Шуруповерт BOSCH GSR | GSB PROFESSIONAL — відеоогляд

Нові акумуляторні дрилі-шуруповерти GSR 140-LI Professional і GSR ​​180-LI Professional


акумуляторні дрилі-шуруповерти GSR 140-LI Professional і GSR ​​180-LI Professional

 

Шуруповерт BOSCH GSR | GSB PROFESSIONAL - відеоогляд

 

Акумуляторні дрилі-шуруповерти — це, мабуть, чи не єдиний тип інструментів, який за популярністю залишає далеко позаду мережеві аналоги. Так, власне, і на акумуляторному ринку найбільш затребувані саме дрилі-шуруповерти. Вони є в лінійках практично всіх виробників, причому пропонуються як в побутовому, так і в професійному виконанні і в безлічі різновидів. Конкуренція в цьому сегменті, відповідно, теж дуже велика, оновлення лінійок відбувається постійно.

Огляд нових моделей шуруповертів Bosch серій GSR і GSB Professional

Знайти моделі, які випускаються кілька років поспіль, буває досить складно: на зміну одним приходять інші, але технічні характеристики і важливі особливості найчастіше якщо і змінюються, то незначно. Однак є й винятки. Представлені нижче моделі від компанії Bosch — новинки цього сезону. Нові акумуляторні дрилі-шуруповерти GSR 140-LI Professional і GSR ​​180-LI Professional прийшли на зміну попереднім моделям — GSR 1440-LI Professional і GSR ​​1800-LI Professional. Також в оновлений асортимент увійшла ударна дриль-шуруповерт GSB 180-LI Professional.

Відмінностей у новинок дуже багато: зміни торкнулися дизайну, особливостей і, найголовніше, технічних характеристик. Вартість інструментів при цьому залишилася на тому ж рівні. «Синій» Bosch, як відомо, розрахований на вимогливих користувачів і професіоналів. Ці шуруповерти універсальні, їм завжди знайдеться справа і в домашніх майстерень, і в руках фахівців.

В чому різниця між цими акумуляторними дрилями-шуруповертами

Ці моделі за зовнішнім виглядом дуже відрізняються один від одного. Різниця тільки в напрузі встановлених акумуляторних батарей і наявності у ударного шуруповерта додаткового кільця — перемикача режимів. Явище цілком звичайне: різноманітність різноманітністю, а й про уніфікацію виробництва забувати не варто.

Зарядний пристрій у всіх моделей — теж однаковий та універсальний, Bosch AL1814CV, в комплект входять дві вставні (слайдерні) акумуляторні батареї ємністю 1,5 А * год. Такої ємності досить для роботи в практично безперервному режимі — поки одна батарея працює, друга заряджається.

Але у Bosch є відповідні батареї і більш високої місткості: інструменти відносяться до «системних», а значить, одні і ті ж батареї застосовуються на різних видах техніки. Акумулятори оснащені комплексним електронним захистом Electronic Cell Protection. Точно таким же «зарядником» і точно такими ж батареями комплектувалися і згадані вище моделі Bosch GSR 1440-LI і GSR ​​1800-LI Professional.

 

 

Огляд шуруповертів Bosch серій GSR і GSB Professional

Якщо порівнювати новинки з пропонованими раніше шуруповертами, відмінностей знайдеться чимало.

Що стосується зовнішнього вигляду, то можна відразу відзначити появу додаткової нековзною вставки (рифлене покриття SoftGrip) на рукоятці шуруповерта, безпосередньо під вимикачем. Обрезинена і задня частина рукоятки, але це було і на моделях «попереднього покоління». Форма корпусу, зрозуміло, теж відрізняється, але це більше питання дизайну, а ось додаткова вставка сприяє кращому утриманню саморезоверта в руці. Габарити новинок трохи зменшилися.

Відео: Обзор шуруповерта Bosch GSR 140-Li

Відео: Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 180-Li огляд та характеристика

Перша відмінність даних шуруповертів

На підошві нових моделей з’явився світлодіод для підсвічування робочої зони. Це рас положення зручніше, ніж установка світлодіода «поруч з патроном», — висвітлюється вся робоча зона, тінь від патрона не заважає. В загальному, світлодіоди на шуруповерті зустрічаються дуже часто, але на цих моделях у них є ще одна функція. Якщо інструмент відключиться через спрацювання захисту (при перевантаженні або виході за допустимий температурний діапазон), світлодіод починає блимати. Захист спрацює і при втраті контролю над інструментом — в разі якщо він почне обертатися навколо осі свердла або іншої насадки.

Друга відмінність

Друга істотна зміна стосується сверлильного патрона. Точніше, патрон тут інший, з двома принциповими відмінностями. Максимальний діаметр затискаємого оснащення збільшений з 10 до 13 мм, і на новому патроні передбачена спеціальна муфта: після затиснення оснащення зажимне кільце починає «прощолкуватися». У старих моделей такого не було.

Третя відмінність

Третя важлива відмінність — інший двигун і передавальний механізм. Тут самі за себе скажуть цифри. На попередніх моделях значення м’якого крутного моменту становило 15 і 18 Н * м — на нових 18 і 21 Н * м. Ще помітніше різниця в значеннях «жорсткого» моменту. Було 30 і 33 Н * м — стало 50 і 54 Н * м. Тобто новинки здатні при необхідності працювати і в більш суворих умовах: максимальний діаметр закручуваних шурупів збільшений з 7 і 8 до 8 і 10 мм. Треба сказати, що це досить серйозні значення, і хоча необхідність в такій роботі виникає нечасто, запас по потужності зайвим не буває.

Четверта відмінність

Ще одна дуже цікава особливість цих моделей — полегшений доступ до щіток. Для шуруповертів такий «сервіс» не характерний. Втім, при використанні в побутових умовах він і не потрібен: комплекту щіток зазвичай вистачає на весь термін служби. А ось при тривалій професійній експлуатації заміна щіток цілком може знадобитися, і не раз. Самі щітки стоять недорого, але для їх заміни зазвичай доводиться розбирати весь інструмент. На нових моделях для перевірки стану і заміни щіток досить просто відвернути дві заглушки на боковинах корпусу.

Ціна на шуруповерти BOSCH GSR | GSB PROFESSIONAL з акамулятором

Шуруповерти BOSCH

Ціна

BOSCH GSR 180-LI Professional

 від 3999 грн.

Bosch GSB 120-LI Professional

 від 3150 грн.

Bosch GSB 14.4 V-LI Professional

 від 10788 грн.

Bosch Professional GSR 120-LI

 від 3099 грн.

Bosch GSR 14,4 VE-EC

від 15939 грн.

Bosch Professional GSR 12-2-LI від 5280 грн.
Bosch Professional GSR 12V-15 від 2491 грн.
Bosch Professional GSR 18-2-LI Plusвід 5482 грн.
Bosch GSR 18 VE-ECвід 18920 грн.

Детальныше про садовий інструмент та техніку для дачі ви можете переглянути в нашій рубриці сайту Інструменти для дому та дачі.

 

Шуруповерт BOSCH GSR | GSB PROFESSIONAL - відеоогляд