Трактор МТЗ-622 — технічні характеристики з описом та фото

Відгуки про Трактор Білорус 622


Трактор МТЗ-622 / Білорус 622

 

Трактор МТЗ-622 - технічні характеристики з описом та фото

 

Трактор МТЗ-622 / Білорус 622

МТЗ-622 — це невеликий дуже габаритний трактор. Дана модель випускається Мінським тракторним заводом. Машина оснащується 4-х циліндровим двигуном. Коробка передач має 16 швидкостей вперед і 8 назад. У МТЗ-622 дуже зручна простора кабіна. Є 2-х швидкісний незалежний BOM. Двигун відповідає екологічним нормам Tier 3A.

На трактори Білорус 622 встановлюються гальма двох видів — основні і стоянкові. Вони дискові в масляній ванні. Управління гальмами може здійснюватися окремо — на праві і ліві колеса.

МТЗ-622 має гідропідсилювач керма.

Передній міст є провідним. Він оснащений планетарно-циліндровим редуктором. Він блокується у разі пробуксовки коліс.

Електрообладнання досить надійне. Встановлено генератор потужністю 65 А і напругою 14 В. Двигун запускається за допомогою електростартера, що має напругу 12 В.

У МТЗ-622 дуже комфортна кабіна, в якій є фільтр повітря. Так само при бажанні його можна підігріти або охолодити. На задньому і передньому склі є система стеклоочистки.

 

 

Трактор МТЗ-622 Фото

Трактор МТЗ-622 Фото

Трактор Білорус 622

Трактор Білорус 622

мтз 622

Трактор Білорус 622: відео

На цьому ми завершуємо нашу статтю про Трактори МТЗ (Білорус) 622, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору трактору і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Трактор МТЗ-622 - технічні характеристики з описом та фото