Система крапельного поливу своїми руками

Крапельний полив своїми руками відео


Система крапельного поливу своїми руками - відео

 

Система крапельного поливу своїми руками

 

Як добре, коли є свій заміський будинок. Також чудово займатися збором вирощеного своїми руками врожаю. Однак щоб урожай був повноцінним, його слід багато і вчасно поливати, з чим відмінно впорається система крапельного поливу зроблена своїми руками.

Все дуже просто, полив базується на тому, що вода по крапельниці проникає безпосередньо до кореня рослин. Це є її головною перевагою, у підсумку рослини поглинають всю воду. Така система чудова і те, що вода не потрапляє на листя, як при традиційному поливі.

Читайте також: Піч барбекю своїми руками

Даний полив можна застосовувати і при сонячній погоді, абсолютно не турбуючись про плями на листках, які утворюються під спекотним палючим сонцем. Система крапельного поливу своїми руками забезпечить ваш город необхідною йому вологою, далі розповімо як її виготовити крапельний полив самостійно.

Крапельний полив зроблений власноруч

Система крапельного поливу своїми руками

 

 

  1. Шланг — По шлангу вода потраплятиме безпосередньо в систему.
  2. Кран — За допомогою крана відбувається регулювання надходження води в поливну систему або процес її перекриття.
  3. Блок — За допомогою блоку поливна система буде забезпечуватися водою (якщо на ділянці немає водопостачання, тоді як блок може служити ємкістю, у неї буде накачуватися вода за допомогою насоса).
  4. Фітинги або інші матеріали-з’єднання.
  5. Краплинні стрічки (можна використовувати звичайну медичну крапельницю).

Розподіляємо автоматичний полив ділянки

До того, як почнеться сезон, потрібно придбати всі необхідні матеріали для ділянки. Тут значення має правильний підхід до планування. Вам знадобиться схематичний план вашої ділянки, на ньому потрібно запланувати і вказати зони посадки грядок. Враховуючи дану обставину, варто подумати, яким чином покласти шланги, а також встановити крапельниці.

Прокладаємо шланги

Крапельний полив своїми руками відео

Зробити дану поливну систему самим не складно. Візьміть шланг і прикріпіть його однією стороною до системи водопроводу, на інший кінець потрібно поставити пробку. За допомогою дрилі або шила зробіть отвори в шлангу, в них потім встановіть трубки з крапельниць.

Можете прокласти шланг безпосередньо по поверхні ґрунту або встановити його на невеликі стовпи, також рекомендуємо надійно поглибити їх у землю. Для третього способу знадобиться шланг, стінки якого будуть товстими.

Фільтрація води

Дана поливна система заснована на використанні тільки чистої води, в іншому випадку крапельниця може забиватися сміттям. Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій слід поставити очисний фільтр для води.

Як управляти системою автополиву

Завдяки крану Ви можете здійснювати управління поливною системою, перекривати або відкривати полив, коли це потрібно. У випадку, коли система функціонує стабільно, на ґрунті біля крапельниць з’являються плями вологи. Якщо ж цього не спостерігається, значить, сталося засмічення системи, крапельниця вимагає заміни. Радимо вчасно оглядати поливну крапельну систему.

Крапельний полив своїми руками для невеликої ділянки відео

За рахунок подібного поливного пристрою відбувається значна економія води, а також вашого вільного часу, який раніше Ви витрачали на здійснення поливу ділянки. Система крапельного поливу своїми руками надає можливість для відпочинку від виснажливих поливних робіт. Бажаємо успіху, залишайтеся з нашим сайтом xpert.com.ua.

 

Система крапельного поливу своїми руками