Як посадити півонії навесні, куплені в магазині?

Квітка півонія фото


Як посадити півонії навесні, куплені в магазині? Фото квітки

 

Як посадити півонії навесні, куплені в магазині?

 

Півонії — одні з найпопулярніших квіток на дачних ділянках. Вони приваблюють не тільки красою і насиченими кольорами, але також приємним, захопливим ароматом. Сьогодні відомо понад 50 видів півоній і всі вони мають свої особливості і вимоги до догляду. Як посадити півонії навесні, куплені в магазині? Це питання дуже важливе, оскільки рослини починають активно продаватися саме в цей період часу.

Як посадити півонії навесні, куплені в магазині? Фото

Як посадити півонії навесні — основні правила

Перш за все, варто відзначити, що найкращим часом для посадки півонії на дачній ділянці є осінь. Чому? У цей період квітка знаходиться в стані спокою, тому її можна розсаджувати, пересаджувати і ділити. Також ближче до осені йде підготовка пагонів до цвітіння ранньою весною.

Читайте також: Клумби з квітами на дачі своїми руками

Але що робити, якщо Ви придбали півонія навесні? Посадити можна і в цей час, головне — зробити це якомога раніше. Деякі досвідчені дачники роблять так: садять саджанець в домашніх умовах в горщик для квітів, забезпечують йому повноцінний догляд і хороший полив, а відразу після настання тепла пересаджують його в сад.

Як посадити півонії навесні - основні правила

Як правильно посадити півонії на дачній ділянці? Для цього слід виконувати такі поради:

  • Обирати місце з суглинністим ґрунтом. Якщо в ґрунті велика частина торф’яниста, тоді слід викопати яму і повністю замінити там грунт. В землю можна додати компост або перегній.
  • Волога. Півонія — вологолюбна рослина, яка гине без вологи, тому рекомендується подбати про повноцінний, хорошому полив. Але не варто перестаратися, оскільки надлишок вологи призведе до гниття кореневої системи рослини.
  • Дренажна система. На дно ями обов’язково укладається невеликий дренаж. Для цього можна використовувати керамзит або великі камені.
  • Освітлення. Квітка любить світло і негативно відноситься до його нестачі, але можна розмістити півонії і там, де є невелика кількість тіні.
  • Відстань один від одної. Найважливіше для декоративно квітучої рослини — її комфорт. Не варто садити кущі півонії дуже близько один до одного. Це призведе до того, що коріння квітів будуть заважати нормальному розвитку і росту. Мінімальна відстань від кущів не повинна бути менше 70 см.

 

 

Найвідповідальнішим є перший рік цвітіння рослини. У цей час важливо приділяти півонії достатньо уваги, не давати пересихати і вкривати грунт на зиму. Також рекомендується утриматися від самого цвітіння в перший рік, даючи, таким чином, півонії зміцніти і набратися сил.

Посадка півонії навесні

Посадка півонії навесні

Добрива для півонії

Щоб квітка росла і радував вас своєю красою, необхідно потурбуватись про гарне добриво. Для цього підійде як і органічне, так і мінеральне добриво. Відразу після зими слід внести калій і фосфор, краще це зробити при посадці рослини в грунт. Як часто вноситься харчування? Фахівці рекомендують робити це щотижня до цвітіння. І раз у три тижні після, для підтримки корової системи. Перед добривом грунт гарненько поливається. Якщо цього не зробити, тоді існує велика ймовірність виникнення опіків і загибелі квітки.

Удобрювати відразу після появи перших паростків

Удобрювати треба відразу після появи перших паростків

Органічні добрива слід вносити обережно, пам’ятаючи про те, що вони можуть принести як користь, так і шкоду. Якщо Ви використовуєте гній або курячий послід, ретельно стежте за дозуванням і застосовуйте тільки висушений матеріал.

Добрива для півонії

Півонії — одні з тих квіток, які часто піддаються атаці шкідників. Щоб цього уникнути, необхідно обприскувати рослину Бордоською рідиною на початку весни і після цвітіння. При настанні осені, коли кущ повністю розвалиться, можна зрізати листя і спалити їх на багатті. Як бачимо, посадити півонії навесні, куплені в магазині, зовсім нескладно. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам виростити на своїй території красиві ароматні і квітучі півонії.

Квітка Півонія фото

Квітка півонія фото

Півонія фото

Як посадити півонії навесні, куплені в магазині? Фото квітки

Читайте наш сайт Сільське господарство та Садівництво, і доглядайте за своїм садом правильно.

 

Як посадити півонії навесні, куплені в магазині?