Стінові панелі для внутрішньої обробки приміщень — основні різновиди з фото

Огляд декоративних стінових панелей для оздоблення квартири чи будинку


Стінові панелі для внутрішньої обробки приміщень - які краще МДФ, ПВХ чи шкіряні панелі

 

Стінові панелі для внутрішньої обробки приміщень - основні різновиди з фото

 

Зміст!

Дуже багато людей чули про такий продукт, як декоративні стінні панелі. Це оздоблювальний матеріал, який, до речі, застосовується і для обробки стель. Все залежить від підстави, з якої виконані панелі. Вони бувають з ДВП, ПВХ і пінополіуретану, дерева, шкіри, тканини. За допомогою цього матеріалу можна змінити інтер’єр приміщення до невпізнання, каталог декоративних панелей можна переглянути на сайті.

Точних історичних даних про те, коли з’явилися перші стінні панелі, немає. Людство здавна намагалося закрити грубу цегляну кладку тканинами, іншими матеріалами, які виявлялися під рукою. Вважається, що деталі з дерева, в результаті почали набувати шик і красу: все завдяки тому, що стали використовувати цінні породи дерева. Вважається, що прототип сучасних панелей — це буазері — декоративні щити з дерева. Спочатку вони виготовлялися з простого дерева (дуб, бук, вільха), а потім — з цінних порід. У 17-18 столітті дерев’яні панелі стали прикрашати декоративною різьбою, вставками з дзеркал, позолоти і скла. Також застосовувалися м’які елементи, виконані з текстилю високої якості і ціни.

Фото сучасних панельних дерев'яних стін

Фото сучасних панельних дерев’яних стін

У міру того, як розвивалося людство, стінові панелі для внутрішньої обробки, ставали різноманітніше — не тільки в плані оформлення, але і в плані якості. З’явилися панелі з ДВП, пластика, бетону, металу, гіпсу та навіть скла. Не так давно популярними були ПВХ панелі, які виконуються методом екструзії. Причина тому — різноманітність малюнків, кольорів, помірна вартість. Але фактура панелей, імітація натуральних матеріалів — не найкращі у пластику. До сих пір ПВХ панелі використовуються в місцях, де важливіше практичність, ніж естетика. Це заміські дачі, балкони, обробка стін в громадських приміщеннях, недорогі ремонти в приватних будинках.

Набагато краще ПВХ панелей — МДФ аналоги, які за якістю ближче до натурального дерева, а варіанти декорування включають натуральний шпон. Сфера застосування тут набагато ширше — офіси, кабінети, дизайнерські вставки в інтер’єрах, в приватних квартирах.

М’які стінові панелі для внутрішньої обробки будинку чи квартири

Судячи з описаного вище, видно, що ринок будівельних та декоративних матеріалів не стоїть на місці, постійно розвивається. Той чи інший виробник разом з дизайнерами намагається знайти нові ідеї, матеріали, які стануть інноваційними в облаштуванні приміщень, квартир. В якості такого матеріалу виступає сьогодні шкіра, а точніше — вироби з неї. Як тільки цей матеріал з’явився на ринку, виникла нова спрямованість. Навіть найпростіший інтер’єр може бути оригінальним, ненав’язливим.

М’які панелі виконуються з верхнім текстильним шаром, з шкіри, а також її замінників. Накладки на м’які стіни з натуральної шкіри вважаються найдорожчим і розкішним варіантом. Такі панельні накладки відмінно вписуються в класичні інтер’єри, уживаються зі стилями неокласики і модерну. Альтернатива — моделі з ЕКО шкіри. Зовнішній вигляд тут не поступається панелям з натурального матеріалу, а в деяких випадках — навіть перевершує його. ЕКО шкіра відмінно миється, має безліч забарвлень, а за допомогою спеціальних просочень вдається отримати поліпшені споживчі властивості.

Як правило, м’які текстильні панелі використовуються в приміщеннях, оформлених у вінтажному стилі, в стилі кантрі або ампір. Недолік текстилю полягає в тому, що плями, які можуть з’явитися на ньому з різних причин, майже не виводяться вручну. На тканини швидко збирається пил, з’являються потертості, а згодом — втрачається колір. Перевагу потрібно віддавати сучасним тканинам, з водовідштовхувальним просоченням.

