Як вибрати мотоблоки: технічні характеристики з описом

Мотоблок, вибираємо для дачі


Як вибрати мотоблоки для дачі Мотоблок, як вибрати мотоблоки для дачі,який виробник мотоблоків краще

 

Як вибрати мотоблоки: технічні характеристики з описом

 

Як вибати мотоблоки для дачі

Сільське господарство — це досить важке заняття. Кожен день людина, яка займається цим, стикається з труднощами. Наприклад, для того щоб зорати велику ділянку землі, Вам потрібно наймати трактор, що в даний час не дуже дешево. Але дорого не завжди означає якісно і Вам доводиться самим рівняти і доробляти все вручну. Але, як правило, на цьому все не закінчується, основна маса проблем тільки починається.

Далі йдуть посівні роботи, обробка врожаю, перевезення в сховище і інші роботи, які також не обходяться без участі техніки. Як же бути, коли на велику техніку фінансів немає, а вручну з цим усім не впоратися? Найчастіше в цьому випадку використовують мотоблоки або культиватори, сьогодні в статті ми будемо говорити Як вибрати мотоблоки для дачі та городу.

Мотоблок для дачі фотоВ даний час, коли технології з великою швидкістю просуваються вперед, винайшли пристосування для обробки городів і садів яке називається — мотоблок. Це досить зручне і малогабаритне пристосування, яке стане незамінним помічником у сільському господарстві, до нього навіть можна причепити плуг для мотоблока, або ж картоплесаджалку для мотоблока, як же обрати.

Даний вид техніки в змозі виконати практично всі функції великого трактора. За допомогою його Ви зможете виконати такі роботи як: оранка, підгортання, прополка та інше. До мотоблока також можна приєднати причіп, що допоможе Вам перевезти весь урожай з городу до місця його зберігання. Деякі водії використовують їх навіть для перевезення вантажу на далекі відстані що, до речі, значно вигідніше, ніж використання трактора. Дана техніка досить економна, оскільки споживає в середньому від 1 до 2.5 літрів пального на годину. Також мотоблок має не великі розміри, що добре, якщо у Вас не дуже великих розмірів гараж.

 

 

Як вибрати відповідний мотоблок для дачі

Вибирати мотоблок для дачі задача не з легких адже, так багато виробників і кожен мотоблок по-своєму гарний. У першу чергу визначтеся, для чого він Вам потрібен і як Ви плануєте його експлуатувати.

Читайте також: Види та критерії вибору мотоблоків

Якщо у вас не велика земельна ділянка і немає особливо об’ємних робіт, то Вам підійде мотоблок малогабаритних, а також середніх розмірів. За допомогою таких видів мотоблоків, Ви можете спокійно орати, рихлити і культивувати грунт. У зборі, а точніше в перевезенні плодів з саду, він також стане незамінним помічником і за рахунок невеликих розмірів буде маневрений і легко проходити в будь-яких ділянках.

Мотоблок беларусь відео

Середній Мотоблок купують люди, у яких робоча ділянка землі від 10 до 50 соток. Цей мотоблок має більш масивний вигляд і в управлінні також набагато складніше. Тому, перед тим як Ви пристосуєтеся до роботи з ним, пройде небагато часу. Дана модель при культивуванні видає робочу ширину 0.5 — 1 метра.

Який виробник мотоблоків краще?

Як обрати мотоблок для городуВідповідно, як і при покупці будь-якого іншого товару, при виборі мотоблоку потрібно вибрати максимально краще співвідношення ціни і якості.

Дешевий товар опріорі не може бути найвищої якості. При покупці мотоблока зробленого в Китаї, варто звертати увагу на те чи заводське це обладнання. Якщо мотоблок виготовлений в Китаї на заводі і є заводська гарантія якості — сміливо можете купувати товар.

Ще один важливий момент, якщо Ви зібралися кумувати мотоблок для дачі в Білорусії, то наявність сервісного центру в Мінську і запасних частин і комплектуючих у вільному доступі. Цей аргумент стане особливо важливим, коли Вам знадобляться додаткове навісне обладнання або ремонт вашого «звіра».

Мотоблок культиватор Rotex RX 500

Багато фермерів при покупці мотоблока утрудняються у виборі виробника і довго мучать себе питаннями — «Чий же все-таки мотоблок краще?» Мотоблоки виробляють у Росії, Україні, Білорусії, Німеччини, Італії і, звичайно,ж і в Китаї. Як не сумно, але не бажано вибирати техніку вітчизняних виробників. У порівнянні з технікою Німеччини чи Італії, наш виробник може порадувати лише низькою ціною.

Якщо Вам дозволяє фінансовий стан, то краще придбати мотоблок іноземного виробника, але не забувайте що іноземні мотоблоки трохи дорожчі і в обслуговуванні.

Наприкінці пропонуємо Вам кілька відеозаписів щоб Ви могли порівняти якість різних апаратів

Китайський мотоблок для дачі відео

Мотоблок Мотор Січ

На цьому все, наша стаття  «Як вибрати мотоблоки для дачі» підійшла до кінця, бажаємо Вам успіху у обранні садової техніки для Вашого саду та городу. Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Садова техніка» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

Читайте також:

 

Як вибрати мотоблоки: технічні характеристики з описом