Трактор МТЗ-2022 — технічна характеристика та опис з відео

Відгуки про Трактор МТЗ-2022


Технічні характеристики трактора МТЗ-2022

 

Трактор МТЗ-2022 - технічна характеристика та опис з відео

 

Трактор МТЗ-2022 — це універсальна колісна машина. МТЗ-2022 має 4-х тяговий клас і має потужність двигуна 210 кінських сил. Це досить потужний агрегат, що має повний привід. Застосовується в сільському господарстві, а так само в промисловості.

Для фермерів цей трактор буде дуже зручний у проведенні орних робіт, передпосівної підготовки ґрунту, посіві, обробці рослин і збиранні врожаю. Трактор може бути використаний для транспортування вантажу. Дана техніка рекомендується для досить великих фермерських господарств. Машина дуже часто використовується в лісовій промисловості та у сфері ЖКГ.

Даний трактор випускається на Мінському тракторному заводі.

Білорус 2022 оснащується дуже потужним дизельним шістнадцяти циліндровим двигуном Д-260.4С2 який має потужність 210 кінських сил. Мотор так само випускається в Мінську. Мається турбонаддув, з проміжним охолодженням надувочного повітря. Цей двигун відповідає всім європейським екологічним нормам.

Водії даного трактора відзначають дуже високий рівень комфортабельності кабіни — працювати дуже зручно, всі інструменти управління знаходяться під рукою.

 

 

Технічні характеристики трактора МТЗ-2022

Технічні характеристики трактора МТЗ-2022 вельми значні. На ці машини встановлюють дуже якісний економічний дизельний двигун. У ньому шістнадцять циліндрів. Мається турбонаддув. Потужність дуже висока — 210 кінських сил.

Рульове управління обладнується гідропідсилювачем з двома циліндрами в рульовій трапеції.

Передній міст балочного типу з диференціалом підвищеного тертя.

Гальма дуже надійні, мають дискову конструкцію і працюють в маслі.

Трактор МТЗ-2022

Трактор МТЗ-2022

Кабіна МТЗ-2022 дуже зручна й безпечна для водія. Вступник повітря фільтрується і при необхідності підігрівається. Задні і бічні стекла можуть відкриватися, за бажанням тракториста. Є склоочисники і склообмивачі на лобовому і задньому склі.

Коробка передач має 24 швидкості вперед і 12 швидкостей назад. Робочий діапазон швидкостей трактора — від 2,8 кілометрів на годину до 39,6 кілометрів на годину. Назад машина може рухатися зі швидкостями від 5,8 до 13 кілометрів на годину. Як бачимо, діапазон швидкостей досить високий. Це дозволяє правильно підібрати швидкість для виконуваної роботи.

Відеоогляд: Трактор МТЗ-2022

На цьому ми завершуємо нашу статтю про Трактор МТЗ (Білорус) 2022, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору трактору і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Трактор МТЗ-2022 - технічна характеристика та опис з відео