Томат Чіо-чіо-сан: фото, опис сорту, відгуки та поради щодо вирощування в Україні

Помідори сорту Чіо-чіо-сан - вирощування на дачі


Як вирощувати томат Чіо-чіо-сан: корисні поради, відгуки та фото

 

Томат Чіо-чіо-сан: фото, опис сорту, відгуки та поради щодо вирощування в Україні

 

Вирощування гібридного сорту томатів Чіо-чіо-сан практикується як в захищеному, так і на відкритому ґрунті. Щоправда, в тепличних умовах слід очікувати значно більшої врожайності. У цій статті надана основна інформація про томат Чіо-чіо-сан, відгуки, фото. Хто садив цей сорт помідорів, часто ділиться своїми враженнями з тими, хто ще не зважився на це. Саме на позитивних і негативних відгуках про вирощування і властивості цього гібрида заснована ця стаття.

Томат Чіо-чіо-сан: фото, відгуки, поради щодо вирощування

Таких сортів помідор, які підходили б абсолютно всім, не існує. Овочівникам, які знаходяться на стадії вибору сорту томатів для вирощування своїми руками, важливо визначити, які переваги цього овоча для них особливо важливі, а які недоліки неприпустимі або небажані. Тільки після цього слід починати вивчення особливостей існуючих сортів і розглядати їх фото, обираючи для себе найкращий варіант.

Чи варто садити томат Чіо-чіо-сан на своїй ділянці

Вирощуєте ви помідори для особистого вживання або на продаж, то вам в будь-якому випадку хотілося б, щоб цей процес виправдав всі ваші очікування. То чи варто витрачати зусилля на томат Чіо-чіо-сан? Надана нижче інформація, що є концентратом численних відгуків, покликана допомогти вам визначитися, чи є цей сорт помідорів тим, що вам дійсно потрібно.

Радимо прочитати: Індетермінантні сорти томатів для відкритого грунту

Зовнішній вигляд куща. Всі, хто садив цей сорт томата, особливо відзначають його зовнішню привабливість. Нарядні віялові кисті на кущах з невеликих довгастих яскраво-рожевих плодів, прикрасять будь-яку ділянку землі. Кущики з плодами виглядають дуже привабливо

 

 

Чи варто садити томат Чіо-чіо-сан на своїй ділянці

Висота куща. Чіо-чіо-сан виростає дуже високим. Важкі кисті цього двометрового гіганта необхідно ретельно підв’язувати до колів. При цьому діяти слід дуже обережно, так як ймовірність їх зламати дуже висока.

Урожайність. З одного куща томата, за спостереженнями тих, хто його садив неодноразово, можна зібрати до 4 кг плодів. Кожна кисть має від 40 до 60 помідорок, дозрівання яких настає на 110-120 день після проростання паростків.

Зберігання. Судячи з відгуків, Чіо-чіо-сан зберігається непогано. Якщо перезріває, може потріскатися ще на гілці.

Відео: Томат Чіо-чіо-сан: особливості вирощування та догляду

Смак. Всі рожеві помідори відносяться до десертних. Чіо-чіо-сан, як кажуть ті,хто його садив або просто куштував, також має ніжний солодкуватий смак. Але більшість відгуків свідчать, що ці помідори майже позбавлені аромату. Цей томат відноситься до сорту м’ясистих помідорів.

Відео: Томат Чіо-чіо-сан: особливості вирощування та догляду

Придатність для консервації. Невеликі сливоподібні 40-грамові помідори відмінно підходять для цільноплідної консервації. За відгуками багатьох дачників стає ясно, що зовнішній вигляд плодів в реальності збігається з зображеним на фото з упаковки. При маринуванні вони не тріскаються, мають апетитний вигляд, приємний смак і їх зручно їсти. Підходять і для будь-яких інших видів обробки, крім закваски.

Стійкість перед несприятливими факторами. Судячи з відгуків тих, хто вже неодноразово садив Чіо-чіо-сан, цей сорт стійкий до головних хвороб, які вражають цей овоч. А вирощувати його можна, як при пекучому сонці, так і в тінистому місці.

Помідори Чіо-чіо-сан

Догляд за томатами сорту Чіо-чіо-сан в домашніх умовах

Посадка і догляд. Вирощування розсади і догляд за рослиною відбувається в стандартному режимі. Висадку паростків виробляють в березні. Ті, хто вже садив на своїй ділянці Чіо-чіо-сан, відзначають, що якщо відстань між кущами буде близько 60 см, то слід залишати дві або три гілки на кожному з них, якщо відстань менше — то всього одну.

Ми розглянули основні особливості, якими володіє томат Чіо-чіо-сан. Хто садив цей сорт, в основному залишився задоволений, хоча є і ті, хто дещо розчарувався в ньому. Тому, чи підходить цей томат для вас, чи ні — вирішуйте самі.

Вирощування помідорів Чіо-чіо-сан в домашніх умовах

На цьому наша стаття «Томат Чіо-чіо-сан» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у правильному вирощуванні цього томату. Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику вирощування помідорів — кращі поради де Ви знайдете чимало цікавих статей про город та догляд за ним. Дякуємо за увагу і до нових зустрічей.

 

Томат Чіо-чіо-сан: фото, опис сорту, відгуки та поради щодо вирощування в Україні