Вирощування картоплі в мішках, контейнерах, бочках

Як вирощувати картоплю в мішках, контейнерах, бочках


 

Вирощування картоплі в мішках, контейнерах, бочках

 

Не на всіх дачних ділянках достатньо місця для створення городу. У таких випадках деякі дачники використовують мішки, або контейнери, де і вирощують картоплю, також нерідко почали використовувати картопляні вежі. Дані методи в першу чергу допомагають заощадити чимало місця.

Вирощування картоплі в мішках і контейнерах

Вирощування картоплі в мішках і контейнерах

Особливістю росту картоплі даними методами, є те, що в процесі розростання бадилля, її стебла йдуть у ґрунт, де відростають нові бульби. Тим самим Ви отримаєте ту ж кількість картоплі, але займете дуже мало місця.
Вам не обов’язково купувати різні матеріали, вони можуть опинитися у вас на ділянці, що заощадить ваші фінанси.

Картопляні вежі

Насамперед вам необхідно знайти металеву сітку, бажано жорстку, пасатижі, матеріал, яким буде кріпити деталі каркаса, компост, солома, насіння картоплі.

Як виготовити вежу для вирощування картоплі

Для початку необхідно відрізати кілька шматків сітки, певної довжини, зазвичай це три метри. Висота даної вежі в середньому один метр. Далі все необхідно з’єднати дротом. У деяких випадках дачники використовують дані вежі в якості прикраси своєї території.

Як виготовити вежу для вирощування картоплі

Даний етап, це заповнення вежі компостом, але попередньо необхідно обгорнути цю вежу геотекстилем або обкласти соломою. Потім можна приступати до посадки насіння, по колу на глибині двадцять сантиметрів.

 

 

Вирощування картоплі в мішках, бочках

Потім необхідно знову посадити картоплю, полити, і засипати, і так до верху башти. Верхній шар не обов’язково може бути засаджений картоплею, можна використовувати будь-яке інше рослина.

Вирощування картоплі в мішках, контейнерах

Даний метод також відрізняється відсутністю земляних робіт, коли урожай потрібно зібрати, можна просто перевернути вежу, а копатися в землі. У середньому з однієї такої вежі виходь до тридцяти кілограмів картоплі.

Читайте також: Як вирощувати картоплю в мішках

Якщо немає бажання виготовляти вежі, то можете скористатися порожніми ємкостями, які напевно є у Вас на ділянці. Потрібно тільки врахувати, ємність повинна бути п’ятдесят літрів, не менш. При цьому зовсім неважливо з чого буде виготовлена ємність, чи то з металу, чи то з дерева.

Як вирощувати картоплю в мішках, контейнерах, бочках

Дану ємкість необхідно розділити навпіл і зробити дренажні отвори. Далі необхідно заповнити тридцяти сантиметровим шаром перегною обрану тару. Розсипте насіння картоплі, ретельно полийте і засипте двадцятисантиметровим шаром ґрунту.

Як вирощувати картоплю в контейнерах, бочках

Дочекайтеся, поки картопля виросте на тридцять сантиметрів, після чого засипте ще ґрунту, але залиште листки на поверхні. Робиться це для того щоб один кущ дав ще кілька відростків і ви отримали якомога більше картоплі. Не забувайте про поливанні нового ґрунту. Так можна робити до повного наповнення контейнера.

Крім контейнерів нерідко садять картоплю в мішках, якщо ж у Вас на ділянці не знайшлося ніяких ємкостей, а купувати їх занадто дорого, то в такому випадку ідеально підходять мішки.

Принцип посадки в мішках нічим не відрізняється від посадки в ємкість

Принцип посадки в мішках нічим не відрізняється від посадки в ємкість. Не дайте скупчуватися зайвій воді і надійно закріпіть мішок, так як він може впасти. Щоб було якомога більше врожаю, застосовуйте калійне добриво. А добрива з високим вмістом азоту застосовувати не слід.

Відео: Вирощування картоплі в мішках

На цьому все, наша стаття «Вирощування картоплі в мішках, контейнерах, бочках» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту город де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом.

 

Вирощування картоплі в мішках, контейнерах, бочках