Вигонка тюльпанів до 8 березня в домашніх умовах на продаж

Як виростити тюльпани до 8 березня


Вигонка тюльпанів до 8 березня - відео та відгуки про вирощуванн

 

Вигонка тюльпанів до 8 березня в домашніх умовах на продаж

 

Останнім часом популярним стало вирощування тюльпанів в домашніх умовах. При правильній добірці цибулин і ретельному догляді ці квіти будуть радувати Вас цвітінням протягом усього року. Ви можете посадити тюльпани так, щоб вони розцвіли саме до 8 березня. Порадуйте всю сім’ю живими квітами, вирощеними своїми руками.

Коли садити тюльпани, щоб зацвіли на 8 березня

Вигонка тюльпанів надає можливість кожному, в будь-який час року, виростити ці прекрасні квіти. Для вигонки тюльпанів до 8 березня використовується спеціальна технологія, в ході якої приділяється особлива увага підготовці цибулин тюльпанів після викопування.

Для того щоб сформувати всі органи квітки, цибулини витримують при температурі від 20 до 30 градусів Цельсія. Після цього настає період охолодження, завдяки якому створюються оптимальні умови для росту рослини.

В залежності від сорту тюльпана період їх охолодження може тривати від 4 місяців і більше. Підготовлені цибулини ідеально підходять для вигонки квітів до нового року або 8 березня.

Щоб у домашніх умовах виростити гарні квіти, Вам потрібно правильно підібрати їх сорт. Звертайте увагу на наступні чинники:

 • — Вид;
  — Окрас бутонів;
  — Схильність до хвороб;
  — Період цвітіння;
  — Висота дорослої рослини.

Вигонка тюльпанів до 8 березня - відео Вирощування тюльпанів до 8 березня

Якщо купити хвору цибулину тюльпана, то квітки можуть бути з пошкодженими пелюстками.

Для вигонки тюльпанів до 8 березня, найкраще підходять такі сорти:

 • Лондон,
 • Кіс,
 • Оксфорд,
 • Неліс,
 • Дипломат.

 

 

У магазині часто продають цибулини, оброблені стимулюючими препаратами, з позначкою «Гігант». Такі цибулини однозначно проростуть, і рослина зацвіте до потрібного для вас терміну.

Пам’ятайте, що цибулини тюльпану повинні бути великого розміру, бути щільними та абсолютно здоровими.

Наперед підготуйте ємкості, в яких будуть рости ваші тюльпанчики. Оптимальний варіант — керамічний посуд, ящики або невисокі горщики. Якщо Ви самостійно готуєте посадковий матеріал, то його потрібно помістити в холодильник. Охолоджені цибулини тюльпанів висаджують в субстрат на початку жовтня.

Заповніть ємкості підготовленим ґрунтом на 2/3, потім втисніть злегка в них цибулини і присипте зверху субстратом так, щоб він покривав злегка ваші тюльпани.

Коли садити тюльпани, щоб зацвіли на 8 березня

Ящики з посадженими тюльпанами потрібно зберігати в холодильнику. Не забудьте злегка зволожити грунт, при цьому строго заборонено накривати ящики плівкою, оскільки це викличе пліснявіння цибулин.

Незважаючи на те, що цибулини в холодильнику, вже в січні Ви будете спостерігати появу паростків, а на початку лютого зможете перенести ємкість з тюльпанами в тепле місце.

Вирощування тюльпанів до 8 березня

Зацвітуть тюльпани в середньому через 5 тижнів, тому якщо Ви хочете отримати гарний букет 8 березня, то перемістити підготовлені цибулини з субстратом потрібно не пізніше 1-7 лютого.

Якщо Ви не робили заготовку для висадки тюльпанів, посадіть у цих числах куплені цибулини. Так як луска на посадковому матеріалі уповільнює зростання, її краще зняти.

Слідкуйте за висвітлення і температурою приміщення, в якому Ви вирощуєте тюльпани. При нестачі світла використовуйте настільні лампи. Температура для нормального росту квітів в кімнаті повинна бути не менше 18 градусів.

Як виростити тюльпани до 8 березня

Вигонка тюльпанів до 8 березня — це можливість передбачити цвітіння рослини до якоїсь особливої ​​події. Якщо дотримуватися всіх умов вирощування тюльпанів в домашніх умовах, то Ви зможете порадувати рідних і близьких в будь-який час року яскравим букетом тюльпанів.

Відео: Вигонка тюльпанів до 8 березня

Сподіваємося що наша стаття про вирощування тюльпанів до жіночого свята була для Вас корисною. Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і доглядайте за своїм садом та квітами правильно.

Читайте також:

 

Вигонка тюльпанів до 8 березня в домашніх умовах на продаж