Трактор МТЗ-422 — технічні характеристики та опис з відео

Трактор МТЗ-422 (Білорус 422) - відеоогляд даної моделі


Трактор МТЗ-422

 

Трактор МТЗ-422 - технічні характеристики та опис з відео

 

Трактор МТЗ-422 (Білорус 422) — це компактний універсальний трактор, який випускається на Мінському тракторному заводі. Дана машина має досить малі розміри і невелику масу. Трактор ідеально підходить для невеликих фермерських господарств. Він дозволяє виконувати досить різноманітну роботу, що дуже сильно полегшить життя фермеру.

Дана модель є дуже надійною, але в той же час економічною. Завдяки сучасним технологіям, витрата палива дуже невелика. Трактор дуже простий в експлуатації та ремонті. Сучасний двигун відповідає екологічним нормам.

Ця модель випускається Мінським тракторним заводом Порівняно недавно. Однак встиг зарекомендувати себе, як надійний недорогий міні трактор. Найчастіше, люди купують його для роботи на своїх присадибних ділянках або на невеликих полях.

Трактор МТЗ-422 має можливість виконувати роботи по оранці землі, транспортуванні вантажів, може виробляти копальні роботи.

Давайте детальніше поговоримо про технічні характеристики даного агрегату.

Технічні характеристики трактора МТЗ

На тракторі МТЗ-422 встановлюється чотиритактний, чотирьох циліндровий дизельний двигун Tier 3A. Є 16 передач вперед і 8 назад. Кабіна повністю забезпечує комфорт водієві.

 

 

Гальма дискові, в масляній ванні. Управління механічне, роздільно здійснюється на ліве і праве задні колеса трактора.

Мається гідропідсилювач керма.

Передній ведучий міст. Він має портальний тип, з колісними редукторами.

Генератор в тракторі має потужність 65 А. Випрямлена напруга становить 14 Вольт. Запуск здійснюється за допомогою стартера, що працює від напруги 12 Вольт.

Кабіна дуже комфортна для водія. З фільтрацією і обігрівом повітря. Скло теплопоглинаюче. Бічні і задні стекла можна при бажанні відкрити. На задньому і передньому вікні є склоочисник.

Фото

Трактор МТЗ-422 (Білорус 422) характеристика

Трактор МТЗ-422 (Білорус 422)

 (Білорус 422)

Відео трактор Білорус 422 в роботі

На цьому ми завершуємо нашу статтю про Трактори МТЗ (Білорус) 422, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору трактору і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Трактор МТЗ-422 - технічні характеристики та опис з відео