Cаморобний трактор з мотоблока

Як зробити Саморобний міні-трактор своїми руками


Саморобний трактор з мотоблока своїми руками

 

Cаморобний трактор з мотоблока

 

Саморобний трактор з мотоблока

При обробці великого наділу ходити з кінця в кінець поля за плугом або окучником досить утомливо, тому не зайвим буде подбати про себе і виготовити саморобний трактор з мотоблока.

Саморобні трактора з мотоблока своїми руками

Фото саморобного трактора з мотоблока

Саморобний трактора з мотоблоку

Під час підготовки землі до засівання, догляду за наділом, збирання врожаю власник великого господарства цілими днями змушений бути на ногах, що, звичайно ж, викликає сильне стомлення. Саме тому всі переваги мотоблока, такі як маневреність, невелика витрата пального при порівняно високій продуктивності і функціональності, відходять на задній план через необхідності постійної ходьби. Але чому б не спорудити саморобний трактор з мотоблока своїми руками, тим більше що це можна зробити лише кількома діями за допомогою невеликої приставки.

На фото - причіп-адаптер до мотоблока

Причіп-адаптер до мотоблока

Причіп-адаптер кріпиться до заднього зчеплення Вашого моторизованного помічника, представляючи собою додатковий міст, гнучко з’єднаний з передньою колісною парою. Забезпечений власним зчіпним вузлом для навісного обладнання та сидінням для оператора, даний міні-трактор на базі мотоблока дозволяє не крокувати, змінивши кут керма до корпусу, а їхати прямо над оброблюваною смужкою землі. Благо, кліренс адаптера відповідає просвіту передньої колісної пари. Таким чином, Ви збільшуєте швидкість оранки або підгортання з доступних пішоходу 5 км/год до цілком комфортних 10 км/год, тобто в 2 рази, при цьому абсолютно не стомлюючись.

 

 

Саморобний міні-трактор із мотоблока відео

Як зробити міні-трактор з мотоблока своїми руками

Мінітрактор із мотоблока з адаптером

Мінітрактор із мотоблока з адаптером

Треба сказати, адаптер, що дозволяє отримати міні-трактор з мотоблока, коштує не дешево. Звичайно, це набагато дешевше, ніж купувати повноцінну сільськогосподарську чотириколісну техніку, але можна спробувати заощадити. Маючи достатню кількість матеріалів, неважко збагнути, як зробити міні-трактор з мотоблока своїми руками при наявності зварювального апарату і деяких навичок слюсарних робіт. Причіп може мати в основі або трикутну раму, або квадратний профіль дишла з поперечиною, до якої приварюються колісні стійки.

На фото - причіп-адаптер з трикутною рамою для мотоблока

Причіп-адаптер з трикутною рамою для мотоблока

Сидіння монтується болтовим з’єднанням на спеціальну вертикальну стійку, верхній торець якої забезпечений горизонтальною пластиною з отворами, а нижній — жорстко зафіксований зварюванням на дишлі. Також під сидіння можна пристосувати металевий ящик, який можна використовувати як багажний відсік для зберігання інструментів або запасу води на час польових робіт.

Колеса на призначені для них стійки можна поставити від звичайного садового візка, тільки втулки потрібно застосовувати досить потужні, щоб витримали велике навантаження.

Мінітрактор із мотоблока своїми руками відео

Чим зручні міні-трактори саморобні з мотоблока

Фото саморобного міні-трактора з мотоблока

Саморобний міні-трактор з мотоблоком

Варто в першу чергу відзначити високу прохідність, особливо якщо забезпечити доопрацьовану техніку великими колесами тачки садової з протекторами для бездоріжжя, що, в свою чергу, помітно збільшить просвіт. Після рясних опадів пересуватися пішки по розмоклій землі досить важко, і міні-трактори саморобні з мотоблока дозволяють працювати з комфортом. По-друге, як вже було сказано, обробка грунту стає швидше, але не слід забувати, що і пересуватися по ділянці можна зі швидкістю, яка удвічі перевищує піший хід.

На фото - міні-трактор з мотоблока з адаптером

Міні-трактор з мотоблоком і адаптером

Незважаючи на те, що до задньої частини мотоблока буде причеплений адаптер, що має власне кріплення для навісного обладнання, в передній частині пристрою ніщо не заважає встановлювати необхідне пристосування. Таким чином, у вашому розпорядженні буде косарка, снігоприбирач або відвал з сидінням для оператора. Якщо ж постаратися, можна придумати, як переробити мотоблок в міні-трактор з повноцінним управлінням.

Тобто, зробити потужну раму, від двигуна привід протягнути до задніх колес, зробивши їх ведучими, а передні з’єднати з рульовим керуванням. Тоді подібну техніку можна буде забезпечити і педалями і спідометром.

Відео: Саморобний міні-рактор із мотоблоку

На цьому все, наша стаття  «Саморобний трактор з мотоблока своїми руками» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Садова техніка» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Схожі записи:

 

Cаморобний трактор з мотоблока