Стінові панелі для внутрішньої обробки приміщень - основні різновиди з фото

Новинки внутрішнього оздоблення стін та їх переваги

3D м’які панелі вважаються повністю оформленим продуктом, який відразу можна встановлювати після покупки. Не потрібно створювати обрешітку, купувати кріпильні кліпси. Панельні мліти клеять на стіну, на стелі та інші поверхні всього за кілька хвилин. Немає ніякого шуму, бруду або пилу. Укладання панелей може бути вертикальним, діагональним або горизонтальним. Все, що потрібно перед установкою підготувати поверхню — вирівняти, очистити і розмітити.

Переваги м’яких панелей для стін:

 

 

 • Відмінні властивості по звукоізоляції.  М’які панелі істотно знижують шумовий фон в приміщенні, позбавляють вас від шуму з боку сусідів. Звукоізоляція також працює в зворотному напрямку, що дуже важливо, якщо ви оформляєте домашній кінотеатр, кімнату для музичних занять;
 • Висока теплоізоляція.  Крім декоративного ефекту, м’які 3D панелі знижують витрати на обігрів приміщення;
 • Простий монтаж.  Щоб встановити панелі, не потрібно бути професіоналом у сфері облицювальних робіт;
 • Простота догляду.  Шкіряні декоративні панелі можна мити вологою ганчіркою.

За рахунок названих переваг м’яких стінових панелей, оздоблювальний матеріал можна використовувати в усіх сферах — в комерційних приміщеннях (кафе, бари, ресторани, офіси), в кімнатах для відпочинку, в приватних квартирах. Замовники, а також дизайнери тепло відгукуються про можливості матеріалу, який дозволяє створювати унікальні інтер’єри, які мають підвищений рівень комфорту.

Декоративні панелі для стін класу преміум від Українських виробників

На особливу увагу заслуговують м’які стінові панелі українських виробників, які не так давно почали виробляти на вітчизняний ринок свою продукцію — 3D панелі зі шкіри, тканини, шкірозамінника та інших матеріалів. Детально зупинимося на аналізі переваг м’яких марок стінових панелей. Матеріал втілив в собі сучасні технологічні розробки, що відповідає всім вимогам сучасного, якісного продукту. Панелі виготовляють на європейському обладнанні, з матеріалів і сировини — на вибір клієнта. У процесі створення м’яких стін фахівці особливу увагу приділили актуальним тенденціям дизайну, а в розробці квітів і компонентів декору брали участь кращі дизайнери світу.

Стінові панелі для м’яких стін мають в складі 4 шари:

 • Жорстку основу з багатошарової фанери. Без запаху, не виділяються шкідливі речовини, які можуть нашкодити людині, висока міцність;
 • Об’ємна частина панелі — м’який пінополіуретан. Він дає можливість виготовляти будь-які обсяги і геометричні форми, пружинить, якщо на нього натиснути. Такий матеріал має відмінну теплоізоляцію і звукоізоляцію;
 • Декоративний шар — власне це може бути шкіра, екошкіра, шкірозамінник, тканина. Так як матеріал може «дихати», він користується давно особливою популярністю у споживачів;
 • Мінеральне напилення на шкірі. Така технологія виробництва підвищує ступінь зносостійкості матеріалу, захищає його від механічних пошкоджень.
Декоративне оздоблення стін вітальні деревом

Декоративне оздоблення стін вітальні деревом

Багатогранні можливості українськими виробниками панелей

Панелі від українських виробників — це сучасне рішення дизайнерів, яке дає широкі можливості при обробці інтер’єру. Існує величезна безліч колекцій, ексклюзивних серій, а значить, оформляти приміщення можна будь-якого типу. Є 7 вишуканих відтінків, які є уособленням респектабельності і елегантності. Для прикраси використовуються тільки найкращі стрази, скло та метал. На шкірі виконується складне тиснення. Панелі, які мають спрямований рисунок, дають можливість створювати цілі панно з візерунками. Якщо панелі мають незалежний малюнок, то їх буде легко встановлювати, так як підгонка не потрібна. Сьогодні можна знайти панелі різних розмірів. Якщо говорити про таких розмірах як 100 на 100 або 400 на 100 міліметрів, то вони застосовуються як добірні компоненти в великих панно або як незалежні елементи — для облаштування дверних арок, для прикраси дверей.

