Як зробити варення з сливи на зиму

Як варити варення з слив угорка


Рецепт варення з сливи дольками

 

 

Неймовірної користю володіють для людського організму плоди сливових дерев. Їх вживають: сушеними, у вигляді різних десертів, напоїв, в якості начинки для пирогів і т.п. Приготуйте солодкі часточки слив, багаті вітамінами, на зимовий період.

Час приготування — 8 годин, а із зазначеної кількості інгредієнтів виходить 1 л варення з слив.
Варимо корисне і смачне варення з сливи без кісточок дольками на зиму. Рецепт нижче.

Інгредієнти:

— Сливи — 1 кг;
— Цукор — 1 кг.

Рецепт варення з слив

1. Ретельно виберіть свіжі гарні плоди. Для цього рецепту варення зі слив на зиму краще віддати перевагу сорту «угорка». Плоди повинні бути досить м’ясисті і соковиті. У слив повинна бути досить щільна м’якоть, для того щоб замість часточок у власному соку Ви не зварили однорідну кашку. У теплій воді промити сливи, а потім висушити їх за допомогою кухонного рушника. Далі ножем розріжте їх на половини в місці природного поглиблення. Видаліть кісточки, а самі сливи наріжте часточками і складіть в миску.

2. У велику емальовану каструлю або миску засипте скибочки слив.

 

 

3. Зверху додати цукор. Залиште все настоятися на 1,5 години, щоб сливи пустили якомога більше соку. Потім помістити ємкість на включену плиту і варити все на слабкому вогні. Довести варення до кипіння, постійно знімаючи пінку з допомогою шумівки. Потім проварити його ще 10 хв і вимкнути. Залиште каструлю з варенням стинути на 1,5 години.

4. Остигле варення з сливи без кісточок знову поверніть на маленький вогонь і проваріть 10 хв з моменту кипіння. Тепер дайте йому 2 години на процес охолодження. У цей час Ви можете зайнятися стерилізацією банок і кришок. Спочатку ретельно їх промийте харчовою содою і водою, а потім стерилізувати. Банку помітити в духовку на 15 хв при температурі 180 градусів. Кришку просто прокип’ятіть 10 хв. далі помістіть їх на чистий кухонний рушник, поки вони не знадобляться.

Як варити варення з слив угорка

5. Проваріть варення 3 рази за тією ж схемою. Після цього варення повністю готове, Ви можете їсти його відразу, як тільки воно охолоне. Але для того, щоб законсервувати його на зиму, необхідно ще гаряче варення з слив залити в стерилізовані банки. Потім закатайте банку кришкою за допомогою ключа для консервації. Далі банку необхідно перевернути і ретельно укутати ковдрою. У такому положенні банка повинна остигати добу. Таким чином, варення пастеризується самостійно.

6. Банку з нашим корисним і смачним варенням з сливи дольками найкраще зберігати в погребі чи підвалі. Але підійде будь-яке темне і прохолодне місце. Зберігається таке варення не менше 1 року.

Відео: Як варити варення з сливи в домашніх умовах

На цьому все сподіваємося, що з нашим рецептом варення з слив угорка Ви впоралися. Залишайтеся з нашим сайтом «Сільське господарство і садівництво» і у Вас усе буде смачно та корисно.

Вдалих вам заготовок!

Читайте також:

 

Як зробити варення з сливи на зиму