Як позбутися мурах раз і назавжди в приватному будинку

Як позбутися мурах в хаті


Як позбутися мурах

 

Як позбутися мурах раз і назавжди в приватному будинку

 

Практично кожен дачник, або власник приватного будинку стикався з такою проблемою як мурашки, вони заповзають в будинок, і дуже заважають йому бути надійним і затишним місцем. Про те, як позбутися мурах, розповість наша стаття «Як позбутися мурах в хаті

Мурахи — всім відомі ці маленькі працьовиті комахи. Дуже цікаво де не-будь в лісі наткнуться на мурашник і поспостерігати за злагодженими діями цього організованого спів-товариства. Але якщо раптом «маленькі трудівники», оселилися по близькості, то незабаром Ви зрозумієте наскільки це не приємні сусіди. Сміливо можна стверджувати, що в плані принесеного збитку мурахи набагато гірше тарганів.

Здавалося б, чим можуть нашкодити ці нешкідливі комахи?

Звичайно в першу чергу мурахи націлюються на продукти харчування, (основний інтерес у них викликають солодкі та м’ясні продукти). Великої шкоди завдають меблям, одягу та іншим предметам ужитку. Іноді здається, що немає такого місця в будинку де не можуть оселитися ці пролазливі комахи. Легко проникають і поселяються в меблях, побутовій техніці і т.д. Але найстрашніше, що мурахи є переносниками всіляких захворювань, таких, наприклад, як чума, короста, малярія, а значить боротьба з ними просто необхідність.

 

 

Чим же викликана поява комах в будинку?

Появу мурах набагато легше попередити, ніж надалі боротися з їх присутністю. Мурахи — дуже серйозний противник, навіть не дивлячись на свої малі розміри. Основні причини появи цих комах прості: довго лежить не митий посуд, залишаються залишки їжі на столі, зберігаються не прибрані і не прикриті продукти харчування, несвоєчасно виноситься відро для сміття, рідко проводиться прибирання в приміщенні.

Як позбутися мурах в хаті та будинку

Як позбутися мурах у будинку?

Насамперед необхідно знайти і знищити мурашник. Можна нескінченно довго застосовувати проти комах всілякі отруйні засоби, але поки не буде знищене джерело їх появи — це не принесе бажаного результату. Мурахи будуть продовжувати наполегливо з’являтися в будинку. Щоб виявити мурашник досить відстежити мурашину стежку. Якщо ж у комах поки немає чітко сформованої стежки, доведеться застосувати маленьку хитрість. Знадобляться шматочки картону, змащені сиропом або просто чимось солодким (варенням або джемом). Приманку необхідно залишити на ніч і вже до ранку від неї до мурашника комахи сформують стежку.

Ось кілька порад, дотримуючись яких можна повністю припинити доступ мурах в житло.

  • Строго стежити за гігієною: не залишати брудний посуд на тривалий час, підтримувати чистоту і порядок в приміщенні, не зберігати довго сміття і т.д.
  • Зберігати продукти харчування в щільно закритому стані.
  • Щоб відвадити мурах від нападок на кухонний стіл, стільці та інші меблі необхідно протерти їх звичайним мильним розчином.
  • Якщо вдалося виявити місце проникнення комах у житло, можна розкласти там смужки огіркової шкірки — це відлякає «непроханих гостей».

І на кінець кілька дієвих рецептів, для того щоб вивести мурах:

1) Взяти хлібні дріжджі і ретельно перемішати їх з медом. Розкласти цю суміш в місцях, де найчастіше з’являються мурашки. Скуштувавши подібного частування мурахи просто полопаються.
2) Чверть ложки борної кислоти змішати з невеликою кількістю меду і цукру. Змочити в отриманій суміші шматочки хліба і розкласти їх в місцях появи комах. Приблизно через місяць буде досягнутий бажаний результат.
3) Покласти в доступному місці шматок сирого м’яса і постійно протягом декількох днів знімати з нього мурах. Зрештою голодна матка не витримає і приповзе до їжі. Досить убити її, і мурашки припинять розмножуватися.
4) Використовувати дві ложки борної кислоти і не велику кількість фаршу. Комахи досить швидко повинні зникнути з Вашого житла.

Як позбутися мурах на городі відео

На цьому наша стаття «Як позбутися мурах в хаті«, підійшла до кінця, бажаємо Вам мати якомога менше клопоту з цими комахами! Залишайтеся разом з сайтом «Сільське господарство та Садівництво» і ніякі садові шкідники Вам не будуть страшні.

 

Як позбутися мурах раз і назавжди в приватному будинку