Висадка розсади у відкритий грунт — коли висаджувати розсаду за посівним календарем

Коли садити розсаду у відкритий грунт за місячним календарем


Висадка розсади у відкритий грунт - як висаджувати розсаду відео

 

Висадка розсади у відкритий грунт - коли висаджувати розсаду за посівним календарем

 

Переваги овочевих культур, що обробляються розсадним способом з наступним посівом у відкритий грунт очевидні і ні в кого не викликають сумнівів. При такому способі вирощування, урожай плодів стає вище, дозрівають вони набагато раніше, якість поліпшується, і до того ж вдається уникнути масових захворювань рослин, але треба правильно розрахувати терміни висадки розсади в грунт.

Терміни висадки розсади в грунт за місячним календарем

Коли садити розсаду у відкритий грунт

Але цей метод посіву дає максимальний і позитивний ефект тільки в тому випадку, якщо повністю виконуються всі правила агротехніки. І тут на перший план виходить чітке дотримання термінів висадки в грунт, під відкрите небо, нашої підготовленої розсади. Вкрай важливо точно і правильно визначити, коли слід висівати на розсаду, щоб сіянці приспіли до оптимальному терміну.

Читайте також: Пікіровка розсади

 

 

Всі правила і закони розсадного способу культивування овочів можна виконати лише за умови, якщо Ви знаєте один маленький, але головний секрет — терміни висадки розсади в грунт. Будь-яка рослина на момент висадки в грунт на постійне місце вирощування, повинна мати певний вік. І для кожного коренеплоду він свій.

Так, наприклад, розсаді селери перед висадкою у відкритий грунт повинно бути не меньше60-80 днів, розсаді перцю і помідорів має виповнитися 60 днів, кабачків та огірків — 30-40 днів, білокачанній капусті — 50 днів. Слід звернути також увагу, на те, щоб в момент переселення рослин у відкритий грунт у них повинно бути не менше 4-5 розвинених листочків.

Висадка розсади у ґрунт — строки посадки

Терміни висадки розсади в грунт

Закладаючи парник, важливо знати про те, яка кількість рослин і яка площа потрібна під кожну з культур. Досвідчені городники підмітили, що на 10 квадратних метрів грядки можна сформувати наступну кількість розсади: огірків — 55 — 60 рослин, селери — 150, помідорів — 45, кабачків — 18 — 20, огірків — 55 — 60, капусти ранньої білокачанної і кольорової -55 — 67, середньостиглої капусти — 35 та пізньої — 20.

Деякі насіння коренеплодів такі як (редис, горох, морква) після висадки розсади в грунт можуть спокійно проростати при температурі навколишнього повітря 2-5 градусів тепла, картоплі, квасолі, цукрової кукурудзи вже необхідно мінімум 8-10 градусів тепла, а кабачкам, огіркам і гарбузу — 12 — 15.

Читайте також: Місячний календар городника для вирощування розсади

Дотримуватися температурного режиму посіву вкрай важливо, інакше набрякле насіння не проросте при нестачі тепла і можуть взагалі зіпсуватися.

Отже, робимо висновки: щоб отримати ранній урожай овочів необхідно чітко дотримуватися не тільки термінів висаджування розсади в грунт, але і температурний режим посіву.

Відео: Висадка розсади у відкритий грунт за посівним календарем

На цьому все, наша стаття «Висадка розсади у відкритий грунт — як висаджувати розсаду» підійшла до кінця, бажаємо вам успіху у висадці розсади. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Висадка розсади у відкритий грунт - коли висаджувати розсаду за посівним календарем