Трактор МТЗ-320 — технічна характеристика та опис з фото

Трактор МТЗ-320 (Білорус) - відеоогляд даної моделі


Трактор МТЗ-320

 

Трактор МТЗ-320 - технічна характеристика та опис з фото

 

Трактор МТЗ-320 (Білорус)

Трактор МТЗ-320 (Білорус) — це універсальний малогабаритний трактор, який випускається на Мінському тракторному заводі. Дуже часто цю машину використовують для обробки землі, посіву та збору врожаю. Дуже добре підходить для транспортування невеликих вантажів. Даний трактор найдоцільніше застосовувати на невеликих полях з легкими ґрунтами. У таких умовах агрегат буде працювати дуже добре і повністю задовольнить у всіх потребах.

Спектр виконуваних завдань трактора МТЗ-320, не обмежується роботою на полі. Дану модель активно застосовують для виконання комунальних робіт. Так само користується великою популярністю в лісовій промисловості та будівництві.

МТЗ-320 — це прекрасне рішення для невеликого фермерського господарства. Ця модель має дуже невеликі розміри — 3100 х 1150 х 2150 міліметрів і масу 1,7 тонни. Це дозволяє використовувати агрегат всередині виробничих приміщень, наприклад у великій теплиці.

Поставлятися дана модель може в декількох варіантах, може бути обладнана: одномісною кабіною, тентом, і дугою безпеки. Агрегат, який обладнаний повноцінною кабіною, має тепло-поглинальні стекла. Скла розташовані, практично по всьому периметру кабіни, завдяки цьому досягається відмінна оглядовість з місця водія, що дуже зручно. Задні і бічні вікна можна відкривати. На даху є люк, який теж можна відкривати, за бажанням. Очищення стекол від бруду здійснюється за допомогою склоочисників.

Технічні характеристики трактора МТЗ-320

Технічні характеристики трактора МТЗ-320 знаходяться на досить високому рівні. Ця машина відноситься до 0,6 тяговому класу. Трактор оснащений дизельним чотиритактним двигуном з турбонаддувом. Його робочий об’єм складає 7,12 літрів. Потужність складає всього 36 кінських сил.

 

 

Задній міст має диференціал, який примусово його блокує. Дорожній просвіт становить 320 міліметрів. Питомий тиск на грунт становить 320 кПА. Гальма дискового типу, вони працюють в маслі. Вони роздільні для правого і лівого колеса. Так само є пневмопривід, він призначений для управління гальмами на причепах.

Трансмісія трактора МТЗ-320 механічна, має 16 передач вперед і 8 назад. Максимальна швидкість уперед становить 25 кілометрів на годину, а назад трактор може рухатися зі швидкістю 13,5 кілометрів на годину.

Якщо Ви вирішили купити трактор новий, то потрібно визначитися з комплектацією. Завод-виробник може за бажанням встановити різне обладнання на машину. Наприклад, пристрій для буксирування, передній навісний пристрій, тягово-зчіпний пристрій та інше.

Трактор МТЗ-320 — це універсальна машина, яка може виконувати різні роботи. Компактність — ще одна його перевага. Цей трактор найкраще підійде для людей, у яких є невелике присадибне господарство, з невеликим полем. Агрегат є дуже надійним і ремонтопридатним, палива споживає небагато.

Фото трактору МТЗ-320

Трактор МТЗ-320 (Білорус)

 МТЗ-320 (Білорус)

МТЗ-320

Відео: МТЗ 320 Беларус: переваги і недоліки міні-трактора

На цьому ми завершуємо нашу статтю про Трактори МТЗ (Білорус) 320, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору трактору і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Трактор МТЗ-320 - технічна характеристика та опис з фото