Технологія зберігання зерна, умови і правила зберігання зерна в сховищах

Технологія зберігання зерна в мішках та елеваторі


Способи зберігання зерна в мішках та елеваторі

 

Технологія зберігання зерна, умови і правила зберігання зерна в сховищах

 

Зберігання зерна — це дуже важливе і відповідальне питання від якого залежить термін придатності сировини для використання. На сьогоднішній день існує кілька способів зберігання зерна, про них ми і поговоримо в цій статті.

Для зберігання використовують два основних способи — в мішках і насипом. Велика частина зерна розміщується насипом на спеціальних складах. Так само деяка частина складається в силосах елеваторах. У мішках зберігають тільки на складах.

Читайте також: Піч-камін для дому своїми руками

 

 

У мішках зберігають тільки невелику партію елітного і рідкісного насіння. Крім зберігання, мішки використовують при транспортуванні зерна з одного складу на інший.

Однак при транспортуванні насипом витягується велика вигода. Пов’язано це з тим, що завжди можна вжити заходів щодо поліпшення якості зерна, відбраковування поганих. Є здатність більш раціонально контролювати якість.

Перевагою зберігання насипом є те, що не потрібно купувати додаткові матеріали, зокрема мішки.

Елеватор для зберігання зерна

Елеватор для зберігання зерна

Для зберігання зерна в нашій країні в основному застосовуються залізобетонні або дерев’яні елеватори. Найкраще себе показали саме залізобетонні сховища з силосами великої місткості. Такі елеватори обладнані зерносушарками і зерночистящими машинами.

Всі процеси в елеваторах автоматизовані. Це забезпечує зручність для працівників. Зерно саме сушиться, провітрюється, очищається і т.д. Дуже добре організоване швидке відвантаження. Використання елеваторів набагато доцільніше, ніж використання звичайних складів.

Відео: Технологія зберігання зерна

Бажаємо успіху, залишайтеся з нашим сайтом xpert.com.ua.

 

Технологія зберігання зерна, умови і правила зберігання зерна в сховищах