Садова лавка

Лавки своїми руками для дачі


Садова лавка своїми руками для дачі

 

Садова лавка

 

Садова лавка своїми руками

Меблі для саду займають провідне місце в дизайні екстер’єру, Вашої дачної ділянки. Лава на присадибній ділянці піддається сильному впливу: на ній стрибають діти і тварини, а також лавка опиняється під впливом дощу і палючого сонця. Щоб садова лавка прослужила не одне десятиліття, її найкраще зробити своїми руками. Добре оброблене дерево не гниє навіть в екстремальних умовах, а ретельно продумана конструкція лавки стане зручним місцем для посиденьок на природі.

Матеріали:
— Бетонна суміш 5000;
— Дриль;
— Електропила;
— Шліфувальна машинка;
— Дерев’яні дошки;
— Лопата.

Майстер-клас лава без спинки своїми руками

1) Щоб лава була стійкою і міцною, ми зробимо її на бетонних підставках. З дерев’яних дощок збийте 2 однакових ящика. Зробіть міцне дно (можна використовувати ДСП), щоб бетон не витікав з них.

Майстер-клас лава без спинки своїми руками

2) Візьміть невелику дощечку, ширина якої трохи менше ящика, вбийте в неї цвяхи, зверху намотайте дріт, і встановіть на дні скриньки.

Лавки своїми руками для дачі

 

 

3) Згідно з інструкцією розведіть бетонну суміш і насипайте її за допомогою лопати в ящики. Чи не заливайте весь бетон повністю. Найкраще це робити в кілька етапів і чекати висихання кожного шару.

Читайте також: Лавки для дачі своїми руками

4) Після того як бетонні опори висохнуть, розкрутіть шурупи, які скріплюють Ваш ящик.

садова лава, покрита лаком фото

5) За допомогою електропили розпиляйте дощечку, яка знаходиться внизу ящика (з п.2).

6) У Вас вийшли бетонні смужки, між яких будемо кріпити бруси.

7) Там де Ви плануєте встановити лавку, викопайте 2 квадрата на відстані, рівному довжині лавки. Засипте ямки гравієм і перенесіть туди бетонні опори.

Садова лавка своїми руками для дачі,як зробити

8) Тепер встановлюйте дерев’яні бруси зверху і вирівнюйте їх поверхню шліфувальною машиною.

9) На невеликій відстані від кожного краю лавки зробіть позначку товщиною до 4 см (залежно від наявної дерев’яної планки). Тепер Вам потрібно вирізати виїмку з двох сторін по намічених лініях.

10) Закріпіть планку шурупами до брусів лавки. Поверхню вирівняйте і відшліфуйте.

лавка для саду своїми руками фото

Вийшла лава проста і досить зручної конструкції. Додатково Ви можете обробити її герметиками і пофарбувати.

як зробити лавочку своїми руками фото

Гарно виглядатиме садова лава, покрита лаком. Якщо після першого шару дерево стало шорстким, відшліфуйте його наждачним папером і покрийте ще 2-ма шарами лаку. При необхідності, Ви можете вдосконалити конструкцію цієї лавки для саду та зробити до неї спинку.

Садова лавка своїми руками відео

Сподіваємося, Вам стало зрозуміло, як побудувати садову лавку для дачі своїми руками з дерева, і скоро на Вашій ділянці з’явиться затишне місце зустрічей з друзями! Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і у Вас буде гаразд не тільки Ваш город але й дача!

 

Садова лавка