Вибираємо систему опалення для теплиці — основні види та переваги опалення теплиць

Як обрати систему опалення для теплиці


Вибираємо систему опалення для теплиці. Що обрати

 

Вибираємо систему опалення для теплиці - основні види та переваги опалення теплиць

 

Вибираємо систему опалення для теплиці

Якщо Ви маєте намір серйозно займатися продажем овочів, то напевно у вас була думка про те, як зробити так, щоб отримувати урожай не один раз на рік, а два або навіть три рази. Для цього Вам знадобиться якісна теплиця, і обов’язково з опаленням. Про те, як вірно вибрати опалення для теплиці, ми і поговоримо далі.

Звичайно ж, у кожному способі опалення теплиці є свої переваги і недоліки, ми познайомимо Вас з найпоширенішими методами обігріву теплиці, і ви вже самі визначитеся з тим, яке опалення підійде для вашої теплиці.

Пічне опалення теплиці

Для пічного опалення теплиці потрібні горючі матеріали, дрова чи вугілля, як правило, таке опалення легко спорудити, для цього потрібно лише поставити котел в теплиці і зробити трубу для відводу диму. Тепла виробляється котлом цілком достатньо, для сприятливих умов зростання тепличних рослин. Головне дотриматися правил техніки безпеки, не рекомендується проводити трубу по всій теплиці, потрібно забезпечити вихід диму прямо над казаном, це знизить небезпеку виникнення пожежі в рази.

Читайте також: «Парники і теплиці — в чому різниця»

Від якості котла буде залежати не тільки пожежна безпека теплиці, але і витрата дров, вугілля, адже є кілька видів котлів, одні розраховані на довге тління і як наслідок економлять ваші гроші, а є звичайні дешеві котли, в які потрібно закладати дрова набагато частіше, знову ж, вибір робити Вам.

Також важливим фактором є, те, що такі котли дають сухе повітря, що може негативно позначатися на грунті, тому перш ніж встановлювати пічне опалення для теплиці своїми руками, потрібно подбати про систему зволоження.

 

 

Парове опалення для теплиць своїми руками

Парове опалення для теплиць своїми руками

Парове опалення

Наступним видом опалення для теплиць, про який ми поговоримо, буде парове опалення теплиць. Як правило, таке опалення робиться дуже просто, потрібно просто підключитися до системи опалення будинку, провести труби від свого будинку до теплиці, попередньо утепливши їх, щоб уникнути тепловтрат. Але є застереження, Ваш домашній котел повинен бути досить потужнім, щоб працювати на два фронти, та й теплиця повинна бути близько до будинку, інакше реалізація парового опалення для теплиць своїми руками, стане не рентабельною.

Повітряне опалення для теплиці своїми руками

Повітряне опалення для теплиці своїми руками

Повітряне опалення

В основі повітряного опалення теплиці лежить циркуляція теплого повітря в теплиці за допомогою повітропроводів. Цей вид обігріву теплиці, є одним з найбільш високопродуктивних, при мінімумі витрат ресурсів, головним його недоліком є те, що в умовах холодної зими, таке опалення буде не ефективним і його потрібно буде комбінувати з іншими видами опалення.

 

Газове опалення теплиці своїми руками

Газове опалення теплиці своїми руками

Газове опалення теплиці

Газове опалення теплиці, одне з найпоширеніших у світі для невеликих теплиць, якщо у Вас теплиця великих розмірів, то таке опалення буде не рентабельним. Газове опалення функціонує як стаціонарно, газ в котел надходить з газопроводу, так і мобільно газ подається за допомогою балонів. Теплицю з газовим обігрівом потрібно постійно провітрювати, так як вуглекислий газ, який виробляється в процесі обігріву газом, небезпечний не тільки для рослин, але і для людини.

Електричне опалення теплиці своїми руками

Електричне опалення теплиці своїми руками

Інфрачервоні обігрівачі

Електричне опалення теплиці забезпечується за допомогою інфрачервоних обігрівачів, це нове слово в опаленні теплиць, таке опалення нагріває тільки грунт і рослини, а повітря поступово нагрівається від теплого грунту. За допомогою електричного опалення Ви з легкістю зможете регулювати температуру в теплиці.

 

Що потрібно пам’ятати при виборі системи опалення

Що потрібно пам'ятати при виборі системи опаленняПри виборі системи опалення для теплиць, враховуйте всі, розміри теплиці, рентабельність опалення, ваші кліматичні умови, також при виборі опалення для теплиці, потрібно враховувати матеріал, з якого Ви побудували теплицю своїми руками. Також врахуйте вартість монтажних робіт, або ж ви зможете все зробити самі.

На цьому наша стаття про те як правильно обрати опалення для теплиці підійшло до кінця, пропонуємо Вам познайомитися з найцікавішою та інноваційним способом обігріву теплиці, про який ми говорили, про електричному опаленні теплиць за допомогою інфрачервоного обігрівача, приємного перегляду.

Опалення теплиці інфрачервоними обігрівачами

Також радимо переглянути рубрику теплиці, в якій Ви знайдете чимало корисної інформації на цю тему.

 

Вибираємо систему опалення для теплиці - основні види та переваги опалення теплиць