Сорти перцю для теплиць з полікарбонату — вирощування та догляд за перцем у теплиці

Перець якого сорту краще вирощувати у теплиці


Популярні сорти перцю для вирощування в теплиці

 

Сорти перцю для теплиць з полікарбонату - вирощування та догляд за перцем у теплиці

 

Всім відомо про те, що солодкий перець краще росте в південних регіонах. Через те, що в наших широтах мало тепла і сонячних днів, рослина не завжди встигає дозрівати і давати плоди. Проте, існують штучно виведені сорти перцю, які стійкі навіть до таких умов зростання. Все ж недоліки не приховати: смакові якості, кількість соку і розміри перцю значно відрізняються від тих видів, які були вирощені на півдні. У наших широтах прийнято садити переважно ті сорти, які будуть рости стабільно у відкритому ґрунті або в теплиці.

Як вибрати найкращі сорти перцю для вирощування у теплиці

найкращі сорти перцю фото

Коли ми приходимо в магазин за насінням перцю, то завжди потрібно обирати ті сорти, які добре ростуть у відкритому ґрунті. Однак пакетики з барвистими видами перцю затьмарюють увагу. Зрозуміло, ніхто не буде читати, що написано на них. Залишається тільки довіряти продавцям або самому вивчити всі особливості того чи іншого перцю. Тільки потім потрібно йти в магазин за посадковим матеріалом.

Отже, за якими критеріями потрібно вибирати сорти перцю для вирощування в теплиці? Фахівці створили інструкцію, яка допоможе зробити тільки правильний вибір кожному городнику. Спочатку дивимося на умови вирощування перцю. Є рослини для відкритого грунту, для плівкової теплиці, а також для повністю закритої теплиці. Завжди можна знайти на пакетику вказівку цього чинника.

Коли і які сорти перцю висаджують в теплицю з полікарбонату

Коли і які сорти перцю висаджують в теплицю

Наступна характеристика — термін дозрівання перцю. Існують ранньостиглі, середньостиглі і пізньостиглі сорти. Для того, щоб насолоджуватися якомога швидше і довше солодким перцем, потрібно обирати ранньостиглі сорти. Доведено, що плодоношення таких видів перцю триватиме до самої зими.

 

 

Компактність кущів, а також висота рослини — важливий фактор при виборі сорту перцю. Якщо у вас велика теплиця або ділянка, то цей пункт можна проігнорувати. Однак, якщо теплиця плівкового типу або грядка мають обмежену площу під перець, то доречно купувати низькорослі сорти.

Радимо прочитати: Сорти солодкого товстостінного перця з фото та описом

Важливо купувати такі сорти, які стійкі до різних захворювань. Потрібно поцікавитися у досвідчених дачників, від яких хвороб найчастіше страждає перець. Вибирати бажано гібридні сорти. Вони, як правило, вже пристосовані до кліматичних особливостей того чи іншого регіону.

Що стосується світлової зони або регіону — це ледь не найголовніший показник при виборі сорту перцю. Той чи інший сорт має свої характерні особливості при споживанні світлової енергії. Само собою, якщо є закрита теплиця, яка опалюється круглий рік, має ідеальне освітлення, то можна простіше ставитися до вибору посадкового матеріалу. В першу чергу, ви повинні звертати увагу на кількість врожаю, а також на смак перцю.

Найпопулярніші сорти перцю для теплиць з полікарбонату

Найпопулярніші сорти перцю для теплиць фото

Для того, щоб вам було зручніше вибирати потрібний сорт перцю, який годиться для вирощування у відкритому ґрунті, ми створили опис деяких видів. Ми розповімо про сорти, урожай яких можна збирати тільки в теплицях з полікарбонату.

Перці для теплиці

  1. Сорт «Кардинал» є високорослим. Його висота сягає одного метра. Плоди великі і м’ясисті, фіолетового кольору. Це гібридний сорт, який виведений спеціально для вирощування в теплицях.
  2. Сорт «Клаудіо» вважається ранньостиглим перцем, який вивели голландські селекціонери. Від сходів до дозрівання проходить приблизно 120 днів. Плоди мають великі розміри, маса досягає 250 грам. Колір врожаю — темно-червоний. Форма — подовжена. Кущ має багато гілок, а висота рослини досягає 130 сантиметрів. Примітно, що сорт «Клаудіо» стійкий до багатьох захворювань, які вражають перець.
  3. Для теплиць, в яких ви хочете вирощувати невеликий перець, потрібно вибирати ранньостиглий сорт «Атлант». Його розвиток від сходів до дозрівання займає 115 днів. Висота кущів перцю не перевищує 80 сантиметрів. В результаті утворюються великі плоди з товстими стінками. Під час технічної стиглості плоти мають зелений колір, але з часом набувають червоного яскравого кольору.
  4. Сорт «Какаду» виростає до півтора метра у висоту. Як правило, його вибирають для теплиць великого розміру. За 110 днів з моменту посадки можна збирати урожай. Червоні плоди циліндричної форми радують мясистістю і великою кількістю корисних речовин. Примітно, що це один з нечисленних сортів, у яких маса плода досягає 500 грам.
  5. Сорт «Геракл» відноситься до середньостиглих сортів. Плоди досить великі, кубовидної форми. Маса перцю досягає 300 грам. Будь-які хвороби не страшні цьому гібридному сорту. Перець хороший для зберігання, а значить — і для продажу.
  6. Сорт «Денис» — це ранньостиглий перець, який не росте високим. Приблизно через 100 днів з моменту сходів можна збирати урожай. Висота куща становить всього 70 сантиметрів, проте, плоди досягають 400 грам у вазі. Вирощувати даний сорт можна в плівковому укритті.
  7. Сорт «Латинос» відноситься до середньостиглих сортів. Висота куща досягає 1 метра. Термін дозрівання — приблизно сто днів. Червоні м’ясисті плоди виходять великими. З одного квадратного метра ділянки збирають до 14 кілограм врожаю. Все залежить від умов, які створюються для вирощування культури.

Залежно від того, наскільки якісним буде посівний матеріал для теплиці з полікарбонату, визначається якість і кількість врожаю. Для того, щоб урожай завжди був великим, потрібно вивчити деякі особливості вирощування солодкого перцю в теплицях з полікарбонату. Важливо знати про всі хвороби і примхи овоча. Наші фахівці роблять все можливе, щоб ви завжди отримували багаті врожаї перцю — незалежно від регіону проживання і сорту.

Відео:  Як посадити розсаду перцю в теплицю

На цьому наша стаття про сорти перцю, які передбачені для вирощування у теплиці, підійшла до кінця. Сподіваємося, що за допомогою наших порад ви отримаєте хороший урожай. Ще більше корисних порад  ви можете прочитати на нашому сайті. Нехай щастить і до нових зустрічей!

 

Сорти перцю для теплиць з полікарбонату - вирощування та догляд за перцем у теплиці