Вирощування зелені в теплиці цілий рік для продажу в Україні

Як вирощувати зелень цілий рік в теплиці для продажу


Вирощування зелені в теплиці на продаж цілий рік як прибутковий бізнес

 

Вирощування зелені в теплиці цілий рік для продажу в Україні

 

Майже в усі страви, які ми ставимо на стіл, додається різноманітна зелень. У зимовий час соковита зелень забезпечує радісний настрій і покращує апетит.

Зелень можна виростити на дачній ділянці. У літній час її просто висаджують на грядці, а взимку для цього знадобляться теплиці. Оскільки досить важко побудувати теплицю промислового зразка, багато садівників будують на дачних ділянках прості теплиці зі скла і полікарбонату. У такій споруді можна виростити прекрасну зелень, як і на грядці.

Буває, що теплична зелень навіть краще городньої, адже її не обробляють хімічними препаратами, їй не страшні кислотні дощі і промислові забруднення. Крім того, вирощування зелені в теплиці на продаж цілий рік економічно вигідно.

Технологія вирощування зелені в теплиці

Вирощування цибулі в теплиці на продаж

Цибулю в теплиці можна розводити цілий рік. Вона дуже багата вітамінами, здатна зміцнювати захисні сили організму в холодний зимовий час.

Щоб виростити прекрасну зелену цибулю, слід правильно обрати сорт. Підходять для цього різновиду сортів: Троїцький і Спаський. Цибулини повинні бути середні — діаметром 3-5 см. При посадці цибулі в теплицю можна зібрати урожай достроково.

Спочатку скопайте і удобріть грядки. Висаджувати цибулю слід до 15 жовтня, тобто до початку холодів. Цибуля повинна вкоренитися. При настанні холодів розсаду укриваємо соломою з гноєм. Так цибуля буде зимувати. Наприкінці березня — початку квітня утеплення потрібно зняти, а розсаду накрити плівкою. Якщо будете поливати й удобрювати цибулю, то на початку травня вже отримаєте зелень.

 

 

При вирощуванні зеленої цибулі в теплиці з опаленням є певні нюанси. Слід скористатися ящиками, які повинні бути заповнені ґрунтом і торфом. Перед посадкою цибулину потрібно нагріти до 40 градусів, шийку зрізати. Цей спосіб забезпечить прекрасний урожай. Висаджувати цибулю потрібно тісно. Полив і азотні добрива обов’язкові. У денний час температура в теплиці повинна досягати + 20 С, а в нічний проміжок часу — + 15 С. Це дасть можливість зібрати зелень через місяць.

Розведення пекінської капусти і салату в теплиці як бізнес

Розведення пекінської капусти і салату в теплиці

Салат висаджують у ґрунт, якщо він в теплиці не замерзне в зимовий час, і в ящики з ґрунтом. Салат треба сіяти рядами, відстань між ними 20 см, глибина посіву близько 1 см, в теплиці тримаємо температурний режим 15-18 градусів. Зелень потрібно полити, землю розпушують, бур’яни видаляємо. Слід пару раз удобрити землю. Для цього в 5 літрах води розчиняємо 10 г комплексних добрив.

Пекінська капуста вирощується також. Урожай можна збирати через 3 тижні, як овоч зійшов.

Посадка кропу у теплиці

Тепличний кріп розводять в якості ущільнювача або у вигляді самостійної культури. Перед посадкою насіння слід замочити на 3-4 доби, кожен день воду потрібно міняти. Потім насіння потрібно висушити. Кріп як ущільнювач виростає за 50 днів, в якості самостійної культури — за 60 днів. Висаджувати проросле насіння кропу слід на початку весни або в осінній період.

Щоб зелень була постійно, можна сіяти кріп кожен місяць. Це невибаглива культура, отже, її можна сіяти суцільними рядами через 30-40 см. Кріп розміщуємо на глибині 2 см. Коли рослина буде проростати, грунт повинен бути вологим.

Вирощуємо петрушку у теплиці на продаж

Вирощуємо петрушку у теплиці

У петрушці багато вітаміну С, який дуже потрібен в зимовий час. Для хорошого врожаю застосовуємо легку і багату землю. Петрушка не боїться холоду, висаджувати її можна в останні дні серпня. Робимо канавки на ґрунті, рясно їх поливаємо і поміщаємо в них рослину на глибину довжини кореня. У теплиці тримаємо температуру 15-28 градусів. Петрушка зрошується крапельним способом за допомогою лійки або пульверизатора.

Відео: Як вирощувати свіжу зелень в теплиці для продажу

Вирощування зелені в теплиці на продаж цілий рік цілком посильне, дотримуйтесь наших рекомендацій і у Вас обов’язково все вийде.

На цьому все, наша стаття «Вирощування зелені в теплиці на продаж цілий рік» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у вирощуванні. Рекомендуємо переглянути незмінну рубрику нашого сайту город — корисні поради  де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про вирощування і догляд за Вашим городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Вирощування зелені в теплиці цілий рік для продажу в Україні