Як вибрати мотокосу: рейтинг кращих виробників

Який тип мотокоси вибрати для застосування в саду


Як вибрати мотокосу - на що звертати увагу

 

Як вибрати мотокосу: рейтинг кращих виробників

 

У статті як вибрати мотокосу, ми поговоримо з вами про мотокоси, з неї ви дізнаєтеся, як вибрати мотокосу, які типи мотокос бувають і чим вони відрізняються.

Як показує практика в житті люди все частіше вдаються до допомоги нових технологій, таких як мотоблок або культиватор, а замість звичайної коси використовують мотокосу. Давайте ж разом розберемося, що собою являє мотокоса, які в неї переваги і недоліки, а головне допоможемо Вам вибрати мотокосу.

І так, Ви вирішили купити мотокосу, що вам слід знати, при поході в магазин?

Як вибрати мотокосу — на що звертати увагу

Перше, на що потрібно звертати увагу при виборі мотокоси, це тип ріжучого інструменту, він буває різний, від волосіні до ножів, все залежить від робіт, які Ви маєте намір проводити за допомогою даного агрегату.

Ріжучий елемент мотокоси

Якщо Ви купуєте мотокосу, виключно для того, щоб боротися з бур’янами на ділянці, то вам цілком підійде агрегат, оснащений нейлоновою волосінню, якщо ваші завдання набагато ширше, наприклад вам потрібно рівняти кущі, або ж на вашій ділянці, поріс очерет, тоді Вам краще купувати мотокосу оснащену ножами. Є й універсальні варіанти, які працюють як з волосінню, так і з ножами.

 

 

Потужність мотокоси

Друге, що Вас має цікавити, це потужність двигуна яким оснащена мотокоса. Потужність мотокоси вимірюється в кіловатах або в кінських силах, кому як звичніше, 1 кіловат = 1,36 кінських сил. Перед тим як вибрати мотокосу, Ви повинні визначитися з приблизною площею майбутніх робіт, з цього і виходьте при виборі потужності мотокоси, для невеликої ділянки, вистачить потужності до 1 кіловата, якщо ж у Вас великий фронт робіт, тоді вам потрібно купувати мотокосу потужністю в кілька кіловат.

Тип двигуна мотокоси

Від типу двигуна мотокоси залежить, багато чого, її вага, галасливість, потужність, надійність, більшість мотокос оснащені двотактним двигуном, але останнім часом, все більш популярні, стають чотиритактні, вони хоч і важать більше, але вони потужніші, надійніші і не такі галасливі , як їх молодші побратими.

Який тип мотокоси вибрати

Вага мотокоси

Вибираючи мотокосу, звертайте увагу на її вагу, спочатку це здається не таким важливим, але повірте після декількох годин роботи, Вас дуже сильно буде хвилювати це питання. Вага мотокос коливається від 4 до 8 кг, чим потужніша коса, тим вона важче, найпоширеніша категорія мотокоси, це коси середньої потужності, тому і важить вона приблизно 6-7 кілограм. При покупці, дивіться, щоб в комплекті був спеціальний пояс, яким мотокоса кріпиться до тіла і рук, з їх допомогою робота буде, набагато легше.

Як вибрати мотокосу, обираємо виробника

Мотокоса STIHL FS 70C відео

Тепер поговоримо, про те, мотокоси яких виробників купувати. Ринок мотокос дуже багатий, але його можна поділити на три умовні категорії, «мотокоси відомих брендів», «якісні китайські коси», і «просто китайські коси». До першої категорії належать мотокоси таких виробників, як: Alpina, Stihl, Oleo-MAC, Husqvarna, це представники преміум сегменту ринку, і мінімальна ціна на коси цих виробників стартує від 250 доларів.

Читайте також: Як правильно працювати з мотокосою (тримером)

Якщо ж Ви не хочете віддавати свої гроші за ім’я виробника, тоді рекомендуємо Вам звернути увагу, на представників «якісних китайських кіс» назви втім, цих кіс звучать вельми приємно слов’янському вуху. На ринку можна зустріти коси з такими назвами як: витязь, темп, та інше, ціна на такі коси коливається від 130 до 190 доларів США. Ну і останній сегмент ринку, «просто китайські коси» ціна їх рідко досягає значення вище 120 доларів, а якість дуже сумнівна, тут вже як пощастить, якщо Ви ризикова людина, і любите грати в лотерею, можете спробувати придбати мотокосу цього сегмента ринку, іншим ж рекомендуємо трохи підкопити і купити більш надійний агрегат.

Відео: Мотокоса PARTNER T265 CPS

На цьому ми завершуємо нашу статтю як вибрати мотокосу, сподіваємося, що змогли внести ясність у процес вибору мотокоси і Ви з нашою допомогою зробите правильний вибір.

Рекомендуємо переглянути рубрику нашого сайту «Техніка для саду» де Ви зможете прочитати багато цікавих статей про правильний вибір того чи іншого садового інвентарю у догляді за Вашим садом та городом. Гарних вам врожаїв, дорогі наші читачі!

 

Як вибрати мотокосу: рейтинг кращих виробників