Вирощуємо гриби

Як вирощувати гриби для продажу


Вирощуємо гриби: Як заробити на грибах, складаємо бізнес план Вирощуємо гриби: Як заробити на грибах, складаємо бізнес план

 

Вирощуємо гриби

 

Грибний бізнес, як заробити на грибах, складаємо бізнес план

За статистикою більше 70% людей вживають гриби в їжу, їдять їх як гурмани, вегетаріанці і м’ясоїди, гриби до смаку всім.

Тому грибний бізнес, такий популярний у наш час, ще б пак, він не дуже витратний, навіть якщо Ви не любитель вживати їх у їжу не варто відмахуватися від цієї ідеї, тому як 7 чоловік з 10 із задоволенням їдять гриби, хто частіше, хто рідше не настільки важливо, тому ринок збуту буде завжди. А це означає, що потенціал цього заняття дуже високий. І так якщо Ви зважилися вирощувати гриби, то ця стаття те, що вам потрібно.

Грибний бізнес: особливості, план реалізації вирощування грибів

Самий складний і відповідальний крок у цій справі, це складання бізнес плану, у ньому потрібно враховувати різні фактори, найголовніше знати ціни збуту, ціни закупівлі матеріалів, варто продумати всі дрібниці, маловажливих компонентів у такій справі не буває.

Ми запропонуємо Вам універсальну формулу, як для маленьких господарств, так і для великих промислових підприємств. Найприємніше в цьому бізнесі, що на відміну від іншого сільськогосподарського заняття які в своїй більшості сезонні, грибами можна займатися цілий рік.

Етап 1. Головні складові грибного бізнесу

Головною перевагою такого бізнесу є, невеликі витрати для старту

Що потрібно мати, щоб почати:

 

 

-Тара, в якій будуть рости гриби наповнена пшеничною соломою 12-16 кг.

-Грибниця (матеріал недорогий, вартістю від 1 євро)

-Спеціальне приміщення з вологістю повітря вище 80%, яке буде добре вентильованим з гарним освітленням, цього буде цілком достатньо.

Площа такого приміщення залежить від ваших амбіцій в середньому воно повинно складати від 15 до 25 м2.

Якщо у Вас немає такого приміщення, вам доведеться витратитися на оренду, в середньому вона обійдеться 12-15 євро за 1 м2.

Етап 2. Потенціал грибного бізнесу

Найголовнішим розрахунком вашого бізнес плану буде розрахунок ваших потенційних витрат і прибутку. У середньому 1 кг грибів приносить 80 євроцентів чистого прибутку.

вирощуємо гриби

Етап 3. Розраховуємо збитки і доходи грибного бізнесу (75 блоків)

В основному бізнес плани будуються на витратну частину, тому зараз ми покажемо Вам, як порахувати всі свої витрати, щоб картина була більш чіткою і ясною.

Середній грибний бізнес складається приблизно з 75 блоків, тому наші розрахунки будуть зроблені в розрахунку на цей обсяг.

-Перше що нас цікавить це місце, для такої кількості блоків, нам знадобиться всього лише 10-13 м2. Оренда 1 м2 нам обійдеться приблизно в 12-15 євро. Це виходить приблизно 140-150 євро на місяць.

— Наступний крок закупівля сировини і тари, рекомендується не купувати вже готові тари з наповнювачами, а купити це все окремо, це дозволить Вам заощадити до 10%. В середньому вартість обладнання для 75 блоків буде коштувати близько 135 євро.

-Потрібно до витрат на сировину і ємкостей додати 30 євро, витрати на скриньки для збору грибів.

— Упорядкувати наше приміщення обійдеться приблизно в 180 євро.

-Транспорт і електрика — обійдуться Вам в 40 євро.

Підсумовуючи всі наші витрати, ми отримаємо (140 євро (оренда) + 135 євро (сировина і тара) + 30 євро (ящики) + 40 євро (транспорт і електрика) + 180 євро елементи благоустрою) = 525 євро

Тепер нам потрібно порахувати потенційний прибуток

У середньому один блок принесе Вам від 2,5 до 3 кг продукції кілограм грибів коштує приблизно 1,8 євро. Формула буде такою: 2,5 кг (грибів з блоку) * 75 (блоки) * 1,8 (євро, вартість) = 337 євро

Витрати зможуть збільшитися до 600-700 євро, тому окупність такого бізнесу становить у середньому 3-4 місяці.

Якщо Ви хочете побудувати великий бізнес просто збільште цифри, плюс до цього потрібно додати різні довідки та знаки якості.

Бізнес план по вирощуванню грибів відео:

На цьому все, сподіваємося, з нашою допомогою Ви зможете почати свій грибний бізнес. Якщо Вас цікавить як же вирощувати гриби, то у нас на сайті вже є матеріал про вирощування грибів вдома він буде корисний для Вас. До нових зустрічей і вдалого бізнесу!

 

Вирощуємо гриби