Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2022 році для посадки в Україні

Обираємо насіння найкращого сорту томатів для отримання найбільшого врожаю


Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2022 році

 

Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2022 році для посадки в Україні

 

Підбираєте насіння помідорів на 2022 рік? Серед сотень пропонованих сьогодні сортів обрати непросто. Якщо вас, як фермера або городника, в першу чергу цікавить отримання великої кількості червоних плодів, то ми допоможемо зробити вибір. Наша тема — насіння помідорів: найурожайніші в 2022 році.

Кращі помідори на 2022 рік: врожайні сорти

Працьовиті селекціонери подбали, щоб кожен хлібороб мав хороший вибір томатів, що відрізняються розмірами куща і плодів, смаком, умовами вирощування та іншими особливостями. Словом, кожен може обрати те, що йому потрібно. Ми ж розглянемо варіанти, які гарантують отримання найбільшого врожаю.

Справедливо буде зазначити, що найрясніший урожай ви отримаєте з ідетермінантних кущів помідорів, які виростають до 2-3 метрів у висоту і мають розтягнутий період плодоношення. При вирощуванні в теплиці з кожного куща такого сорту можна зняти до 30 кг плодів. Хорошим показником також вважається 20-25 кг. У відкритому грунті вдалим вважається збір 10-15 кг помідорів з одного індетермінантного куща. З детермінантних, тобто низькорослих сортів, вам ніколи не зібрати такої кількості врожаю. Зате їх зручно вирощувати.

Сорт томатів Абаканский Рожевий

Кращі помідори на 2022 рік: врожайні сорти - фото.

Багато років не втрачає затребуваності досить витривалий сорт томатів Абаканский Рожевий. У 2022 році він так само актуальний. Високі розлогі кущі з рожевими м’ясистими плодами вагою до 200 г завоювали серця городників, напевно, назавжди. Важливо враховувати, що оптимальна щільність посадки для цього сорту — 2 куща на м².

Радимо прочитати: Як підготувати насіння помідор до висадки для розсади

Високою врожайністю може сміливо похвалитися і інший популярний сорт томатів — Алсу. Він не по чуткам знайомий багатьом дачникам, і залишає найпозитивніші враження про себе. Кущ не такий високий, як у Абаканского Рожевого, але плоди при цьому досить великі. Близько 10 кг солодких і соковитих помідор можна зібрати з одного куща у відкритому грунті.

Популярний сорт томатів — Алсу

сорт томатів з хорошою врожайністю - Алсу

Особливою стійкістю до примхливої природи північних регіонів відрізняється відносно новий гібрид — Акварель. Величезна кількість хліборобів мають намір посадити його в 2022 році у відкритий грунт, чекаючи хороших показників врожайності. Середньорослі кущі не потребують ретельної підв’язки і пасинкування, але дають велику кількість якісних плодів для консервування.

 

 

Відео: Як обрати насіння помідорів для вирощування розсади

Хорошою врожайністю відрізняється відомий багатьом городникам сорт Данко. Посадивши його, хлібороб може бути впевнений в отриманні великої кількості плодів, так як невисокі кущі відмінно чинять опір погодним змінам, хворобам і нестачі води.

Найурожайніші сорти томатів Тарасенко Ювілейний і Тарасенко Рожевий

Сорти Тарасенко Ювілейний і Тарасенко Рожевий давно знайшли своїх шанувальників серед дачників і городників. З огляду на високу врожайність їх часто вирощують фермери. Плоди мають середній розмір і годяться для цільноплідного консервування. Особлива любов до них полягає також на стійкості до фітофторозу.

Сорти Тарасенко Ювілейний і Тарасенко Рожевий фото.

Насіння томатів Де-бару Чорний і Де-бару Червоний серед городників, як то кажуть, нарозхват. Плоди невеликі, входять в банку цілими. Високі кущі (до 3 м) дають хороший урожай і в теплиці, і у відкритому грунті.

Яблунька Росії — ще один популярний високоврожайний сорт. Кущі детермінантні, плоди невеликі. Цінується гібрид за стійкість до фітофторозу і розтріскування. Практичні в плані перевезення і зберігання.

Найврожайніший сорт томатів Малиновий гігант

Малиновий гігант виділяється не тільки значним розміром плодів (до 500 г), але і високою врожайністю. Перевагою сорта є також його стійкість до хвороб. Вже багато років цей гібрид красується на ділянках городників, приносячи їм радість.

сорт помідорів Малиновий гігант - фото.

Серед високоврожайних сортів томатів не можна не згадати Рожеву родзинку. Високі кущі покриваються безліччю невеликих плодів гарної форми, що неодмінно радує власників ділянок. Плоди цінують за хороший смак і універсальність використання.

Високорослі кущі з великою кількістю плодів незвичайної подовженої форми — так можна описати урожайний гібрид Аурія. Помідори відрізняються також незвичайним смаком. Відома стійкість сорту до всіх відомих хвороб.

Томат сорту Подарунок феї

Подарунок феї — це сорт з середньорослими кущами і помаранчевими серцеподібними плодами. Помідори дозрівають рано, важать близько 100 г. Утворюється дуже багато зав’язі. Плоди мають високу концентрацію бета-каротину.

найкраще насіння помідорів подарунок феї - фото.

Відео: Обираємо насіння томатів для висадки у відкритий грунт у 2022 році

Прекрасні для цільноплідного консервування томати сорту Рома. Вони вже давно зайняли своє місце на дачах і городах. З невисоких кущів (до 60 см) виходить зібрати величезну кількість сливоподібних плодів.

Дієз — це високоврожайний томат, який переважно вирощують в теплиці. Червоні помідори в середньому по 200 грам дозрівають протягом довгого відрізку часу, що дозволяє в сумі отримати шикарний урожай.

Хороший гібрид для теплиць і відкритого грунту грунту в 2019 році — Манечка. Плоди солодкі, салатні. Перевага сорту — хороша стійкість до вірусів. Манечка — улюблений сорт багатьох городників.

Флейта — урожайний високорослий томат для теплиці. Кожен плід важить в середньому 150 г, не розтріскується при консервуванні, має приємний смак.

Високоврожайний сорт томатів — Кардинал

Для любителів великих помідорів з високою врожайністю прекрасним варіантом стане сорт Кардинал. Під шкіркою серцеподібних плодів криється солодка м’якоть з малою кількістю насіння. Кущі потребують якісної підв’язки і пасинкування.

кординал - насіння помідор з високою врожайністю - фото.

Відмінний ранній сорт томатів — Парадіз. При вирощуванні в будь-якому грунті дачник отримує хороший урожай. Саме тому багато з  дачників і городників випробували його і в 2022 році посадять саме це насіння помідорів знову.

Врожайним вважається гібрид Ілліч. Червоні плоди однакової форми і розміру зав’язуються кистями по 3 штуки. Кущі середньої висоти.

Ми розглянули, звичайно, не все насіння томатів, яке буде найурожайнішим в 2022 році. Існує чимало давно відомих і недавно «прийшовших» в продаж гібридів і сортів, які також славляться високою врожайністю. Поцікавтеся у знайомих городників і продавців насіння, які ще томати дають великий обсяг плодів. Спробуйте, експериментуйте, шукайте — і ви обов’язково знайдете те, що шукаєте!

Ось і завершилася наша статя «Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2022 році». Ми дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити найбільший урожай помідор. Ще більке корисних порад ви можете проситати у нашій незмінній рубриці — вирощування помідорів на городі та на дачі. Нехай щастить!

 

Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2022 році для посадки в Україні