Шуруповерт MAKITA DWE, DDF, DHP — огляд нових моделей шуруповертів

Нові акумуляторні дрилі-шуруповерти MAKITA DWE, DDF, DHP


Акумуляторні дрилі-шуруповерти MAKITA DWE, DDF, DHP

 

Шуруповерт MAKITA DWE, DDF, DHP - огляд нових моделей шуруповертів

 

Постійне оновлення модельних рядів інструментів — усталена практика всіх великих виробників: як би добре не була конкретна модель, але через кілька років вона неминуче застаріє: з’являться нові матеріали і технології, накопичиться досвід використання, зміняться й вимоги до техніки.

І в першу чергу підпадає під цю практику такі популярні інструменти, як шуруповерти Makita DWE, DDF, DHP.

За статистикою акумуляторні дрилі-шуруповерти — найбільш популярний акумуляторний інструмент: його використовують і любителі, і професіонали. Причому максимум продажів доводиться на моделі одного типу: двохшвидкісні, з багатоступеневим регулюванням крутного моменту і наявністю реверсу.

В останні роки до цього «мінімуму» нерідко додається ще одна вимога — можливість використовувати шуруповерт для ударного свердління. Звичайно, з перфоратором він не зрівняється, але з цегляною кладкою або іншими подібними матеріалами цілком здатний впоратися.

Також все більший інтерес покупців викликають інструменти з безщітковими двигунами — вони легші, зручніші і мають більш високий ресурс. Для задоволення побажань максимальної кількості користувачів, необхідний широкий асортимент навіть серед таких «простих» інструментів.

Makita DF347DWE і DF457DWE

Акумуляторні дрилі-шуруповерти Makita DF347DWE і DF457DWE

Makita DF347DWE і DF457DWE — «класичні» дрилі-шуруповерти, орієнтовані в основному на приватних користувачів і періодичне застосування. Обидві моделі оснащені електронним гальмом двигуна і бистрозажімнимі одномуфтове патронами, використовують літієво-іонні акумуляторні батареї Makita G-series.

Це нова серія акумуляторів Makita ємністю від 1,1 до 1,5 А * год і напругою 14,4 або 18,0 В. Makita G-series — бюджетне рішення, що дозволяє скористатися всіма перевагами літієво-іонних батарей за меншу ціну. Від більш «просунутої» акумуляторної серії (Makita LXT) вони відрізняються збільшеним часом заряду (близько 1 години для батарей 1,3 А * год) і білим або сірим кольором верхній частині корпусу. У комплект представлених моделей входять два акумулятора 1,3 А * год, зарядний пристрій і пластиковий кофр для зберігання і транспортування інструмента. Також пропонується варіант поставки DWLE — з акумуляторним ліхтарем в комплекті.

 

 

Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF

Про шість інших представлених моделей найзручніше розповісти «в загальному». Відмінностей між ними чимало, але і «загального» теж дуже багато. В першу чергу це використання «системних» акумуляторів Makita LXT 18V. Зараз такі батареї застосовуються більш ніж на 170 різновидах інструментів Makita, включаючи серію з напругою 2х18 В (в ній діють одночасно два акумулятора).

дриль-шуруповерт Makita DDF

Інструменти цієї серії призначені для інтенсивної професійної експлуатації. В даний час для харчування інструментів серії Makita LXT пропонуються батареї ємністю 1,5, 2,0, 3,0, 4,0, 5,0 і 6,0 А * год. Всі вони взаємозамінні, володіють інтелектуальною системою контролю зарядки і розряду, захистом від глибокого розряду і перегріву. Час зарядки батареї 3,0 А * год в «швидкому» зарядному пристрої — 22 хвилини.

Всі дрилі-шуруповерти обладнані «фірмовою» системою захисту від пилу і крапельної вологи XPT (Extreme Protection Technology), а також електронним гальмом, підсвічуванням робочої зони і кліпсою для фіксації на поясі.

Відео: Огляд шуруповерта Makita DHP 458 RFE

Дриль-шуруповерт Makita DHP з акамулятором

Представлені моделі діляться на два різновиди: ненаголошені (DDF) і ударні (DHP). Основна зовнішня відмінність між ними — в додатковому кільці для установки режимів роботи на «ударних» версіях:

  • 482-е різновиди комплектуються щітковим двигуном;
  • дрилі-шуруповерти з індексом 483 зовні дуже схожі на 482-е, але на них встановлені безщіточні двигуни;
  • 484-е моделі також забезпечені безщітковими моторами, але мають більш високі значення крутного моменту.

Ці різновиди легко відрізнити по світлій металевій передній кришці корпусу двигуна, крепя- щейся до корпусу на гвинтах.

дриль-шуруповерт Makita DHP

У порівнянні з щітковими, безщіточні двигуни компактніші та легші, володіють більш високим ККД (а значить, здатні працювати довше без заряджання батареї) і не вимагають технічного обслуговування. Моделі поставляються в різних варіанта тах комплектації: якщо після цифрового позначення дрилі-шуруповерта йде буква Z — це варіант поставки без батарей, інші літери (RFE, RME або RTE) — з двома батареями (3,0, 4,0 і 5, 0 А * год відповідно), зарядним пристроєм і пластмасовим кейсом.

Відеоогляд: Найпотужніший шуруповерт Makita DDF481

Ціна на шуруповерти MAKITA DWE, DDF, DHP з акамулятором

Шуруповерти Макіта

Ціна

Makita TD0101F

 від 4296 грн.

Makita DF001DW

 від 2314 грн.

Makita DF030DWE

 від 3548 грн.

Makita DF 331 DWYE

 від 4479 грн.

Makita DHP482RFE3

від 11561 грн.

Makita DF 347 DWE від 4061 грн.
Makita DDF 481 Z від 9199 грн.
Makita DDF 458 RFJвід 12432 грн.
Makita 6096DWEвід 4919 грн.

Детальныше про садовий інструмент та техніку для дачі ви можете переглянути в нашій рубриці сайту Інструменти для дому та дачі.

 

Шуруповерт MAKITA DWE, DDF, DHP - огляд нових моделей шуруповертів