Як доглядати за кімнатною пальмою? Фото і назва

Види пальм кімнатних


Як доглядати за кімнатною пальмою? Фото, назва і види

 

 

Пальма — красива, ефектна кімнатна рослина, яка допомагає істотно перетворити приміщення. Багато квітникарів цінують цю квітку за якусь екзотичність, від якої потерпають у великій і незвичайній формі листя. Тема цієї статті — кімнатна пальма: фото і назва. Як доглядати за цією особливою рослиною?

Кімнатна пальма: фото і назва. Як доглядати?

Кімнатна пальма: фото і назва. Як доглядати?

Кімнатна пальма — види, фото і назва

Сьогодні купити велику, красиву пальму може дозволити собі не кожен. Вирощена в спеціальних розплідниках, рослина стане відмінною прикрасою вашої кімнати. Слід зауважити, що покупка вже великої квітки не завжди є успішною, оскільки перенесена на нове місце проживання, вона може почати хворіти і в кінцевому рахунку загинути. Набагато практичніше і вигідніше купувати невеликі відростки, саджанці, які швидше пристосовуються до змін і будуть поступово набирати необхідну висоту.

Кімнатна пальма - види, фото і назва

Головною визначною пам’яткою пальм можна назвати її листочки. Залежно від обраного виду, вони можуть бути прямі, напівкруглі, вузькі і т.д. Однак практично всі види пальми володіють однією і тією ж проблемою — якщо зрізати листочок, то рослина може загинути.

Кімнатна пальма - види

Ми пропонуємо ознайомитися з найвідомішим видом, її назв і фото.

Бамбукові пальми. Назва цього виду дано не випадково, оскільки зовні листочки рослини чимось нагадують бамбук. Основні характеристики: нескладний догляд, рясний полив, швидке зростання. Які пальми входять в цю групу?

Неанта. Одна з найбільш затребуваних пальм серед усіх квітникарів. Зазвичай її купують невеликим саджанцем, потім пересаджують в горщик побільше і вирощують в найбільш підходящих умовах. Максимального росту рослина досягає через кілька років, а при рясному поливі і достатній кількості сонячного світла, на верхівці можна помітити невеликі жовті квіточки і ягідки.

 

 

Пальма Неанта

Пальма Неанта

Фінік пальчатий. Всі, хто колись бачив фінікову пальму в природних умовах, говорять про разюючу схожість цієї рослини з мініатюрною копією, яку можна вирощувати в домашніх умовах. У кімнаті рослина може досягати у висоту і до 2-х метрів, тому якщо Ви не хочете мати таку велику квітку в своєму будинку, подбайте про те, щоб вчасно обрізати її верхівку.

Фінік пальчатий

Фінік пальчатий

Кокос горіхоносний. Ця пальма ростете в диких умовах, тому, завезена до нас з інших країн, вона не може довгий час рости в задушливому приміщенні. Вже через пару років вирощена пальма може раптово загинути.

Кокос горіхоносний

Кокос горіхоносний

Кокос Ведделя. Цю пальму можна вирощувати і в кімнатних умовах, однак для її повноцінного росту і красивого зовнішнього вигляді необхідні найбільш підходящі умови: вологість, тепло і достатня кількість ультрафіолету.

Кокос Ведделя

Кокос Ведделя

Риб’ячий хвіст. Багато квітникарів цінують «риб’ячий хвіст» за привабливість, яскравий окрас, незвично красиву фору листя і нескладний догляд. Навіть принесена з магазину, рослина здатна вижити і активно рости.

Риб'ячий хвіст

Риб’ячий хвіст

Ми розглянули найпоширеніші види кімнатних пальм, їх фото та назву. Але щоб хоч одна з представлених рослин прижилася в вашому домі і почала радувати Вас своїм зовнішнім виглядом, варто дотримуватися всіх вимог по догляду.

Як доглядати за пальмою?

Незважаючи на великий різновид пальм, всі вони потребують однакового догляду, який під силу здійснювати навіть початківцю квітникарю:

Температура. Пальми погано переносять спеку і протяги, тому варто заздалегідь обрати місце з помірною температурою (взимку — 10 градусів мінімум, влітку — 16 градусів максимум).

Полив. Як часто поливати кімнатні пальми? Варто зазначити, що даний вид рослин негативно ставиться до застою води біля кореневої системи, тому варто продумати і встановити невелику дренажну систему. Як це зробити? На дно горщика викладаються камені керамзиту або крупного щебеню. У літній період часу, коли особливо спекотно, важливо кілька разів поливати квітку. Взимку ж варто зберігати ґрунт ледве вологим.

Читайте також: 10 кращих добрив для кімнатних рослин

Освітлення. Пальми не потребують рясної кількості сонячного світла. Для того щоб їх зростання було стабільним, необхідно лише забезпечити їх розсіяним світлом, але ніяк не прямими променями. Ще краще — поставити їх в легку півтінь.

Вологість. Кімнатна пальма не буде рости в умовах сильної посухи. Тому важливо забезпечити її достатнім рівнем вологості. Для цього можна кілька разів обприскувати рослину або ж поставити біля неї ємкість з водою. Також рекомендується протирати листочки вологою ганчірочкою.

Відео: Фінікова пальма — особливості догляду в домашніх умовах

Отже, сподіваємося, що Вам сподобалася наша стаття — кімнатна пальма — фото і назва, як доглядати? Пам’ятайте — щоб виростити щось красиве, необхідно зовсім небагато: трохи зусиль своїми руками і бажання. Залишайтеся з нашим сайтом і ваші кімнатні рослини будуть у повному порядку, а ваш будинок затишним!

 

Як доглядати за кімнатною пальмою? Фото і назва