Чудо-шланг для поливу Xhose

Садовий поливальний шланг Ікс Хоз


Садовий чудо-шланг для поливу Xhose-характеристика при купівлі

 

Чудо-шланг для поливу Xhose

 

Багато дачників після того як стикаються з проблемою поливу ділянки, починають купувати поливальні шланги Xhose. Як правило, починається все з перегляду реклами по телебаченню про цей товар.

Так, тепер не вигідно купувати важкі ПВХ шланги. Вони не практичні. В результаті великою популярністю користуються поливальні шланги Xhose, офіційний сайт якого так широко рекламується.

Садовий поливальний шланг Ікс Хоз

Садовий поливальний шланг Ікс Хоз

Традиційні шланги мають безліч недоліків:

  • Великий розмір шланга не тільки не зручний в роботі, але і при зберіганні.
  • Дуже часто поливальні шланги перекручуються, що призводить до їх переломів.
  • Можна навіть пошкодити рослини важкими і громіздкими шлангами.
  • Якщо шланг буде передавлений, то достатня кількість води не надійде на грядку.
  • Випадково можна потягнути по землі шланг і порвати його. Доведеться накладати латки, що буде створювати ще більше незручностей.

купити Садовий поливальний шланг Ікс Хоз

Не має таких недоліків шланг Xhose. За великим рахунком шланг нічого не важить. Виріб при заповненні водою може розтягуватися і збільшуватися в розмірі в три рази. При експлуатації диво шланг не перекручується. Для його зберігання не потрібно багато місця.

 

 

Ікс Хоз в зібраному стані

Ікс Хоз в зібраному стані

Купити шланг Xhose можна в трьох видах: 3 метра, 5,5 і 8,5 метрів. Якщо Ви вважаєте, що це мало, то можна відразу сказати, що це довжина в неробочому стані. Після того, як шланг заповниться водою, довжина збільшиться в три рази.

Читайте також: Крапельний полив своїми руками

Конструкція шлангу Xhose складається з двох шарів. З каучуку виготовлена внутрішня оболонка. Саме цей матеріал і розширюється при заповненні водою. Діє принцип повітряної кульки.

купити шланг для поливу Xhose

Зовнішня оболонка  шланга Xhose розтягується і складається з нейлонових ниток. Головне завдання — не допустити розриву каучукової оболонки. З’єднується шланг з водопроводом фітингами і підключити його не складає ніяких труднощів. З протилежного боку до шлангу кріпиться розпилювач для садового поливу.

Коли поливальний Ікс Хоз шланг розтягується та наповнюється водою, він починає роздуватися. Нейлонова нитка не дозволяє розриватися каучуковій оболонці. Як тільки вода в шлангу спускається, то він приймає розмір початкового положення.

Відгуки власників про поливальний шланг X hose

Відгуки власників про поливальний шланг X hose

Аналізуючи відгуки власників цього  шлангу для поливу можна припустити, що є безліч підробок! Так як багато хто купує ці шланги не у офіційного представника а в будь-якому інтернет магазині.

Позитивні відгуки ґрунтуються на характеристиках диво — шланга Ікс Хоз. Ми їх описали вище в статті.

Розглянемо основні негативні відгуки по шланг Xhose:

  • Насамперед звертають увагу на слабкі фітинги. Фітинги псуються після багаторазового використання.
  • Прилягання елементів фітинга стає ненадійним. Це призводить до того, що він буде протікати.
  • Дуже часто Xhose шланг не відповідає вітчизняному водопроводу: різьблення не підходить. Доводиться купувати перехідники. Перехідники теж повинні постійно зніматися.
  • Внутрішня оболонка Ікс Хоз теж часто псується. Крім того, внутрішня оболонка дуже часто рветься.
  • Причому визначити прорив дуже складно, а відновити його практично неможливо.

Але за цими мінусами можна сказати і ще одне: всі власники що залишили відгуки про Xhose робили покупки в різних місцях, відповідно сказати, що це все недоліки Ікс Хоз теж не можна, так як знайти його родича на сайті Аліекспресс не складає ніяких труднощів, а ціна там в два — три рази дешевше …

У підсумку можна сказати на основі характеристик і відгуків, що Ви самі повинні вирішити, чи потрібно купувати шланг Xhose або користуватися традиційними шлангами. І якщо вже і вирішили купити такий диво шланг, то краще це робити на офіційному сайті виробника або в сертифікованому інтернет магазині.

 

Чудо-шланг для поливу Xhose