Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2019 році?

Обираємо насіння найкращого сорту томатів для отримання найбільшого врожаю


Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2019 році

Підбираєте насіння помідорів на 2019 рік? Серед сотень пропонованих сьогодні сортів обрати непросто. Якщо вас, як фермера або городника, в першу чергу цікавить отримання великої кількості червоних плодів, то ми допоможемо зробити вибір. Наша тема — насіння помідорів: найурожайніші в 2019 році.

Кращі помідори на 2019 рік: врожайні сорти

Працьовиті селекціонери подбали, щоб кожен хлібороб мав хороший вибір томатів, що відрізняються розмірами куща і плодів, смаком, умовами вирощування та іншими особливостями. Словом, кожен може обрати те, що йому потрібно. Ми ж розглянемо варіанти, які гарантують отримання найбільшого врожаю.

Справедливо буде зазначити, що найрясніший урожай ви отримаєте з ідетермінантних кущів помідорів, які виростають до 2-3 метрів у висоту і мають розтягнутий період плодоношення. При вирощуванні в теплиці з кожного куща такого сорту можна зняти до 30 кг плодів. Хорошим показником також вважається 20-25 кг. У відкритому грунті вдалим вважається збір 10-15 кг помідорів з одного індетермінантного куща. З детермінантних, тобто низькорослих сортів, вам ніколи не зібрати такої кількості врожаю. Зате їх зручно вирощувати.

Кращі помідори на 2019 рік: врожайні сорти

Багато років не втрачає затребуваності досить витривалий сорт томатів Абаканский Рожевий. У 2019 році він так само актуальний. Високі розлогі кущі з рожевими м’ясистими плодами вагою до 200 г завоювали серця городників, напевно, назавжди. Важливо враховувати, що оптимальна щільність посадки для цього сорту — 2 куща на м².

Радимо прочитати: Як підготувати насіння помідор до висадки для розсади

Високою врожайністю може сміливо похвалитися і інший популярний сорт томатів — Алсу. Він не по чуткам знайомий багатьом дачникам, і залишає найпозитивніші враження про себе. Кущ не такий високий, як у Абаканского Рожевого, але плоди при цьому досить великі. Близько 10 кг солодких і соковитих помідор можна зібрати з одного куща у відкритому грунті.

сорт томатів з хорошою врожайністю - Алсу

Особливою стійкістю до примхливої природи північних регіонів відрізняється відносно новий гібрид — Акварель. Величезна кількість хліборобів мають намір посадити його в 2019 році у відкритий грунт, чекаючи хороших показників врожайності. Середньорослі кущі не потребують ретельної підв’язки і пасинкування, але дають велику кількість якісних плодів для консервування.

 

 

Відео: Як обрати насіння помідорів для вирощування розсади

Хорошою врожайністю відрізняється відомий багатьом городникам сорт Данко. Посадивши його, хлібороб може бути впевнений в отриманні великої кількості плодів, так як невисокі кущі відмінно чинять опір погодним змінам, хворобам і нестачі води.

Сорти Тарасенко Ювілейний і Тарасенко Рожевий давно знайшли своїх шанувальників серед дачників і городників. З огляду на високу врожайність їх часто вирощують фермери. Плоди мають середній розмір і годяться для цільноплідного консервування. Особлива любов до них полягає також на стійкості до фітофторозу.

Сорти Тарасенко Ювілейний і Тарасенко Рожевий

Насіння томатів Де-бару Чорний і Де-бару Червоний серед городників, як то кажуть, нарозхват. Плоди невеликі, входять в банку цілими. Високі кущі (до 3 м) дають хороший урожай і в теплиці, і у відкритому грунті.

Яблунька Росії — ще один популярний високоврожайний сорт. Кущі детермінантні, плоди невеликі. Цінується гібрид за стійкість до фітофторозу і розтріскування. Практичні в плані перевезення і зберігання.

Малиновий гігант виділяється не тільки значним розміром плодів (до 500 г), але і високою врожайністю. Перевагою сорта є також його стійкість до хвороб. Вже багато років цей гібрид красується на ділянках городників, приносячи їм радість.

сорт помідорів Малиновий гігант

Серед високоврожайних сортів томатів не можна не згадати Рожеву родзинку. Високі кущі покриваються безліччю невеликих плодів гарної форми, що неодмінно радує власників ділянок. Плоди цінують за хороший смак і універсальність використання.

Високорослі кущі з великою кількістю плодів незвичайної подовженої форми — так можна описати урожайний гібрид Аурія. Помідори відрізняються також незвичайним смаком. Відома стійкість сорту до всіх відомих хвороб.

Подарунок феї — це сорт з середньорослими кущами і помаранчевими серцеподібними плодами. Помідори дозрівають рано, важать близько 100 г. Утворюється дуже багато зав’язі. Плоди мають високу концентрацію бета-каротину.

найкраще насіння помідорів подарунок феї

Відео: Обираємо насіння томатів для висадки у відкритий грунт у 2019 році

Прекрасні для цільноплідного консервування томати сорту Рома. Вони вже давно зайняли своє місце на дачах і городах. З невисоких кущів (до 60 см) виходить зібрати величезну кількість сливоподібних плодів.

Дієз — це високоврожайний томат, який переважно вирощують в теплиці. Червоні помідори в середньому по 200 грам дозрівають протягом довгого відрізку часу, що дозволяє в сумі отримати шикарний урожай.

Хороший гібрид для теплиць і відкритого грунту грунту в 2019 році — Манечка. Плоди солодкі, салатні. Перевага сорту — хороша стійкість до вірусів. Манечка — улюблений сорт багатьох городників.

Флейта — урожайний високорослий томат для теплиці. Кожен плід важить в середньому 150 г, не розтріскується при консервуванні, має приємний смак.

Для любителів великих помідорів з високою врожайністю прекрасним варіантом стане сорт Кардинал. Під шкіркою серцеподібних плодів криється солодка м’якоть з малою кількістю насіння. Кущі потребують якісної підв’язки і пасинкування.

кординал - насіння помідор з високою врожайністю

Відмінний ранній сорт томатів — Парадіз. При вирощуванні в будь-якому грунті дачник отримує хороший урожай. Саме тому багато з  дачників і городників випробували його і в 2019 році посадять саме це насіння помідорів знову.

Врожайним вважається гібрид Ілліч. Червоні плоди однакової форми і розміру зав’язуються кистями по 3 штуки. Кущі середньої висоти.

Ми розглянули, звичайно, не все насіння томатів, яке буде найурожайнішим в 2019 році. Існує чимало давно відомих і недавно «прийшовших» в продаж гібридів і сортів, які також славляться високою врожайністю. Поцікавтеся у знайомих городників і продавців насіння, які ще томати дають великий обсяг плодів. Спробуйте, експериментуйте, шукайте — і ви обов’язково знайдете те, що шукаєте!

Ось і завершилася наша статя «Як вибрати найурожайніше насіння помідорів в 2019 році». Ми дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити найбільший урожай помідор. Ще більке корисних порад ви можете проситати у нашій незмінній рубриці — вирощування помідорів на городі та на дачі. Нехай щастить!