Як позбутися мишей в приватному будинку та квартирі

Як боротися з мишами в будинку та на дачі


Як позбутися мишей на дачі та в хаті назавжди

 

Як позбутися мишей в приватному будинку та квартирі

 

Одна з найпоширеніших проблем на дачі — поява гризунів. Миші не тільки завдають шкоди дому, але і є переносниками різних захворювань. Появу мишей на дачі легко вирахувати за надгризаними мішками, розсипаними крупами і дірками в підлозі або плінтусах.

Пропонуємо Вам скористатися кількома народними методами, за допомогою яких Ви зможете без зусиль впоратися з мишами в будинку та на дачі.

Боротьба з мишами народними засобами

Боротьбу з мишами на дачі можна проводити різними способами. Якщо Ви не хочете використовувати хімічні препарати, то скористайтеся старими методами: заведіть кота і розставте мишоловки.

Як боротися з мишами в будинку та на дачі

 

 

Для ефективної боротьби з гризунами використовують м’ятний спирт. Обприскуйте їм місця, де Ви бачили мишей. Можна покласти також гілочки м’яти або серветки, змочені м’ятними краплями.

Дивіться відео: Як боротися з мишами на ділянці

Найкращий засіб для знищення мишей — отрута. Ви можете купити її в магазині або приготувати самостійно. Наприклад, розсипте золу в місцях появи мишей, виявляється у гризунів на неї алергія.

Харчові приманки для мишей можна змішати з цементом, гіпсом або склом. Однак, пам’ятайте, що такі приманки будуть доступні не тільки мишам, але і вашим домашнім тваринам і дітям.

Навчальне відео: Як зробити мишоловку своїми руками з пластикової пляшки

Як позбутися мишей: народними засобами або хімічними препаратами, вирішувати Вам. Краще використовувати кілька методів відразу, щоб гризуни зникли в короткий час.

Сподіваємося наші поради змогли Вам допомогти, і тепер Ви будете спокійні, а миші не будуть загрожувати вашому городу та дачі, читайте наш сайт «Сільське господарство та Садівництво» і не майте турбот!

Читайте також:

 

Як позбутися мишей в приватному будинку та квартирі