Панелі м’яких стін, які виконані зі шкіри, мають велику кількість інших переваг:

 • Безпека матеріалу. У ньому немає шкідливих добавок. Декор — це тільки екологічно чисті матеріали, що підтверджено гігієнічними сертифікатами;
 • Безпека — шкіряні панелі не горять, тому що не відносяться до класу горючих матеріалів;
 • Спеціальний догляд не потрібен, що актуально в офісах, наприклад;
 • За рахунок мінерального шару напилення панелі мають підвищену міцність, зносостійкість.

Практичність і довговічність доведена в лабораторних умовах. Отже, термін експлуатації ЕКО панелей становить приблизно 30 років при правильному догляді. Протягом цього часу незмінною залишається звукоізоляція, теплоізоляція, а також зовнішній вигляд панелей.

Декоративні панелі для стін класу преміум від Українських виробників

Основні напрямки, де застосовуються м’які панелі:

 • Натяжні стіни тканиною;
 • Оформлення інтер’єру тканинами;
 • Оздоблення корпусних меблів м’якими панелями;
 • Оздоблення ніш м’якими панелями;
 • М’які панелі з гудзиками;
 • Шкіряні підголів’я і 3D шкіряні стінові панелі в спальню.

Існує величезна безліч сфер застосування ЕКО панелей. Наприклад, з їх допомогою можна прикрашати кімнати в будинку, створювати свій унікальний стиль. Потрібно тільки правильно підібрати необхідний відтінок, обсяг матеріалу. Найкраще прикрашати стіни і елементи точково. Тим самим, вдасться розставити акценти і уникнути заповнення м’якими накладками великий стіновий площі. Чим більше буде площа приміщення, тим більше декоративних панелей там використовується. Наприклад, якщо роботи проводяться в невеликій спальні, то панелями оформляється підголів’я ліжка, деякі ділянки лицьової стіни. Це найпопулярніший варіант застосування м’яких 3Д панелей. Що стосується тонів, то застосовуються пастельні і спокійні тони.

При облаштуванні кімнати відпочинку, домашнього кінотеатру 3-D панелі стануть відмінною звукоізоляцією. У таких кімнатах монтаж панелей можна зробити повністю, закривши одну або кілька стін. А для того, щоб не було похмуро, потрібно застосовувати світлі кольори або з середніми тонами. У вітальні або кабінеті тональність може бути будь-якою — від темної до світлої. Відтінки найкраще — коричневий або бежевий. Відмінно вписуються панелі під старовину — бронзового або трохи зеленуватого відтінку. В такому випадку вироби застосовуються для зонування простору, для створення особливої ​​атмосфери, спокою.

Що стосується кімнати вашої дитини, то бежеві, світлі, молочні пластини для стін можуть позначити ігрову зону. Найкраще використовувати накладки із замінника шкіри, без декоративних вставок. Примітно, що всі 3Д панелі будуть безпечними, екологічно чистими. Крім того, їх можна без проблем ремонтувати в міру необхідності.

М'яка стіна з білої шкіри

М’яка стіна з білої шкіри

Стінні панелі, які мають декоративні вставки, правильний колір можуть створити неперевершену атмосферу — незалежно від призначення приміщення. Продукт преміум-класу незамінний при оформленні інтер’єру, який відповідає стилю компанії. Елегантні моделі панелей, які мають вставки з металу, скла, ідеально вписуються в інтер’єр ресторану, офісу, підкреслюють неповторний стиль готелю, прикрашаючи стійку адміністратора. Шумоізоляція панелей робить їх незамінними при проектуванні конференц-залів, караоке-барів, клубів.

Фото каталог панелей для внутрішнього оздоблення стін:

М'які стінові панелі для внутрішньої обробки будинку чи квартири

М'які стінові панелі для внутрішньої обробки

Фото каталог панелей для внутрішнього оздоблення стін:

Фото панелей для внутрішнього оздоблення стін:

Огляд декоративних стінових панелей з фото

 стінові панелі фото

Таким чином, якщо вам потрібно створити відчуття справжнього комфорту, затишку, застосовуючи безпечні, екологічно чисті матеріали, то найкращий варіант — це декоративні стінні панелі українських виробників. Розкішна фактура, незвичайні кольори колекції, різні форми — все це зробить ваш інтер’єр неповторним. Більше корисної інформації про будівельні матеріали читайте в Рубриці «Все про будівельні матеріали».

 

Стінові панелі для внутрішньої обробки приміщень - основні різновиди з фото