
 • H — 20 мг;
 • D3 — 300 тис. МО.

 

 

Мікроелементи, що входять до складу «Рябушки» з розрахунку на 1 кг продукту:

 • залізо. Необхідне для правильної роботи кровоносної системи, входить до складу гемоглобіну, що переносить кисень до всіх органів. Захищає курей від розвитку анемії в період активної несучості. Зміст — 2 г;
 • марганець. Захищає печінку від надлишків жирових відкладень, позитивно впливає на опорно-руховий апарат. Зміст — 10 г;
 • мідь. Покращує зовнішній вигляд курочок, стан пір’яного покриву, благотворно впливає на розвиток ембріонів, очищає органи і тканини від отруйних речовин. Зміст — 0,5 г;
 • йод. Відповідає за вироблення гормонів. Зміст — 0,14 г;

Купити ПРЕМІКС Рябушка

 • кобальт. Необхідний для правильної роботи ферментативної системи в процесі обміну речовин, підвищує імунітет. Зміст — 0,2 г;
 • цинк. Зміцнює кісткову і кровоносну системи, бере участь в процесах формування пір’я і шкаралупи. Відповідає за регенеративні функції організму. Зміст — 12 м

Також до складу преміксу входять наповнювачі (якими є відходи, отримані на борошномельно-круп’яному виробництві), амінокислоти і антибіотик кормової. Але при цьому в «Рябушці» відсутні гормони, стимулятори, консерванти — добавка відповідає всім вимогам, які пред’являють до неї ветеринари.

Фармакологічна дія добавки вітамінно-мінеральної добавки «Рябушка» 

Продуктивність курей-несучок залежить від якості корму, споживаного птахами — від того, наскільки він збалансований щодо вітамінів і мінералів. Особливої уваги потребують несучки в зимовий період, коли вони відчувають нестачу сонячного світла, а прогулянки у них обмежені за часом. Нестача вітамінів здатна викликати розвиток всіляких захворювань і навіть загибель птиці.

Застосування «Рябушки» (за умови правильного змісту несучок) дозволить значно підвищити продуктивність птиці, захистити яйця від розкльову шкаралупи і поліпшити їх інкубаційні властивості. У курей несучок, які вживають добавку, підвищується імунітет. Також премікс добре впливає на курчат, оберігаючи їх від рахіту, передчасної линьки і ранньої смертності через проблеми зі здоров’ям.

Премікс для курей-несучок: вітамінний склад

Застосування «Рябушки» дозволить знизити витрату корму, так як, завдяки цій добавці, їжа буде краще засвоюватися організмом несучок.

Як правильно давати премікс для курей-несучок: дозування

Премікс «Рябушка» слід давати домашнім птахам строго по інструкції, наведеної на упаковці препарату. Добова доза для однієї несучки — близько 0,5-1 м, що добавка для досягнення оптимальної консистенції змішують зі звичайним борошном (1: 1), а отриману суміш висипають в корм для курей, що подається в ранковий прийом їжі. Важливо пам’ятати, що їжа для птахів повинна бути холодною. У курей, які отримують «Рябушку», завжди повинен бути доступ до води.

«Рябушку» не можна давати курям несучкам разом з комбікормом промислового виробництва, а також паралельно з іншими вітамінними добавками, щоб не було гіпервітамінозу. Також премікс — це не повноцінна їжа, і його застосовують тільки як добавку в куряче меню.

Відгуки про премікс для курей-несучок «Рябушка»

Відгуки про «Рябушку» позитивні — багато птахівників, що пригощали своє стадо курей цією добавкою, залишилися задоволені. Вона дійсно ефективна — деякі фермери вже через 15 днів після того як стали давати її несучкам, відзначили збільшення продуктивності і підвищення імунітету птахів. Жовтки стають яскравими, а шкаралупа яєць ущільнюється, знижується кількість випадків канібалізму.

«Рябушка» гарна ще й тим, що м’ясо і яйця, отримані від курей, які споживають добавку, можна вживати в їжу без обмежень — негативного впливу на організм людини немає. Та й на стані птиці використання преміксу позначається тільки позитивно. Побічні ефекти не спостерігається, добавка не має протипоказань.

Відео: Як використовувати премікс «Рябушка» для курей-несучок і який у нього склад

Ще більше цікавої та корисної інформації про ваших курей та їх годування ви можете знайти на нашому сайті xpert.com.ua

 

Склад премікс "Рябушка" для курей-несучок: інструкція із застосування препарату