Відгодівля качок на м’ясо: рекомендації і секрети розведення

Як відгодувати качок на м`ясо в домашніх умовах?


Відгодівля качок на м'ясо в домашніх умовах: рекомендації і секрети розведення

 

Відгодівля качок на м'ясо: рекомендації і секрети розведення

 

Качководство — вельми прибутковий напрямок бізнесу. Адже ці птахи стрімко набирають вагу і вже в найкоротші терміни заводчик може отримати доволі багато м’яса. Відгодівля качок на м’ясо в домашніх умовах — ще одна можливість, яка допоможе фермеру цілий рік насолоджуватися улюбленою їжею. Однак, щоб результати виправдали надії, необхідно знати, чим годувати качок, а також методику відгодівлі.

Відгодівля качок на м’ясо: секрети успішного розведення

Раціон качок для відгодівлі

Раціон каченят і дорослих особин повинен бути дуже різноманітним. Соковита зелень, злакові культури, овочі, а також корми тваринного походження — обов’язкові складові раціону птахів. Особливо слід стежити за тим, як і чим харчуються маленькі каченята, оскільки вони найбільше схильні до хвороб і мають слабкий імунітет.

Мінеральні корми також грають важливу роль у відгодівлі качок на м’ясо. Ракушка, пісок, гравій, кускова крейда та інші елементи повинні бути доступні для качок. Варто відзначити, що сухі суміші і гранульовані комбікорми можна давати навіть малюкам. Слід дотримуватися і режиму годування каченят на м’ясо.

Якщо слідувати рекомендаціям досвідчених фермерів, то приблизно через два місяці вага каченят становитиме 2 кг або навіть більше. Однак у віці 65 днів у особин починається так звана ювенальна линька, і качки дуже швидко втрачають вагу.

 

 

Годування качок на м’ясо за допомогою відходів — не тільки гарна можливість мінімізувати витрати, але і спосіб швидко отримати цінний і корисний продукт. Хоча на переробних комбінатах різні макухи та шроти відносяться до відходів, які птахам для відгодівлі вкрай необхідні.

Відгодівля качок на м'ясо в домашніх умовах

Які кормові відходи найкраще давати в їжу качок? Як правило, заводчики використовують висівки, буряковий жмих, барду, шроти з олійні культури. Пекарські або пивні дріжджі дають можливість збагатити організм качки настільки потрібними і корисними вітамінами групи В.

Зелень і коренеплоди — справжні ласощі для качок. Вдосталь насолодитися ними качка зможе на вигулі. Заводчик також може завчасно підготувати соковитий корм для каченят і дорослих птахів, після чого — годувати їх в загоні.

Рекомендуємо прочитати: Породи Качок: Фото

Однак є й ті продукти, які протипоказані для годування качок на м’ясо. Запліснявілі і несвіжі корми, молочні каші, борошно в мішанках, свіже молоко, листя клена, чистотіл і ряд отруйних трав — всього цього не повинно бути в раціоні птахів.

Відео: Що їдять утки та чим їх годувати в домашніх умовах

Відгодівля качок на м’ясо в літній період пов’язана з деякими труднощами. Оскільки в спекотні дні особини втрачають апетит, нерідко навіть не підходять до годівниць. Що ж робити заводчику? Фахівці радять, що дуже важливо змінити години годування качок. Наприклад, вранці їм треба добре їсти з настанням світанку, коли ще немає сильної спеки. Що стосується вечора, то птахів годують з настанням сутінків. Вологі мішанки, які підготує заводчик і залишить качкам, птахи охоче поїдають вночі, що, безсумнівно, дає відмінний приріст.

Раціон качок на м`ясо

Качки з задоволенням поїдають водорості і відмінно набирають вагу, приймаючи їх в їжу

Відгодівля качок на м’ясо в домашніх умовах – одне з найбільш важливих питань, що хвилюють заводчиків. Правильний і збалансований раціон, режим годування і відсутність шкідливих і непотрібних продуктів дозволить швидко отримати фермеру велику тушку. Уже в найкоротші терміни птах буде готовий до забою, і власник отримає свіже м’ясо качки.

На цьому наша стаття «Відгодівля качок на м`ясо в домашніх умовах» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у правильному вирощуванні качок в домашніх умовах. Рекомендуємо переглянути нашу незмінну рубрику птахівництво — кращі поради де Ви знайдете чимало цікавих статей. Дякуємо за увагу і до нових зустрічей!

 

Відгодівля качок на м'ясо: рекомендації і секрети розведення