Сорти раннього редису: фото, характеристика та відгуки з описом

Редис ранні сорти для посадки та вирощування у відкритому грунті


Сорти раннього редису - Посадка редису

 

 

Сорти раннього редису для вирощування на городі

Редис — це перший весняний овоч. Весь квітень — травень можна сіяти насіння редиски, отримуючи до столу корисний і смачний ранній овоч. Ранні сорти редиски виростають за 25-30 днів. А, наприклад, сорт «Жара» готовий до вживання вже на 18-й день. Я вирощую ще кілька скоростиглих сортів редису, але мій найулюбленіший — сорт Французький сніданок.

Яким сортам раннього редису віддати перевагу

Прочитавши на форумі багато відгуків садівників, сьогодні ми розглянемо найпопулярніші сорти раннього та ультра раннього редису.

Редис сорту 16 днів

cорт Редисy 16 днів

 

 

Редис 16 днів Самий ранній скоростиглий сорт редису для ранньої висадки у відкритому ґрунті і плівкових укриттях. Термін дозрівання округлих, рівних, яскраво-червоних коренеплодів — 16 днів. М’якоть редиски біла, ніжна і дуже соковита. Смак делікатесний, слабоострий. Сорт високоврожайний, стійкий до розтріскування коренеплодів і стрілкування.

 

 

 

Редис сорту Спека

Сорт Редису Спека

Редис Спека Ранньостиглий урожайний сорт, дозріває на 18-20 -й день. Коренеплід редису гладкий, округлий, червоно-малинового кольору, з ніжною м’якоттю. М’якоть білого чи білувато-рожевого кольору, щільна, соковита, слабогострого присмаку. Використовується для ранньої висадки у відкритому і добре захищеному гранті. Сорт Спека придатний також для підзимового посіву, при цьому насіння загортають глибше, приблизно на глибину 2-3 см.

 

Редис сорту Престо

Сорт Редису Престо

 

 

Редис Престо Ультраскоростиглий сорт редису, готовий до збору вже на 16-й день. Коренеплоди яскраво-червоні, округлої форми, дуже соковиті. Мають прекрасний товарний вигляд. Використовується для ранньої висадки у відкритому і закритому грунті. Сорт стійкий до розтріскування і стрілкування.

 

 

Редис Французький сніданок

Cорт Редису Французький сніданок

Редис Французький сніданок Дуже популярний скоростиглий сорт редису, дозріваючий за 21-23 дні. Коренеплоди гладкі, червоно-малинові зле саме врожайний час все-таки початок літа, до спеки. Перед посадкою необхідно відсортувати насіння, відібрати найсвіжіше та велике.

Сортують його в 4-5% розчині кухонної солі, спливше насіння видаляють, а осіле на дно промивають. Саме таке насіння дає добрі сходи. Потім бажано замочити його у розчині мікроелементів, які прискорять появу сходів.
білим кінчиком, циліндричної форми. М’якоть біла, соковита, ніжна, з відмінним смаком.

Редис Кармен

Cорт Редису Кармен

 

Редис Кармен Ранньостиглий сорт, дозріває за 20-22 дні. Коренеплоди округлоовальні, червоні, з білою соковитою м’якоттю і слабоострим смаком. Урожайність до1,9 кг / м². Цінність сорту полягає в стійкості до стеблування і цвітіння, в придатності до тривалого збору, високих смакових якостей і гарної транспортабельності. Рекомендується вживати в свіжому вигляді.

 

Редис Рубін

Cорт Редису Рубін

 

Редис Рубін Ранньостиглий сорт редису для вирощування у відкритому і захищеному ґрунті, дозріваючий за 25-30 днів. Коренеплоди редису округлі, червоні, з білою або біло-рожевою соковитою м’якоттю і слабогострим смаком. Цінність сорту в дружному формуванні врожаю, а також вирівняність коренеплодів.Редис Рубін рекомендується для вживання в свіжому вигляді та використанні в різних салатах.

Посадка редису у відкритий ґрунт

Вирощують редис все літо і навіть восени, а але саме врожайний час все-таки початок літа, до спеки. Перед посадкою необхідно відсортувати насіння, відібрати найсвіжіше та велике. Сортують його в 4-5% розчині кухонної солі, спливше насіння видаляють, а осіле на дно промивають. Саме таке насіння дає добрі сходи. Потім бажано замочити його у розчині мікроелементів, які прискорять появу сходів.

Читайте також: Вирощування редису

Грядку для редиски найкраще робити на легкому родючому ґрунті, добре освітлюване сонцем. Якщо ж земля не надто багата, можна підгодувати її розчином коров’яку, хлористим калієм або аміачною селітрою.

Сорти раннього редису - фото.Посів рекомендується проводити в кілька строків, починаючи з кінця квітня. Насіння сіють у борозенки глибиною 1,5 см, з міжряддями 10-12 см і відстанню між насінням близько 2-3-х см. Для отримання більш великих коренеплодів, проводять проріджування.

Після того, як з’явилися перші сходи, необхідно відразу вжити заходів проти капустяних блішок і мух, які можуть знищити перші паростки. Допомагає в цій боротьбі засіб «Актофіт», воно ефективне проти шкідників редиски. Але цей препарат легко змивається поливом або дощем, тому обробку доведеться повторювати. З домашніх засобів, блішки бояться тютюнову пилу і золу.

Якщо Ви посіяли редис ранньою весною, то, звичайно, потрібно вкрити посіви плівкою. Зрідка піднімайте плівку, щоб провітрити сходи. Редис буде соковитим, якщо посіви поливати в початковий період не менше 3-х разів на добу.
Догляд за редисом включає в себе прополку, розпушування і проріджування.

Відео: Посадка раннього редису майже без поливу у відкритий грунт


Вирощуючи редис на своїй ділянці, Ви отримаєте соковиті, яскраві і чисті коренеплоди до сімейного столу. На цьому все, наша стаття «Сорти раннього редису — Посадка редису» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Сорти раннього редису: фото, характеристика та відгуки з описом