Томат Любаша: вирощування ранніх сортів томатів

Ранній сорт томату Любаша F1


Томат Любаша F1: Вирощування ранніх сортів томатів у теплиці, грунті

 

Томат Любаша: вирощування ранніх сортів томатів

 

Якщо Ви хочете вирощувати помідори для продажу, Вам слід в першу чергу, звертати свою увагу на ранні сорти томатів, які вирощують в теплицях, адже чим раніше Ви отримаєте урожай, тим вдаліше Ви зможете його реалізувати. І навіть якщо Ви будете вирощувати томати для свого споживання, ранні гібридні сорти томат f1 любаша, заслуговують вашої уваги. Томат любаша відгуки городників, фото і опис сорту Ви знайдете в нашій статті. Все, що вам потрібно знати і навіть більше про цей ранній сорт помідор.

Опис раннього сорту томата Любаша F1:

Опис раннього сорту томата Любаша F1:

 

 

Як ви вже зрозуміли з опису, томат любаша відноситься до гібридних сортів f1 і має дуже ранні строки дозрівання. Від перших сходів до дозрівання, проходить всього лише трохи більше 2 місяців. Вирощують помідори як в теплицях так і у відкритому ґрунті. Висота кущів середня, приблизно один метр, його потрібно буде підв’язувати до шпалери і пасинкувати, сорт відноситься до детермінантних, а це значить, що кущ має кінцеву точку росту, і прищипувати його не потрібно.

Читайте також: Голландські сорти томатів

За відгуками тих хто вирощував томат Любаша, рекомендують вирощувати його в два або три стебла. Перші суцвіття закладаються приблизно над п’ятим листом. Суцвіття у томатів цього сорту прості, і мають по 7-8 плодів.

Плоди томатів Любаша:

Плоди томатів Любаша:

Самі помідори круглі, і трохи сплюснуті, шкірка гладка, глянсова, м’якоть щільна, колір зрілих плодів — червоний. Вага їх як для гібридного сорту досить значна, близько 120 грам, мають вони відмінні смакові якості, особливо з огляду на, те що вони відносяться до сортів томатів f1. Їх вживають, в основному в свіжому вигляді, але вони непогано підходять і для закрутки, і виготовлення аджики.

Читайте також: Безрозсадний спосіб вирощування помідорів

Відмінною новиною для городників буде те, що томати Любаша, відмінно переносять будь-які умови вирощування, до того ж вони стійкі до хвороб і шкідників. Також помідори цього сорту не розтріскуються і мають товарний вигляд, добре переносять транспортування на далекі відстані.

Відео: Вирощування раннього сорту томата Любаша F1

Як бачите томат Любаша за відгуками городників, досить гарний сорт для вирощування, до того ж він відноситься до ультра-ранніх за термінами дозрівання, якщо Ви хочете займатися вирощуванням томатів для комерційних цілей, тоді обов’язково зверніть увагу на цей сорт. У будь-якому випадку, бажаємо Вам удачі і всього найкращого, до нових зустрічей на нашому сайті!

 

Томат Любаша: вирощування ранніх сортів томатів